Seznamte se s týmem Freelancer!

Ředitelé
 • Matt Barrie
  Více o Mattovi

  Matt Barrie

  Generální ředitel a Předseda představenstva BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie je technologický podnikatel a držitel řady ocenění. Je generálním ředitelem společnosti Freelancer.com, největší burzy freelancingu na světě, která spojuje více než 20 milionů profesionálů z celého světa a jež bylo Mezinárodní akademií digitálních umění a věd uděleno 10 cen Webby Awards, které jsou "největší poctou internetu".

  Freelancer.com spojuje především malé společnosti a jednotlivce ze západních zemí s freelancery ze zemí rozvojových, z čehož mají prospěch podnikatelé ze všech koutů světa. Společnost Freelancer Limited je od roku 2013 registrována na Australské burze cenných papírů a její tržní kapitalizace převyšuje $1 miliardu.

  Matt je také generálním ředitelem společnosti Escrow.com, světového lídra v zabezpečených online platbách se zajištěnými transakcemi v hodnotě převyšující $2,7 miliardy USD.

  Matt působil jako hostující profesor na fakultě elektronického a informačního inženýrství na Univerzitě v Sydney, kde 15 let přednášel kryptografii a později obor Vytváření technologických podniků. Je spoluautorem více než dvaceti patentovaných aplikací v USA.

  Matt je špičkovým řečníkem a byl hlavním představitelem na SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW a The Economist.

  V minulosti se stal zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Sensory Networks Inc., poskytovatele vysokovýkonných síťových zabezpečovacích procesorů, jež v roce 2013 byla zakoupena společností Intel Corporation.

  V roce 2006 mu byla udělena cena State Pearcey Award za přínos na poli IT&T. V roce 2010 byl Fakultou inženýrství a IT na Univerzitě v Sydney jmenován Absolventem roku. V roce 2011 byl nejprestižnější australskou publikací věnující se obchodu, BRW, jmenován Podnikatelem roku, taktéž byl společností Ernst & Young jmenován Technologickým podnikatelem roku. V roce 2016 mu byla udělena cena Libertarián roku Sdružením australských libertariánů.

  Své dotazy ohledně nadcházejících přednášek zasílejte e-mailem na speaker@freelancer.com

  Více o Mattovi
 • Darren Williams
  Více o Darrenovi

  Darren Williams

  Nevýkonný ředitel BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Darren na konci roku 2015 přešel z pozice výkonného a technického ředitele společnosti Freelancer na pozici nevýkonného ředitele. V době, kdy pracoval jako výkonný pracovník, byl zodpovědný za strategické vedení provozních činností a technických postupů společnosti.

  Darren má zkušenosti s počítačovou bezpečností, protokoly, sítěmi a softwarem. Před příchodem do společnosti Freelancer byl spoluzakladatelem společnosti Sensory Networks poskytující hardware síťového zabezpečení a krytou rizikovým kapitálem. Zde zastával pozici technického ředitele a následně generálního ředitele. Dříve také přednášel výpočetní techniku pro postgraduální a vysokoškolské studenty na Univerzitě v Sydney.

  Darren je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma bezpečnostních technologií, softwaru a sítí a vystoupil na řadě mezinárodních konferencí. Má titul s vyznamenáním v oboru výpočetní technika a Ph.D. ve stejném oboru se zaměřením na počítačové sítě z Univerzity v Sydney.

  Více o Darrenovi
 • Simon
  Více o Simonovi

  Simon Clausen

  Nevýkonný ředitel

  Simon je zakládajícím investorem společnosti Freelancer. Má více než 17 let zkušeností s rychle rostoucími technologickými společnostmi jak v Austrálii, tak i v USA. Jeho technická expertíza zahrnuje zdatnost v několika programovacích jazycích, počítačové bezpečnosti a analýze chyb v zabezpečení a je také autorem a spoluautorem řady technologických patentů.

  Zaměřujíc se na uživatelsky přátelský software a online podporované technologie, založil společnost WinGuides, později známou jako PC Tools. Se Simonem v roli výkonného ředitele, vzrostl obrat PC Tools na více než $100 miliónů, měla více než 250 zaměstnanců a pobočky v sedmi zemích světa.V říjnu 2008, v rámci jedné z největších dosavadních akvizicí uskutečněných v Austrálii, se společnost PC Tools stala součástí Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC). Bezprostředně po akvizici se Simon stal viceprezidentem společnosti Symantec až do svého odchodu v roce 2009, kdy založil Startive Ventures, specializovaný technologický podílový fond. Nyní fond Startive spravuje investice v řadě úspěšných globálních startupů a Simon vykonává funkci ředitele a poradce podnikům z celého světa.

  Více o Simonovi
Vyšší management
 • Neil Katz
  Více o Neilovi

  Neil Katz

  Finanční ředitel B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz je generálním finančním ředitelem společnosti Freelancer a zodpovídá za finanční a administrativní chod společnosti. Od jeho příchodu do společnosti Freelancer v květnu 2009, se Neil stal nepostradatelným členem vedení a podílí se na vytváření finanční disciplíny a interních kontrol skupiny.

  Neil má přes 20 let zkušeností ve financích, účetnictví a vysokém managementu. Zastával pozice generálního finančního ředitele v řadě technologických společností například v IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks a Aptrix. Má zkušenosti a podílel se na zvyšování vlastního a rizikového kapitálu, získání několika vládních grantů, korporátní restrukturalizaci a burzovních aktivitách. Konkrétně se Neil podílel na prodeji společnosti Aptrix společnosti IBM. Na jeho předchozích pozicích poskytoval Neil takové finanční vedení, aby podpořil růst a mezinárodní rozvoj daných společností. Také poskytoval poradenské služby řadě menších začínajících technologických společností v oblasti komercializačních strategií a zvyšování kapitálu.

  Před obsazením pozice v technologickém oboru zastával Neil seniorské finanční pozice v sektoru distribuce a maloobchodu, například ve společnosti Checkpoint Systems.

  Neil je držitelem titulu Bakalář obchodních věd (s vyznamenáním) v oboru Finanční management, který získal na Univerzitě Kapského Města v Jižní Africe a je členem Institutu autorizovaných účetních znalců v Austrálii.

  Více o Neilovi
 • Christopher Koch
  Více o Christopherovi

  Christopher Koch

  Zástupce finančního ředitele M.Fin (INSEAD) LLB (Hons I) B.Ec F. Fin GAICD

  Christopher Koch je zástupcem finančního ředitele, se zaměřením na fúze a akvizice, firemní strategii a zapojení investorů. Do společnosti Freelancer vstoupil v roce 2015.

  Před vstupem do společnosti Freelancer, strávil bezmála deset let v investičním a obchodním bankovnictví se zaměřením na internetový a technologický sektor a vypracoval se až na pozici ředitele v UBS Investment Bank. Má bohaté zkušenosti v oblasti fúzí a akvizicí, akciových kapitálových trhů a akciových syndikátů.

  Podílel se na transakcích v hodnotě přesahující $35+ miliard, včetně uveřejnění na Australské burze cenných papírů (ASX) a na Newyorské burze (NYSE), týkajících se zájmů Austrálie, Hong Kongu, pevninské Číny, Tokia, Londýna, Evropy a Spojených států.

  Christopher získal magisterský titul v oboru financí na INSEAD (ve Francii a Singapuru) a s vyznamenáním absolvoval ekonomii a práva na univerzitě v Adelaide. Je členem Australoasijského institutu finančních služeb a Australského institutu ředitelů společností.

  Christopher svou kariéru zahájil ve vládním sektoru, kde za vlády premiéra Johna Howarda pracoval pro Jeho excelenci Alexandra Downera AC.

  Více o Christopherovi
 • Amir
  Více o Amirovi

  Amir Massoudi

  Ředitel pro rozvoj S.Eng, MSc (Computer Science)

  Amir Massoudi je ve společnosti Freelancer.com ředitelem pro rozvoj a vede tým, který dohlíží na příjmy, produktový management, data a styk se zákazníky.

  Amir řídí technický a víceoborový tým skládající se z odborníků na data, inženýrů, matematiků, statistiků, fyziků a produktových manažerů.

  Amir je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma strojové učení, počítačové vidění a numerická analýza. Má magisterský titul (za výzkum) v oboru výpočetní technika se zaměřením na strojové učení a počítačové vidění z Univerzity v Novém Jižním Walesu.

  Více o Amirovi
 • Peter Phillips
  Více o Peterovi

  Peter Phillips

  Viceprezident, technické obory BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

  Peter je ve společnosti Freelancer viceprezidentem pro technické obory. Na této pozici je zodpovědný za vedení technických týmů po celém světě a také za určování a zavádění provozního a technického směru společnosti.

  Peter je vysoce zkušený v softwarovém inženýrství, aktualizovatelných infrastrukturách a IT managementu. Dříve také přednášel na James Cook univerzitě pro obor počítačových věd na různá témata jak pro postgraduální, tak i pro magisterské studenty.

  Peter je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma dolování dat, návrh algoritmů a softwarového inženýrství a vystoupil na řadě mezinárodních konferencí. Má titul s vyznamenáním v oboru výpočetní technika a Ph.D. ve stejném oboru se zaměřením na dolování prostorových dat z James Cook univerzity.

  Více o Peterovi
 • Nicholas de Jong
  Více o Nicholasovi

  Nicholas de Jong

  Vice President of Security and Operations B.Eng UNSW

  Nicholas is the Vice President of Security and Operations and has chief information security responsibility across the Freelancer group of companies and online marketplaces. He joined Freelancer in 2013.

  Nicholas má více než 15 let zkušeností v oblasti informační bezpečnosti a založil a řídil společnosti v oblasti informační bezpečnosti, finančních služeb a online burz.

  Formerly Chief Information Officer, Sensory Networks (Palo Alto). Security Analyst, Securify (New York) and Security Consultant, Kroll O'Gara (New York) and others.

  Více o Nicholasovi
 • Greg
  Více o Gregovi

  Greg Robinson

  Viceprezident, Compliance ACI, SA Fin

  Greg Robinson je ve společnosti Freelancer viceprezidentem pro Compliance. Greg dohlíží na celkové respektování ustanovení uvnitř společnosti. Na této pozici Greg zodpovídá za rozvoj a podporu dozorčích programů a compliance risk programů přispívajících k rozvoji společnosti.

  Před příchodem do společnosti Freelancer působil Greg ve společnosti PayPal Australia jako ředitel programu Compliance a byl členem původní sestavy výkonného týmu, který společnost PayPal na australský trh v roce 2005 uvedl. V letech 1998 až 2004 působil jako ředitel pro Compliance ve společnosti Colonial First State Investments Limited, kde byl zodpovědný za zavedení a správu rámce řízení compliance. Předtím po dobu 13 let zastával seniorskou pozici ve společnosti Perpetual Limited.

  Greg má bohatou praxi získanou z pozice odborníka na compliance a v předešlých deseti letech se převážně zaměřoval na dozorčí a compliance problematiku v online prostředí. Greg je seniorským společníkem Australoasijského institutu finančních služeb a společníkem Australoasijského compliance institutu.

  Více o Gregovi
 • Adam Byrnes
  Více o Adamovi

  Adam Byrnes

  Hlavní mezinárodní ředitel BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes je zodpovědný za expandování společnosti Freelancer do celého světa, zejména na trhy vedené neanglickými rodilými mluvčími, jakými jsou Asie a Latinská Amerika. Vede týmy v oblasti PR, tvorby textů, marketingu a překladů a zajistil mezinárodní spuštění webových stránek společnosti Freelancer, včetně 40 specializovaných regionálních stránek v 31 jazycích.

  Před příchodem do společnosti Freelancer působil Adam jako fyzikální výzkumný pracovník na Univerzitě v Sydney, obor fotonika. V té době se také stal spoluautorem několika odborných článků pro přední fyzikální tituly a svou práci prezentoval na konferenci CLEO v Kalifornii. Adam také působil v oddělení informačních technologií pro společnosti Macquarie Group a Aalborg Industries.

  Adam má titul s vyznamenáním v oboru Elektrotechnika a pokročilá fyzika z Univerzity v Sydney a studoval v zahraničí na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře.

  Více o Adamovi
 • Sarah Tang
  Přečtěte si o Sarah více

  Sarah Tang

  Ředitelka oddělení globálních operací BComm (Honours) MA (International Business) MSc (Strategy)

  Sarah Tang is in charge of operations at Freelancer, across its global footprint. She leads a diverse range of teams across product operations, talent and customer experience.

  V minulosti působila v oboru strategického poradenství v mezinárodních společnostech jako CBRE, EA Games a Ericsson. Přednášela také obchodní strategii a digitální obchod na Queen's University a Sydney University.

  Sarah is a Canadian Millennium Scholar and Cansbridge Fellow. She holds a dual Masters degree in Strategy and International Business from two universities: Queen's and Vienna University of Economics. Her postgraduate thesis explored the psychology of making purchases online. She analyzed how the face-reading software can capture human cognition and be used to drive buying decisions on eCommerce websites.

  Přečtěte si o Sarah více
 • sebastian
  Více o Sebastiánovi

  Sebastián Siseles

  Mezinárodní ředitel JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles je zodpovědný za vytváření, komunikování, udržování a uspořádání rozvojových strategií společnosti na mezinárodní úrovni, zajištění dlouhodobého růstu zisků a vedení týmu oblastních ředitelů a manažerů po celém světě. Sebastián se přímo účastní a zodpovídá za mezinárodní spouštění, zavádění a upevnění společnosti Freelancer a za její růst na rozvinutých i nově vznikajících trzích, se zaměřením zejména na firemní transakce napříč Latinskou Amerikou a Jižní Evropou. Sebastián, podnikatel argentinského původu, který získal magisterský titul na Pittsburghské univerzitě, se v minulosti věnoval právu se specializací na korporátní finance a fúze a akvizice a absolvoval postgraduální kurzy zaměřené na mezinárodní obchodní transakce na burze cenných papírů v Buenos Aires a na právnické fakultě Jihozápadní Univerzity.

  Před příchodem do společnosti Freelancer, byl Sebastián spoluzakladatelem několika internetových a komunikačních společností. Také působil jako prezident, ředitel, právní zástupce a provozní ředitel v řadě internetových i netechnických společností, zatímco byl členem prestižní korporátní advokátní kanceláře v Argentině.

  Více o Sebastiánovi
 • Helma Kusuma
  Více o Helmě

  Helma Kusuma

  Oblastní manažer - Indonésie BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Helma Kusuma je zodpovědná za růst společnosti Freelancer v Indonésii. Její aktivity přestavují navazování kontaktů s místními médii a akcionáři, vyhledávání příležitostí k zviditelnění značky a jejích místních internetových stránek. Toho se snaží dosáhnout například vystupováním na místních konferencích a mediálních akcích, účastí a organizováním shledání s klíčovými akcionáři, organizováním akcí, hledáním příležitostí ke sponzoringu, vytvářením a upevňováním značky Freelancer a také zodpovídáním za všechny komunikační aktivity napříč Inodnésií na pozici tlumočnice slopečnosti pro širokou řadu médií a blogů.

  Helma vystudovala obor komunikace na University of Indonesia a v oboru komunikace a PR se pohybuje posledních 17 let. Díky jejím hlubokým znalostem napříč různými obory a rozsáhlým zkušenostem již vedla komunikační týmy několika místních a mezinárodních společností jako například NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, hotel Santika Premier Jakarta a časopis Kapital's English. Než nastoupila do společnosti Freelancer, vedla svoji vlastní PR firmu, která poskytovala služby jak místním klientům, tak i klientům z regionu Asie, například National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia a další.

  Více o Helmě
Matt Barrie
Více o Mattovi

Matt Barrie

Generální ředitel a Předseda představenstva BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie je technologický podnikatel a držitel řady ocenění. Je generálním ředitelem společnosti Freelancer.com, největší burzy freelancingu na světě, která spojuje více než 20 milionů profesionálů z celého světa a jež bylo Mezinárodní akademií digitálních umění a věd uděleno 10 cen Webby Awards, které jsou "největší poctou internetu".

Freelancer.com spojuje především malé společnosti a jednotlivce ze západních zemí s freelancery ze zemí rozvojových, z čehož mají prospěch podnikatelé ze všech koutů světa. Společnost Freelancer Limited je od roku 2013 registrována na Australské burze cenných papírů a její tržní kapitalizace převyšuje $1 miliardu.

Matt je také generálním ředitelem společnosti Escrow.com, světového lídra v zabezpečených online platbách se zajištěnými transakcemi v hodnotě převyšující $2,7 miliardy USD.

Matt působil jako hostující profesor na fakultě elektronického a informačního inženýrství na Univerzitě v Sydney, kde 15 let přednášel kryptografii a později obor Vytváření technologických podniků. Je spoluautorem více než dvaceti patentovaných aplikací v USA.

Matt je špičkovým řečníkem a byl hlavním představitelem na SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW a The Economist.

V minulosti se stal zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Sensory Networks Inc., poskytovatele vysokovýkonných síťových zabezpečovacích procesorů, jež v roce 2013 byla zakoupena společností Intel Corporation.

V roce 2006 mu byla udělena cena State Pearcey Award za přínos na poli IT&T. V roce 2010 byl Fakultou inženýrství a IT na Univerzitě v Sydney jmenován Absolventem roku. V roce 2011 byl nejprestižnější australskou publikací věnující se obchodu, BRW, jmenován Podnikatelem roku, taktéž byl společností Ernst & Young jmenován Technologickým podnikatelem roku. V roce 2016 mu byla udělena cena Libertarián roku Sdružením australských libertariánů.

Své dotazy ohledně nadcházejících přednášek zasílejte e-mailem na speaker@freelancer.com

Více o Mattovi
Darren Williams
Více o Darrenovi

Darren Williams

Nevýkonný ředitel BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Darren na konci roku 2015 přešel z pozice výkonného a technického ředitele společnosti Freelancer na pozici nevýkonného ředitele. V době, kdy pracoval jako výkonný pracovník, byl zodpovědný za strategické vedení provozních činností a technických postupů společnosti.

Darren má zkušenosti s počítačovou bezpečností, protokoly, sítěmi a softwarem. Před příchodem do společnosti Freelancer byl spoluzakladatelem společnosti Sensory Networks poskytující hardware síťového zabezpečení a krytou rizikovým kapitálem. Zde zastával pozici technického ředitele a následně generálního ředitele. Dříve také přednášel výpočetní techniku pro postgraduální a vysokoškolské studenty na Univerzitě v Sydney.

Darren je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma bezpečnostních technologií, softwaru a sítí a vystoupil na řadě mezinárodních konferencí. Má titul s vyznamenáním v oboru výpočetní technika a Ph.D. ve stejném oboru se zaměřením na počítačové sítě z Univerzity v Sydney.

Více o Darrenovi
Simon
Více o Simonovi

Simon Clausen

Nevýkonný ředitel

Simon je zakládajícím investorem společnosti Freelancer. Má více než 17 let zkušeností s rychle rostoucími technologickými společnostmi jak v Austrálii, tak i v USA. Jeho technická expertíza zahrnuje zdatnost v několika programovacích jazycích, počítačové bezpečnosti a analýze chyb v zabezpečení a je také autorem a spoluautorem řady technologických patentů.

Zaměřujíc se na uživatelsky přátelský software a online podporované technologie, založil společnost WinGuides, později známou jako PC Tools. Se Simonem v roli výkonného ředitele, vzrostl obrat PC Tools na více než $100 miliónů, měla více než 250 zaměstnanců a pobočky v sedmi zemích světa.V říjnu 2008, v rámci jedné z největších dosavadních akvizicí uskutečněných v Austrálii, se společnost PC Tools stala součástí Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC). Bezprostředně po akvizici se Simon stal viceprezidentem společnosti Symantec až do svého odchodu v roce 2009, kdy založil Startive Ventures, specializovaný technologický podílový fond. Nyní fond Startive spravuje investice v řadě úspěšných globálních startupů a Simon vykonává funkci ředitele a poradce podnikům z celého světa.

Více o Simonovi
Neil Katz
Více o Neilovi

Neil Katz

Finanční ředitel B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz je generálním finančním ředitelem společnosti Freelancer a zodpovídá za finanční a administrativní chod společnosti. Od jeho příchodu do společnosti Freelancer v květnu 2009, se Neil stal nepostradatelným členem vedení a podílí se na vytváření finanční disciplíny a interních kontrol skupiny.

Neil má přes 20 let zkušeností ve financích, účetnictví a vysokém managementu. Zastával pozice generálního finančního ředitele v řadě technologických společností například v IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks a Aptrix. Má zkušenosti a podílel se na zvyšování vlastního a rizikového kapitálu, získání několika vládních grantů, korporátní restrukturalizaci a burzovních aktivitách. Konkrétně se Neil podílel na prodeji společnosti Aptrix společnosti IBM. Na jeho předchozích pozicích poskytoval Neil takové finanční vedení, aby podpořil růst a mezinárodní rozvoj daných společností. Také poskytoval poradenské služby řadě menších začínajících technologických společností v oblasti komercializačních strategií a zvyšování kapitálu.

Před obsazením pozice v technologickém oboru zastával Neil seniorské finanční pozice v sektoru distribuce a maloobchodu, například ve společnosti Checkpoint Systems.

Neil je držitelem titulu Bakalář obchodních věd (s vyznamenáním) v oboru Finanční management, který získal na Univerzitě Kapského Města v Jižní Africe a je členem Institutu autorizovaných účetních znalců v Austrálii.

Více o Neilovi
Christopher Koch
Více o Christopherovi

Christopher Koch

Zástupce finančního ředitele M.Fin (INSEAD) LLB (Hons I) B.Ec F. Fin GAICD

Christopher Koch je zástupcem finančního ředitele, se zaměřením na fúze a akvizice, firemní strategii a zapojení investorů. Do společnosti Freelancer vstoupil v roce 2015.

Před vstupem do společnosti Freelancer, strávil bezmála deset let v investičním a obchodním bankovnictví se zaměřením na internetový a technologický sektor a vypracoval se až na pozici ředitele v UBS Investment Bank. Má bohaté zkušenosti v oblasti fúzí a akvizicí, akciových kapitálových trhů a akciových syndikátů.

Podílel se na transakcích v hodnotě přesahující $35+ miliard, včetně uveřejnění na Australské burze cenných papírů (ASX) a na Newyorské burze (NYSE), týkajících se zájmů Austrálie, Hong Kongu, pevninské Číny, Tokia, Londýna, Evropy a Spojených států.

Christopher získal magisterský titul v oboru financí na INSEAD (ve Francii a Singapuru) a s vyznamenáním absolvoval ekonomii a práva na univerzitě v Adelaide. Je členem Australoasijského institutu finančních služeb a Australského institutu ředitelů společností.

Christopher svou kariéru zahájil ve vládním sektoru, kde za vlády premiéra Johna Howarda pracoval pro Jeho excelenci Alexandra Downera AC.

Více o Christopherovi
Peter Phillips
Více o Peterovi

Peter Phillips

Viceprezident, technické obory BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

Peter je ve společnosti Freelancer viceprezidentem pro technické obory. Na této pozici je zodpovědný za vedení technických týmů po celém světě a také za určování a zavádění provozního a technického směru společnosti.

Peter je vysoce zkušený v softwarovém inženýrství, aktualizovatelných infrastrukturách a IT managementu. Dříve také přednášel na James Cook univerzitě pro obor počítačových věd na různá témata jak pro postgraduální, tak i pro magisterské studenty.

Peter je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma dolování dat, návrh algoritmů a softwarového inženýrství a vystoupil na řadě mezinárodních konferencí. Má titul s vyznamenáním v oboru výpočetní technika a Ph.D. ve stejném oboru se zaměřením na dolování prostorových dat z James Cook univerzity.

Více o Peterovi
Nicholas de Jong
Více o Nicholasovi

Nicholas de Jong

Vice President of Security and Operations B.Eng UNSW

Nicholas is the Vice President of Security and Operations and has chief information security responsibility across the Freelancer group of companies and online marketplaces. He joined Freelancer in 2013.

Nicholas má více než 15 let zkušeností v oblasti informační bezpečnosti a založil a řídil společnosti v oblasti informační bezpečnosti, finančních služeb a online burz.

Formerly Chief Information Officer, Sensory Networks (Palo Alto). Security Analyst, Securify (New York) and Security Consultant, Kroll O'Gara (New York) and others.

Více o Nicholasovi
Greg
Více o Gregovi

Greg Robinson

Viceprezident, Compliance ACI, SA Fin

Greg Robinson je ve společnosti Freelancer viceprezidentem pro Compliance. Greg dohlíží na celkové respektování ustanovení uvnitř společnosti. Na této pozici Greg zodpovídá za rozvoj a podporu dozorčích programů a compliance risk programů přispívajících k rozvoji společnosti.

Před příchodem do společnosti Freelancer působil Greg ve společnosti PayPal Australia jako ředitel programu Compliance a byl členem původní sestavy výkonného týmu, který společnost PayPal na australský trh v roce 2005 uvedl. V letech 1998 až 2004 působil jako ředitel pro Compliance ve společnosti Colonial First State Investments Limited, kde byl zodpovědný za zavedení a správu rámce řízení compliance. Předtím po dobu 13 let zastával seniorskou pozici ve společnosti Perpetual Limited.

Greg má bohatou praxi získanou z pozice odborníka na compliance a v předešlých deseti letech se převážně zaměřoval na dozorčí a compliance problematiku v online prostředí. Greg je seniorským společníkem Australoasijského institutu finančních služeb a společníkem Australoasijského compliance institutu.

Více o Gregovi
Adam Byrnes
Více o Adamovi

Adam Byrnes

Hlavní mezinárodní ředitel BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes je zodpovědný za expandování společnosti Freelancer do celého světa, zejména na trhy vedené neanglickými rodilými mluvčími, jakými jsou Asie a Latinská Amerika. Vede týmy v oblasti PR, tvorby textů, marketingu a překladů a zajistil mezinárodní spuštění webových stránek společnosti Freelancer, včetně 40 specializovaných regionálních stránek v 31 jazycích.

Před příchodem do společnosti Freelancer působil Adam jako fyzikální výzkumný pracovník na Univerzitě v Sydney, obor fotonika. V té době se také stal spoluautorem několika odborných článků pro přední fyzikální tituly a svou práci prezentoval na konferenci CLEO v Kalifornii. Adam také působil v oddělení informačních technologií pro společnosti Macquarie Group a Aalborg Industries.

Adam má titul s vyznamenáním v oboru Elektrotechnika a pokročilá fyzika z Univerzity v Sydney a studoval v zahraničí na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře.

Více o Adamovi
Sarah Tang
Přečtěte si o Sarah více

Sarah Tang

Ředitelka oddělení globálních operací BComm (Honours) MA (International Business) MSc (Strategy)

Sarah Tang is in charge of operations at Freelancer, across its global footprint. She leads a diverse range of teams across product operations, talent and customer experience.

V minulosti působila v oboru strategického poradenství v mezinárodních společnostech jako CBRE, EA Games a Ericsson. Přednášela také obchodní strategii a digitální obchod na Queen's University a Sydney University.

Sarah is a Canadian Millennium Scholar and Cansbridge Fellow. She holds a dual Masters degree in Strategy and International Business from two universities: Queen's and Vienna University of Economics. Her postgraduate thesis explored the psychology of making purchases online. She analyzed how the face-reading software can capture human cognition and be used to drive buying decisions on eCommerce websites.

Přečtěte si o Sarah více
sebastian
Více o Sebastiánovi

Sebastián Siseles

Mezinárodní ředitel JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles je zodpovědný za vytváření, komunikování, udržování a uspořádání rozvojových strategií společnosti na mezinárodní úrovni, zajištění dlouhodobého růstu zisků a vedení týmu oblastních ředitelů a manažerů po celém světě. Sebastián se přímo účastní a zodpovídá za mezinárodní spouštění, zavádění a upevnění společnosti Freelancer a za její růst na rozvinutých i nově vznikajících trzích, se zaměřením zejména na firemní transakce napříč Latinskou Amerikou a Jižní Evropou. Sebastián, podnikatel argentinského původu, který získal magisterský titul na Pittsburghské univerzitě, se v minulosti věnoval právu se specializací na korporátní finance a fúze a akvizice a absolvoval postgraduální kurzy zaměřené na mezinárodní obchodní transakce na burze cenných papírů v Buenos Aires a na právnické fakultě Jihozápadní Univerzity.

Před příchodem do společnosti Freelancer, byl Sebastián spoluzakladatelem několika internetových a komunikačních společností. Také působil jako prezident, ředitel, právní zástupce a provozní ředitel v řadě internetových i netechnických společností, zatímco byl členem prestižní korporátní advokátní kanceláře v Argentině.

Více o Sebastiánovi
Amir
Více o Amirovi

Amir Massoudi

Ředitel pro rozvoj S.Eng, MSc (Computer Science)

Amir Massoudi je ve společnosti Freelancer.com ředitelem pro rozvoj a vede tým, který dohlíží na příjmy, produktový management, data a styk se zákazníky.

Amir řídí technický a víceoborový tým skládající se z odborníků na data, inženýrů, matematiků, statistiků, fyziků a produktových manažerů.

Amir je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma strojové učení, počítačové vidění a numerická analýza. Má magisterský titul (za výzkum) v oboru výpočetní technika se zaměřením na strojové učení a počítačové vidění z Univerzity v Novém Jižním Walesu.

Více o Amirovi
Helma Kusuma
Více o Helmě

Helma Kusuma

Oblastní manažer - Indonésie BA - Public Relations (University of Indonesia)

Helma Kusuma je zodpovědná za růst společnosti Freelancer v Indonésii. Její aktivity přestavují navazování kontaktů s místními médii a akcionáři, vyhledávání příležitostí k zviditelnění značky a jejích místních internetových stránek. Toho se snaží dosáhnout například vystupováním na místních konferencích a mediálních akcích, účastí a organizováním shledání s klíčovými akcionáři, organizováním akcí, hledáním příležitostí ke sponzoringu, vytvářením a upevňováním značky Freelancer a také zodpovídáním za všechny komunikační aktivity napříč Inodnésií na pozici tlumočnice slopečnosti pro širokou řadu médií a blogů.

Helma vystudovala obor komunikace na University of Indonesia a v oboru komunikace a PR se pohybuje posledních 17 let. Díky jejím hlubokým znalostem napříč různými obory a rozsáhlým zkušenostem již vedla komunikační týmy několika místních a mezinárodních společností jako například NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, hotel Santika Premier Jakarta a časopis Kapital's English. Než nastoupila do společnosti Freelancer, vedla svoji vlastní PR firmu, která poskytovala služby jak místním klientům, tak i klientům z regionu Asie, například National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia a další.

Více o Helmě