Seznamte se s týmem Freelancer!

Ředitelé
 • Matt Barrie
  Více o Mattovi

  Matt Barrie

  Generální ředitel a Předseda představenstva BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie je technologický podnikatel a držitel řady ocenění. Je generálním ředitelem společnosti Freelancer.com, největší burzy freelancingu na světě, která spojuje více než 20 milionů profesionálů z celého světa a jež bylo Mezinárodní akademií digitálních umění a věd uděleno 10 cen Webby Awards, které jsou "největší poctou internetu".

  Freelancer.com spojuje především malé společnosti a jednotlivce ze západních zemí s freelancery ze zemí rozvojových, z čehož mají prospěch podnikatelé ze všech koutů světa. Společnost Freelancer Limited je od roku 2013 registrována na Australské burze cenných papírů a její tržní kapitalizace převyšuje $1 miliardu.

  Matt je také generálním ředitelem společnosti Escrow.com, světového lídra v zabezpečených online platbách se zajištěnými transakcemi v hodnotě převyšující $2,7 miliardy USD.

  Matt působil jako hostující profesor na fakultě elektronického a informačního inženýrství na Univerzitě v Sydney, kde 15 let přednášel kryptografii a později obor Vytváření technologických podniků. Je spoluautorem více než dvaceti patentovaných aplikací v USA.

  Matt je špičkovým řečníkem a byl hlavním představitelem na SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW a The Economist.

  V minulosti se stal zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Sensory Networks Inc., poskytovatele vysokovýkonných síťových zabezpečovacích procesorů, jež v roce 2013 byla zakoupena společností Intel Corporation.

  V roce 2006 mu byla udělena cena State Pearcey Award za přínos na poli IT&T. V roce 2010 byl Fakultou inženýrství a IT na Univerzitě v Sydney jmenován Absolventem roku. V roce 2011 byl nejprestižnější australskou publikací věnující se obchodu, BRW, jmenován Podnikatelem roku, taktéž byl společností Ernst & Young jmenován Technologickým podnikatelem roku. V roce 2016 mu byla udělena cena Libertarián roku Sdružením australských libertariánů.

  Své dotazy ohledně nadcházejících přednášek zasílejte e-mailem na speaker@freelancer.com

  Více o Mattovi
 • Darren Williams
  Více o Darrenovi

  Darren Williams

  Nevýkonný ředitel BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Darren v roce 2015 přešel z role výkonného a technického ředitele společnosti Freelancer na nevýkonného ředitele. V roli výkonného ředitele zodpovídal za strategické vedení provozních činností a technických postupů společnosti.

  Darren má zkušenosti s počítačovou bezpečností, protokoly, sítěmi a softwarem. Před příchodem do společnosti Freelancer byl spoluzakladatelem společnosti Sensory Networks poskytující hardware síťového zabezpečení a krytou rizikovým kapitálem. Zde zastával pozici technického ředitele a následně generálního ředitele. Dříve také přednášel výpočetní techniku pro postgraduální a vysokoškolské studenty na Univerzitě v Sydney.

  Darren je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma bezpečnostních technologií, softwaru a sítí a vystoupil na řadě mezinárodních konferencí. Má titul s vyznamenáním v oboru výpočetní technika a Ph.D. ve stejném oboru se zaměřením na počítačové sítě z Univerzity v Sydney.

  Více o Darrenovi
 • Simon Clausen
  Více o Simonovi

  Simon Clausen

  Nevýkonný ředitel

  Simon je zakládajícím investorem společnosti Freelancer. Simon má více než 17 let zkušeností v oblasti rychle rostoucích technologických firem. v Austrálii i ve Spojených státech. Jeho technické znalosti zahrnují znalost několika jazyků pro vývoj softwaru, počítačových bezpečnosti a analýze zranitelností a je spoluautorem a vynálezcem řady technologických patentů.

  Zaměřil se na software pro spotřebitele a technologie využívající internet, založil a byl generálním ředitelem společnosti WinGuides, která později se stala společností PC Tools. Simon byl generálním ředitelem společnosti PC Tools, která dosáhla obratu přes 100 milionů dolarů, více než 250 zaměstnanců a poboček v 7 zemích. Společnost PC Tools byla v říjnu 2008 převzata společností Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) v rámci jedné z největších technologických transakcí v historii Austrálie. akvizicích v té době. Po akvizici se Simon stal viceprezidentem společnosti Symantec a v roce 2009 odešel a začal pracovat pro společnost založil Startive Ventures, specializovaný technologický rizikový fond. V současné době Startive aktivně investuje do řady úspěšných globálních start-upů a Simon působí jako ředitel a poradce společností po celém světě.

  Více o Simonovi
Vyšší management
 • Neil Katz
  Více o Neilovi

  Neil Katz

  Finanční ředitel B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz je generálním finančním ředitelem společnosti Freelancer a zodpovídá za finanční a administrativní chod společnosti. Od jeho příchodu do společnosti Freelancer v květnu 2009, se Neil stal nepostradatelným členem vedení a podílí se na vytváření finanční disciplíny a interních kontrol skupiny.

  Neil má přes 20 let zkušeností ve financích, účetnictví a vysokém managementu. Zastával pozice generálního finančního ředitele v řadě technologických společností například v IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks a Aptrix. Má zkušenosti a podílel se na zvyšování vlastního a rizikového kapitálu, získání několika vládních grantů, korporátní restrukturalizaci a burzovních aktivitách. Konkrétně se Neil podílel na prodeji společnosti Aptrix společnosti IBM. Na jeho předchozích pozicích poskytoval Neil takové finanční vedení, aby podpořil růst a mezinárodní rozvoj daných společností. Také poskytoval poradenské služby řadě menších začínajících technologických společností v oblasti komercializačních strategií a zvyšování kapitálu.

  Před obsazením pozice v technologickém oboru zastával Neil seniorské finanční pozice v sektoru distribuce a maloobchodu, například ve společnosti Checkpoint Systems.

  Neil je držitelem titulu Bakalář obchodních věd (s vyznamenáním) v oboru Finanční management, který získal na Univerzitě Kapského Města v Jižní Africe a je členem Institutu autorizovaných účetních znalců v Austrálii.

  Více o Neilovi
 • Laurent Goudet
  Přečtěte si více o Laurentovi

  Laurent Goudet

  Hlavní referent technologie BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

  Laurent Goudet je technologickým ředitelem ve Freelancer, je zodpovědný za technické směřování společnosti a zajišťuje soulad s jejími obchodními cíli. Před přechodem ze softwarového architekta na technologického ředitele počátkem roku 2021, vedl Laurent několik technických iniciativ, transformoval webové a nativní klienty na rychlé a spolehlivé webové aplikace, které jsou vhodné pro mobilní telefony, zlepšil tak uživatelskou zkušenost a snížil inženýrské náklady.

  Před příchodem do Freelanceru v prosinci 2013 pracoval Laurent jako softwarový inženýr pro vestavěné systémy Linux a získal nízkoúrovňové znalosti potřebné k hlubokému pochopení vysokoúrovňových abstrakcí softwaru, které tvoří moderní stack webových aplikací.

  Laurent je držitelem titulu s vyznamenáním v matematice a počítačové vědě z Université de Marne-la-Vallée, Francie, magisterský titul v oboru inženýrství vestavěných systémů z ESIEE Paříž, ve Francii, a studoval v zahraničí na Harvey Mudd College, Claremont, v Kalifornii.

  Přečtěte si více o Laurentovi
 • Adam Byrnes
  Více o Adamovi

  Adam Byrnes

  Vice President of Products & Growth BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes je zodpovědný za expandování společnosti Freelancer do celého světa, zejména na trhy vedené neanglickými rodilými mluvčími, jakými jsou Asie a Latinská Amerika. Vede týmy v oblasti PR, tvorby textů, marketingu a překladů a zajistil mezinárodní spuštění webových stránek společnosti Freelancer, včetně 40 specializovaných regionálních stránek v 31 jazycích.

  Před příchodem do společnosti Freelancer působil Adam jako fyzikální výzkumný pracovník na Univerzitě v Sydney, obor fotonika. V té době se také stal spoluautorem několika odborných článků pro přední fyzikální tituly a svou práci prezentoval na konferenci CLEO v Kalifornii. Adam také působil v oddělení informačních technologií pro společnosti Macquarie Group a Aalborg Industries.

  Adam má titul s vyznamenáním v oboru Elektrotechnika a pokročilá fyzika z Univerzity v Sydney a studoval v zahraničí na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře.

  Více o Adamovi
 • Shaun McMeeken
  Přečtěte si více o Shaunovi

  Shaun McMeeken

  Globální obchodní ředitel B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

  Shaun McMeeken je globálním obchodním ředitelem společnosti Freelancer.com, kde podporuje organizace z žebříčku Fortune 500 a podobné organizace. zavádějí nové modely talentů, aby optimalizovaly své pracovní síly pro budoucnost. Byl členem zakládající výkonné rady ANZ ve společnosti Groupon, kde vedl obchodní tým jako viceprezident pro prodej a kde tržby vzrostly z nuly na 250 milionů dolarů.

  Předtím pracoval jako manažer národního prodeje s The Australian ve společnosti News Corp. Vedl prodejní tým odpovědný za řešení nedostatku národního dovednostního talentu a generování výnosů ve výši 70 milionů USD z portfolia podnikových účtů napříč technologiemi, vysokoškolským vzděláváním, médii a marketingem, obchodním vlastnictvím, financemi, právem, letectvím, profesionálními službami, těžbou a strojírenstvím, ropou a plynem, zdravotnictvím, federálními a státními vládami a mezinárodními trhy.

  Působil také na prodejních, marketingových a manažerských pozicích ve společnostech Travel Corporation, Melbourne Airport a Thomas Cook ve Spojených státech. Je držitelem titulu bakaláře obchodu v oboru managementu cestovního ruchu na Victoria University a studoval titul bakaláře obchodu v oboru bankovnictví a finance na Monash University. Na Victoria University získal akademické stipendium k účasti na Virginia Tech v USA, kde studoval mezinárodní obchod.

  Přečtěte si více o Shaunovi
 • sebastian
  Více o Sebastián

  Sebastián Siseles

  Viceprezident, mezinárodní vztahy JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles je zodpovědný za vytváření, komunikování, udržování a uspořádání rozvojových strategií společnosti na mezinárodní úrovni, zajištění dlouhodobého růstu zisků a vedení týmu oblastních ředitelů a manažerů po celém světě. Sebastián se přímo účastní a zodpovídá za mezinárodní spouštění, zavádění a upevnění společnosti Freelancer a za její růst na rozvinutých i nově vznikajících trzích, se zaměřením zejména na firemní transakce napříč Latinskou Amerikou a Jižní Evropou. Sebastián, podnikatel argentinského původu, který získal magisterský titul na Pittsburghské univerzitě, Sebastián se v minulosti věnoval právu se specializací na korporátní finance a fúze a akvizice a absolvoval postgraduální kurzy zaměřené na mezinárodní obchodní transakce na burze cenných papírů v Buenos Aires a na právnické fakultě Jihozápadní Univerzity.

  Před příchodem do společnosti Freelancer, Sebastián byl spoluzakladatelem několika internetových a komunikačních společností. Také působil jako prezident, ředitel, právní zástupce a provozní ředitel v řadě internetových i netechnických společností, zatímco byl členem prestižní korporátní advokátní kanceláře v Argentině.

  Více o Sebastián
 • Mark Basmayor
  Přečtěte si více o Markovi

  Mark Basmayor

  Regionální ředitel inženýringu BSc (Computer Science)

  Mark Basmayor je ve společnosti Freelancer zodpovědný za vedení technické funkce. Dohlíží na realizaci a dodávku produktový a technický plán a spolupracuje s technickým ředitelem na definování dlouhodobé technické strategie společnosti. Před nástupem do funkce regionálního ředitele technického oddělení vedl Mark klíčové technické iniciativy zaměřené na vylepšení výkonnost backendu a zároveň poskytoval školení a mentoring softwarovým inženýrům.

  Před nástupem do Freelancer Mark pracoval jako vedoucí inženýrství základních služeb ve významné fintech společnosti v oblasti FinTech. Filipínách. V této funkci dohlížel na úspěšné dokončení kritických projektů a osobně řídil optimalizaci. iniciativy, které výrazně zlepšily obchodní operace.

  Mark vystudoval informatiku na Filipínské univerzitě v Los Baños a má za sebou téměř dva roky praxe v oboru. desetiletí rozmanitých zkušeností v technologickém průmyslu, zahrnujícím FinTech, EdTech, Telco a Consulting.

  Přečtěte si více o Markovi
 • Andrew Boyton
  Přečtěte si více o Andrew

  Andrew Boyton

  Úřadující viceprezident pro inženýrství BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

  Andrew je úřadujícím viceprezidentem pro inženýrství ve službě Freelancer, kde je odpovědný za vedení globálních inženýrských týmů, definování a provádění dlouhodobých technických plánů společnosti a sladění inženýrské dokonalosti s obchodními cíli.

  Před příchodem do Freelanceru v listopadu 2014 Andrew pracoval ve společnosti NICTA jako výzkumný inženýr, kde dokončil doktorát PhD ve formálním ověření mikrojádra a matematicky prokázal správnost systémového inicializačního kódu pro vestavěné systémy. Během této doby byl autorem mnoha prací a vystoupil na mezinárodních konferencích.

  Andrew je držitelem titulu s vyznamenáním v softwarovém inženýrství, titulu v matematice, titulu Ph.D. v počítačové vědě z University v New South Wales v Austrálii. Působí také ve správní radě pro dvě vysoké školy.—New College a New College Village v Univerzitě v New South Wales.

  Přečtěte si více o Andrew
 • Ayen Torcuator
  Přečtěte si více o Ayen

  Ayen Torcuator

  Globální vedoucí zákaznického oddělení B PoliSci

  Ayen Torcuator je globální vedoucí oddělení zákaznických zkušeností ve společnosti Freelancer.com, kde je zodpovědná za. zajišťuje, aby zákazníci dostávali 24 hodin denně, 7 dní v týdnu služby a řešení na světové úrovni.

  Ayen je dynamický a vizionářský vůdce, který zavádí inovace a strategie zaměřené na zákazníky, aby zlepšil jejich kvalitu. spokojenost uživatelů a posiluje loajalitu a důvěru zákazníků. Pevně podporuje vizi Changing Lives a má na starosti budování spokojených a vysoce výkonných podpůrných a provozních týmů.

  Ayen získal bakalářský titul v oboru politologie na Filipínské univerzitě v Dilimanu a má je součástí společnosti již více než deset let.

  Přečtěte si více o Ayen
Matt Barrie
Více o Mattovi

Matt Barrie

Generální ředitel a Předseda představenstva BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie je technologický podnikatel a držitel řady ocenění. Je generálním ředitelem společnosti Freelancer.com, největší burzy freelancingu na světě, která spojuje více než 20 milionů profesionálů z celého světa a jež bylo Mezinárodní akademií digitálních umění a věd uděleno 10 cen Webby Awards, které jsou "největší poctou internetu".

Freelancer.com spojuje především malé společnosti a jednotlivce ze západních zemí s freelancery ze zemí rozvojových, z čehož mají prospěch podnikatelé ze všech koutů světa. Společnost Freelancer Limited je od roku 2013 registrována na Australské burze cenných papírů a její tržní kapitalizace převyšuje $1 miliardu.

Matt je také generálním ředitelem společnosti Escrow.com, světového lídra v zabezpečených online platbách se zajištěnými transakcemi v hodnotě převyšující $2,7 miliardy USD.

Matt působil jako hostující profesor na fakultě elektronického a informačního inženýrství na Univerzitě v Sydney, kde 15 let přednášel kryptografii a později obor Vytváření technologických podniků. Je spoluautorem více než dvaceti patentovaných aplikací v USA.

Matt je špičkovým řečníkem a byl hlavním představitelem na SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW a The Economist.

V minulosti se stal zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Sensory Networks Inc., poskytovatele vysokovýkonných síťových zabezpečovacích procesorů, jež v roce 2013 byla zakoupena společností Intel Corporation.

V roce 2006 mu byla udělena cena State Pearcey Award za přínos na poli IT&T. V roce 2010 byl Fakultou inženýrství a IT na Univerzitě v Sydney jmenován Absolventem roku. V roce 2011 byl nejprestižnější australskou publikací věnující se obchodu, BRW, jmenován Podnikatelem roku, taktéž byl společností Ernst & Young jmenován Technologickým podnikatelem roku. V roce 2016 mu byla udělena cena Libertarián roku Sdružením australských libertariánů.

Své dotazy ohledně nadcházejících přednášek zasílejte e-mailem na speaker@freelancer.com

Více o Mattovi
Darren Williams
Více o Darrenovi

Darren Williams

Nevýkonný ředitel BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Darren v roce 2015 přešel z role výkonného a technického ředitele společnosti Freelancer na nevýkonného ředitele. V roli výkonného ředitele zodpovídal za strategické vedení provozních činností a technických postupů společnosti.

Darren má zkušenosti s počítačovou bezpečností, protokoly, sítěmi a softwarem. Před příchodem do společnosti Freelancer byl spoluzakladatelem společnosti Sensory Networks poskytující hardware síťového zabezpečení a krytou rizikovým kapitálem. Zde zastával pozici technického ředitele a následně generálního ředitele. Dříve také přednášel výpočetní techniku pro postgraduální a vysokoškolské studenty na Univerzitě v Sydney.

Darren je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma bezpečnostních technologií, softwaru a sítí a vystoupil na řadě mezinárodních konferencí. Má titul s vyznamenáním v oboru výpočetní technika a Ph.D. ve stejném oboru se zaměřením na počítačové sítě z Univerzity v Sydney.

Více o Darrenovi
Simon Clausen
Více o Simonovi

Simon Clausen

Nevýkonný ředitel

Simon je zakládajícím investorem společnosti Freelancer. Simon má více než 17 let zkušeností v oblasti rychle rostoucích technologických firem. v Austrálii i ve Spojených státech. Jeho technické znalosti zahrnují znalost několika jazyků pro vývoj softwaru, počítačových bezpečnosti a analýze zranitelností a je spoluautorem a vynálezcem řady technologických patentů.

Zaměřil se na software pro spotřebitele a technologie využívající internet, založil a byl generálním ředitelem společnosti WinGuides, která později se stala společností PC Tools. Simon byl generálním ředitelem společnosti PC Tools, která dosáhla obratu přes 100 milionů dolarů, více než 250 zaměstnanců a poboček v 7 zemích. Společnost PC Tools byla v říjnu 2008 převzata společností Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) v rámci jedné z největších technologických transakcí v historii Austrálie. akvizicích v té době. Po akvizici se Simon stal viceprezidentem společnosti Symantec a v roce 2009 odešel a začal pracovat pro společnost založil Startive Ventures, specializovaný technologický rizikový fond. V současné době Startive aktivně investuje do řady úspěšných globálních start-upů a Simon působí jako ředitel a poradce společností po celém světě.

Více o Simonovi
Neil Katz
Více o Neilovi

Neil Katz

Finanční ředitel B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz je generálním finančním ředitelem společnosti Freelancer a zodpovídá za finanční a administrativní chod společnosti. Od jeho příchodu do společnosti Freelancer v květnu 2009, se Neil stal nepostradatelným členem vedení a podílí se na vytváření finanční disciplíny a interních kontrol skupiny.

Neil má přes 20 let zkušeností ve financích, účetnictví a vysokém managementu. Zastával pozice generálního finančního ředitele v řadě technologických společností například v IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks a Aptrix. Má zkušenosti a podílel se na zvyšování vlastního a rizikového kapitálu, získání několika vládních grantů, korporátní restrukturalizaci a burzovních aktivitách. Konkrétně se Neil podílel na prodeji společnosti Aptrix společnosti IBM. Na jeho předchozích pozicích poskytoval Neil takové finanční vedení, aby podpořil růst a mezinárodní rozvoj daných společností. Také poskytoval poradenské služby řadě menších začínajících technologických společností v oblasti komercializačních strategií a zvyšování kapitálu.

Před obsazením pozice v technologickém oboru zastával Neil seniorské finanční pozice v sektoru distribuce a maloobchodu, například ve společnosti Checkpoint Systems.

Neil je držitelem titulu Bakalář obchodních věd (s vyznamenáním) v oboru Finanční management, který získal na Univerzitě Kapského Města v Jižní Africe a je členem Institutu autorizovaných účetních znalců v Austrálii.

Více o Neilovi
Laurent Goudet
Přečtěte si více o Laurentovi

Laurent Goudet

Hlavní referent technologie BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

Laurent Goudet je technologickým ředitelem ve Freelancer, je zodpovědný za technické směřování společnosti a zajišťuje soulad s jejími obchodními cíli. Před přechodem ze softwarového architekta na technologického ředitele počátkem roku 2021, vedl Laurent několik technických iniciativ, transformoval webové a nativní klienty na rychlé a spolehlivé webové aplikace, které jsou vhodné pro mobilní telefony, zlepšil tak uživatelskou zkušenost a snížil inženýrské náklady.

Před příchodem do Freelanceru v prosinci 2013 pracoval Laurent jako softwarový inženýr pro vestavěné systémy Linux a získal nízkoúrovňové znalosti potřebné k hlubokému pochopení vysokoúrovňových abstrakcí softwaru, které tvoří moderní stack webových aplikací.

Laurent je držitelem titulu s vyznamenáním v matematice a počítačové vědě z Université de Marne-la-Vallée, Francie, magisterský titul v oboru inženýrství vestavěných systémů z ESIEE Paříž, ve Francii, a studoval v zahraničí na Harvey Mudd College, Claremont, v Kalifornii.

Přečtěte si více o Laurentovi
Andrew Boyton
Přečtěte si více o Andrew

Andrew Boyton

Úřadující viceprezident pro inženýrství BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

Andrew je úřadujícím viceprezidentem pro inženýrství ve službě Freelancer, kde je odpovědný za vedení globálních inženýrských týmů, definování a provádění dlouhodobých technických plánů společnosti a sladění inženýrské dokonalosti s obchodními cíli.

Před příchodem do Freelanceru v listopadu 2014 Andrew pracoval ve společnosti NICTA jako výzkumný inženýr, kde dokončil doktorát PhD ve formálním ověření mikrojádra a matematicky prokázal správnost systémového inicializačního kódu pro vestavěné systémy. Během této doby byl autorem mnoha prací a vystoupil na mezinárodních konferencích.

Andrew je držitelem titulu s vyznamenáním v softwarovém inženýrství, titulu v matematice, titulu Ph.D. v počítačové vědě z University v New South Wales v Austrálii. Působí také ve správní radě pro dvě vysoké školy.—New College a New College Village v Univerzitě v New South Wales.

Přečtěte si více o Andrew
Shaun McMeeken
Přečtěte si více o Shaunovi

Shaun McMeeken

Globální obchodní ředitel B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

Shaun McMeeken je globálním obchodním ředitelem společnosti Freelancer.com, kde podporuje organizace z žebříčku Fortune 500 a podobné organizace. zavádějí nové modely talentů, aby optimalizovaly své pracovní síly pro budoucnost. Byl členem zakládající výkonné rady ANZ ve společnosti Groupon, kde vedl obchodní tým jako viceprezident pro prodej a kde tržby vzrostly z nuly na 250 milionů dolarů.

Předtím pracoval jako manažer národního prodeje s The Australian ve společnosti News Corp. Vedl prodejní tým odpovědný za řešení nedostatku národního dovednostního talentu a generování výnosů ve výši 70 milionů USD z portfolia podnikových účtů napříč technologiemi, vysokoškolským vzděláváním, médii a marketingem, obchodním vlastnictvím, financemi, právem, letectvím, profesionálními službami, těžbou a strojírenstvím, ropou a plynem, zdravotnictvím, federálními a státními vládami a mezinárodními trhy.

Působil také na prodejních, marketingových a manažerských pozicích ve společnostech Travel Corporation, Melbourne Airport a Thomas Cook ve Spojených státech. Je držitelem titulu bakaláře obchodu v oboru managementu cestovního ruchu na Victoria University a studoval titul bakaláře obchodu v oboru bankovnictví a finance na Monash University. Na Victoria University získal akademické stipendium k účasti na Virginia Tech v USA, kde studoval mezinárodní obchod.

Přečtěte si více o Shaunovi
Ayen Torcuator
Přečtěte si více o Ayen

Ayen Torcuator

Globální vedoucí zákaznického oddělení B PoliSci

Ayen Torcuator je globální vedoucí oddělení zákaznických zkušeností ve společnosti Freelancer.com, kde je zodpovědná za. zajišťuje, aby zákazníci dostávali 24 hodin denně, 7 dní v týdnu služby a řešení na světové úrovni.

Ayen je dynamický a vizionářský vůdce, který zavádí inovace a strategie zaměřené na zákazníky, aby zlepšil jejich kvalitu. spokojenost uživatelů a posiluje loajalitu a důvěru zákazníků. Pevně podporuje vizi Changing Lives a má na starosti budování spokojených a vysoce výkonných podpůrných a provozních týmů.

Ayen získal bakalářský titul v oboru politologie na Filipínské univerzitě v Dilimanu a má je součástí společnosti již více než deset let.

Přečtěte si více o Ayen
Mark Basmayor
Přečtěte si více o Markovi

Mark Basmayor

Regionální ředitel inženýringu BSc (Computer Science)

Mark Basmayor je ve společnosti Freelancer zodpovědný za vedení technické funkce. Dohlíží na realizaci a dodávku produktový a technický plán a spolupracuje s technickým ředitelem na definování dlouhodobé technické strategie společnosti. Před nástupem do funkce regionálního ředitele technického oddělení vedl Mark klíčové technické iniciativy zaměřené na vylepšení výkonnost backendu a zároveň poskytoval školení a mentoring softwarovým inženýrům.

Před nástupem do Freelancer Mark pracoval jako vedoucí inženýrství základních služeb ve významné fintech společnosti v oblasti FinTech. Filipínách. V této funkci dohlížel na úspěšné dokončení kritických projektů a osobně řídil optimalizaci. iniciativy, které výrazně zlepšily obchodní operace.

Mark vystudoval informatiku na Filipínské univerzitě v Los Baños a má za sebou téměř dva roky praxe v oboru. desetiletí rozmanitých zkušeností v technologickém průmyslu, zahrnujícím FinTech, EdTech, Telco a Consulting.

Přečtěte si více o Markovi
sebastian
Více o Sebastián

Sebastián Siseles

Viceprezident, mezinárodní vztahy JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles je zodpovědný za vytváření, komunikování, udržování a uspořádání rozvojových strategií společnosti na mezinárodní úrovni, zajištění dlouhodobého růstu zisků a vedení týmu oblastních ředitelů a manažerů po celém světě. Sebastián se přímo účastní a zodpovídá za mezinárodní spouštění, zavádění a upevnění společnosti Freelancer a za její růst na rozvinutých i nově vznikajících trzích, se zaměřením zejména na firemní transakce napříč Latinskou Amerikou a Jižní Evropou. Sebastián, podnikatel argentinského původu, který získal magisterský titul na Pittsburghské univerzitě, Sebastián se v minulosti věnoval právu se specializací na korporátní finance a fúze a akvizice a absolvoval postgraduální kurzy zaměřené na mezinárodní obchodní transakce na burze cenných papírů v Buenos Aires a na právnické fakultě Jihozápadní Univerzity.

Před příchodem do společnosti Freelancer, Sebastián byl spoluzakladatelem několika internetových a komunikačních společností. Také působil jako prezident, ředitel, právní zástupce a provozní ředitel v řadě internetových i netechnických společností, zatímco byl členem prestižní korporátní advokátní kanceláře v Argentině.

Více o Sebastián
Adam Byrnes
Více o Adamovi

Adam Byrnes

Vice President of Products & Growth BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes je zodpovědný za expandování společnosti Freelancer do celého světa, zejména na trhy vedené neanglickými rodilými mluvčími, jakými jsou Asie a Latinská Amerika. Vede týmy v oblasti PR, tvorby textů, marketingu a překladů a zajistil mezinárodní spuštění webových stránek společnosti Freelancer, včetně 40 specializovaných regionálních stránek v 31 jazycích.

Před příchodem do společnosti Freelancer působil Adam jako fyzikální výzkumný pracovník na Univerzitě v Sydney, obor fotonika. V té době se také stal spoluautorem několika odborných článků pro přední fyzikální tituly a svou práci prezentoval na konferenci CLEO v Kalifornii. Adam také působil v oddělení informačních technologií pro společnosti Macquarie Group a Aalborg Industries.

Adam má titul s vyznamenáním v oboru Elektrotechnika a pokročilá fyzika z Univerzity v Sydney a studoval v zahraničí na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře.

Více o Adamovi