Seznamte se s týmem Freelancer!

Ředitelé
 • Matt Barrie
  Více o Mattovi

  Matt Barrie

  Generální ředitel a Předseda představenstva BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie je technologický podnikatel a držitel řady ocenění. Je generálním ředitelem společnosti Freelancer.com, největší burzy freelancingu na světě, která spojuje více než 20 milionů profesionálů z celého světa a jež bylo Mezinárodní akademií digitálních umění a věd uděleno 10 cen Webby Awards, které jsou "největší poctou internetu".

  Freelancer.com spojuje především malé společnosti a jednotlivce ze západních zemí s freelancery ze zemí rozvojových, z čehož mají prospěch podnikatelé ze všech koutů světa. Společnost Freelancer Limited je od roku 2013 registrována na Australské burze cenných papírů a její tržní kapitalizace převyšuje $1 miliardu.

  Matt je také generálním ředitelem společnosti Escrow.com, světového lídra v zabezpečených online platbách se zajištěnými transakcemi v hodnotě převyšující $2,7 miliardy USD.

  Matt působil jako hostující profesor na fakultě elektronického a informačního inženýrství na Univerzitě v Sydney, kde 15 let přednášel kryptografii a později obor Vytváření technologických podniků. Je spoluautorem více než dvaceti patentovaných aplikací v USA.

  Matt je špičkovým řečníkem a byl hlavním představitelem na SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW a The Economist.

  V minulosti se stal zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Sensory Networks Inc., poskytovatele vysokovýkonných síťových zabezpečovacích procesorů, jež v roce 2013 byla zakoupena společností Intel Corporation.

  V roce 2006 mu byla udělena cena State Pearcey Award za přínos na poli IT&T. V roce 2010 byl Fakultou inženýrství a IT na Univerzitě v Sydney jmenován Absolventem roku. V roce 2011 byl nejprestižnější australskou publikací věnující se obchodu, BRW, jmenován Podnikatelem roku, taktéž byl společností Ernst & Young jmenován Technologickým podnikatelem roku. V roce 2016 mu byla udělena cena Libertarián roku Sdružením australských libertariánů.

  Své dotazy ohledně nadcházejících přednášek zasílejte e-mailem na speaker@freelancer.com

  Více o Mattovi
 • Darren Williams
  Více o Darrenovi

  Darren Williams

  Nevýkonný ředitel BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Darren v roce 2015 přešel z role výkonného a technického ředitele společnosti Freelancer na nevýkonného ředitele. V roli výkonného ředitele zodpovídal za strategické vedení provozních činností a technických postupů společnosti.

  Darren má zkušenosti s počítačovou bezpečností, protokoly, sítěmi a softwarem. Před příchodem do společnosti Freelancer byl spoluzakladatelem společnosti Sensory Networks poskytující hardware síťového zabezpečení a krytou rizikovým kapitálem. Zde zastával pozici technického ředitele a následně generálního ředitele. Dříve také přednášel výpočetní techniku pro postgraduální a vysokoškolské studenty na Univerzitě v Sydney.

  Darren je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma bezpečnostních technologií, softwaru a sítí a vystoupil na řadě mezinárodních konferencí. Má titul s vyznamenáním v oboru výpočetní technika a Ph.D. ve stejném oboru se zaměřením na počítačové sítě z Univerzity v Sydney.

  Více o Darrenovi
 • Simon Clausen
  Více o Simonovi

  Simon Clausen

  Nevýkonný ředitel

  Simon je zakládajícím investorem společnosti Freelancer. Má více než 17 let zkušeností s rychle rostoucími technologickými společnostmi jak v Austrálii, tak i v USA. Jeho technická expertíza zahrnuje zdatnost v několika programovacích jazycích, počítačové bezpečnosti a analýze chyb v zabezpečení a je také autorem a spoluautorem řady technologických patentů.

  Zaměřujíc se na uživatelsky přátelský software a online podporované technologie, založil společnost WinGuides, později známou jako PC Tools. Se Simonem v roli výkonného ředitele, vzrostl obrat PC Tools na více než 100 miliónů USD, měla více než 250 zaměstnanců a pobočky v sedmi zemích světa.V říjnu 2008, v rámci jedné z největších dosavadních akvizic uskutečněných v Austrálii, se společnost PC Tools stala součástí Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC). Bezprostředně po akvizici se Simon stal viceprezidentem společnosti Symantec až do svého odchodu v roce 2009, kdy založil Startive Ventures, specializovaný technologický podílový fond. Nyní fond Startive spravuje investice v řadě úspěšných globálních startupů a Simon vykonává funkci ředitele a poradce podnikům z celého světa.

  Více o Simonovi
Vyšší management
 • Neil Katz
  Více o Neilovi

  Neil Katz

  Finanční ředitel B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz je generálním finančním ředitelem společnosti Freelancer a zodpovídá za finanční a administrativní chod společnosti. Od jeho příchodu do společnosti Freelancer v květnu 2009, se Neil stal nepostradatelným členem vedení a podílí se na vytváření finanční disciplíny a interních kontrol skupiny.

  Neil má přes 20 let zkušeností ve financích, účetnictví a vysokém managementu. Zastával pozice generálního finančního ředitele v řadě technologických společností například v IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks a Aptrix. Má zkušenosti a podílel se na zvyšování vlastního a rizikového kapitálu, získání několika vládních grantů, korporátní restrukturalizaci a burzovních aktivitách. Konkrétně se Neil podílel na prodeji společnosti Aptrix společnosti IBM. Na jeho předchozích pozicích poskytoval Neil takové finanční vedení, aby podpořil růst a mezinárodní rozvoj daných společností. Také poskytoval poradenské služby řadě menších začínajících technologických společností v oblasti komercializačních strategií a zvyšování kapitálu.

  Před obsazením pozice v technologickém oboru zastával Neil seniorské finanční pozice v sektoru distribuce a maloobchodu, například ve společnosti Checkpoint Systems.

  Neil je držitelem titulu Bakalář obchodních věd (s vyznamenáním) v oboru Finanční management, který získal na Univerzitě Kapského Města v Jižní Africe a je členem Institutu autorizovaných účetních znalců v Austrálii.

  Více o Neilovi
 • Laurent Goudet
  Přečtěte si více o Laurentovi

  Laurent Goudet

  Hlavní referent technologie BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

  Laurent Goudet je technologickým ředitelem ve Freelancer, je zodpovědný za technické směřování společnosti a zajišťuje soulad s jejími obchodními cíli. Před přechodem ze softwarového architekta na technologického ředitele počátkem roku 2021, vedl Laurent několik technických iniciativ, transformoval webové a nativní klienty na rychlé a spolehlivé webové aplikace, které jsou vhodné pro mobilní telefony, zlepšil tak uživatelskou zkušenost a snížil inženýrské náklady.

  Před příchodem do Freelanceru v prosinci 2013 pracoval Laurent jako softwarový inženýr pro vestavěné systémy Linux a získal nízkoúrovňové znalosti potřebné k hlubokému pochopení vysokoúrovňových abstrakcí softwaru, které tvoří moderní stack webových aplikací.

  Laurent je držitelem titulu s vyznamenáním v matematice a počítačové vědě z Université de Marne-la-Vallée, Francie, magisterský titul v oboru inženýrství vestavěných systémů z ESIEE Paříž, ve Francii, a studoval v zahraničí na Harvey Mudd College, Claremont, v Kalifornii.

  Přečtěte si více o Laurentovi
 • Adam Byrnes
  Více o Adamovi

  Adam Byrnes

  Vice President of Products & Growth BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes je zodpovědný za expandování společnosti Freelancer do celého světa, zejména na trhy vedené neanglickými rodilými mluvčími, jakými jsou Asie a Latinská Amerika. Vede týmy v oblasti PR, tvorby textů, marketingu a překladů a zajistil mezinárodní spuštění webových stránek společnosti Freelancer, včetně 40 specializovaných regionálních stránek v 31 jazycích.

  Před příchodem do společnosti Freelancer působil Adam jako fyzikální výzkumný pracovník na Univerzitě v Sydney, obor fotonika. V té době se také stal spoluautorem několika odborných článků pro přední fyzikální tituly a svou práci prezentoval na konferenci CLEO v Kalifornii. Adam také působil v oddělení informačních technologií pro společnosti Macquarie Group a Aalborg Industries.

  Adam má titul s vyznamenáním v oboru Elektrotechnika a pokročilá fyzika z Univerzity v Sydney a studoval v zahraničí na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře.

  Více o Adamovi
 • Yves Sy
  Více o Yves

  Yves Sy

  Viceprezident pro operace BS CS (University of the Philippines, Manila)

  Yves Sy je viceprezidentem pro operace ve Freelancer.com, kde odpovídá za globální operace společnosti včetně plánování strategií, interních politik, kontinuity podnikání a optimalizace provádění a dodávání v rámci inženýrství, provozu lidí a podpory.

  Před příchodem do Freelancer Yves pracoval pro několik místních a nadnárodních společností, kde budoval škálovatelné, klíčové systémy pro různá odvětví, jako například herní a cestovní průmysl, nevládní organizace a reklama.

  Yves, absolvent BS (Počítačové vědy) z University of the Philippines Manila, má více, než 18 let zkušeností v v technologickém průmyslu.

  Více o Yves
 • sebastian
  Více o Sebastián

  Sebastián Siseles

  Viceprezident, mezinárodní vztahy JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles je zodpovědný za vytváření, komunikování, udržování a uspořádání rozvojových strategií společnosti na mezinárodní úrovni, zajištění dlouhodobého růstu zisků a vedení týmu oblastních ředitelů a manažerů po celém světě. Sebastián se přímo účastní a zodpovídá za mezinárodní spouštění, zavádění a upevnění společnosti Freelancer a za její růst na rozvinutých i nově vznikajících trzích, se zaměřením zejména na firemní transakce napříč Latinskou Amerikou a Jižní Evropou. Sebastián, podnikatel argentinského původu, který získal magisterský titul na Pittsburghské univerzitě, Sebastián se v minulosti věnoval právu se specializací na korporátní finance a fúze a akvizice a absolvoval postgraduální kurzy zaměřené na mezinárodní obchodní transakce na burze cenných papírů v Buenos Aires a na právnické fakultě Jihozápadní Univerzity.

  Před příchodem do společnosti Freelancer, Sebastián byl spoluzakladatelem několika internetových a komunikačních společností. Také působil jako prezident, ředitel, právní zástupce a provozní ředitel v řadě internetových i netechnických společností, zatímco byl členem prestižní korporátní advokátní kanceláře v Argentině.

  Více o Sebastián
 • Shaun McMeeken
  Read more about Shaun

  Shaun McMeeken

  Ředitel podnikového prodeje B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

  Shaun McMeeken je ředitelem podnikového prodeje na Freelancer.com, kde podporuje Fortune 500 a podobné organizace při implementaci nových talentových modelů pro optimalizaci jejich pracovní síly pro budoucnost. Byl členem zakládajícího představenstva ANZ ve společnosti Groupon, kde vedl prodejní tým jako viceprezident pro prodej a tržby vzrostly z nuly na 250 milionů USD.

  Předtím pracoval jako manažer národního prodeje s The Australian ve společnosti News Corp. Vedl prodejní tým odpovědný za řešení nedostatku národního talentu a generoval výnosy ve výši 70 milionů USD z portfolia podnikových účtů zahrnující technologie, vysokoškolské vzdělávání, média a marketing, obchodní vlastnictví, právo, letectví, profesionální služby, těžbu a strojírenství, ropu a plyn, zdravotnictví, federální a státní vlády a mezinárodní trhy.

  Působil také na prodejních, marketingových a manažerských pozicích ve společnostech Travel Corporation, Melbourne Airport a Thomas Cook ve Spojených státech. Je držitelem titulu Bakaláře podnikání ve Správě turismu a cestovního ruchu na Victoria University a vystudoval bakaláře v oboru Obchodní bankovnictví a finance na Monash University. Na Victoria University získal akademické stipendium k účasti na Virginia Tech v USA, kde studoval mezinárodní obchod.

  Je držitelem titulu Bakaláře podnikání ve Správě turismu a cestovního ruchu na Victoria University a vystudoval bakaláře v oboru Obchodní bankovnictví a finance na Monash University. Na Victoria University získal akademické stipendium k účasti na Virginia Tech v USA, kde studoval mezinárodní obchod.

  Read more about Shaun
 • Andrew Boyton
  Přečtěte si více o Andrew

  Andrew Boyton

  Acting Vice President of Engineering BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

  Andrew je úřadujícím viceprezidentem pro inženýrství ve službě Freelancer, kde je odpovědný za vedení globálních inženýrských týmů, definování a provádění dlouhodobých technických plánů společnosti a sladění inženýrské dokonalosti s obchodními cíli.

  Před příchodem do Freelanceru v listopadu 2014 Andrew pracoval ve společnosti NICTA jako výzkumný inženýr, kde dokončil doktorát PhD ve formálním ověření mikrojádra a matematicky prokázal správnost systémového inicializačního kódu pro vestavěné systémy. Během této doby byl autorem mnoha prací a vystoupil na mezinárodních konferencích.

  Andrew je držitelem titulu s vyznamenáním v softwarovém inženýrství, titulu v matematice, titulu Ph.D. v počítačové vědě z University v New South Wales v Austrálii. Působí také ve správní radě pro dvě vysoké školy.—New College a New College Village v Univerzitě v New South Wales.

  Přečtěte si více o Andrew
 • Thomas George
  Přečtěte si více o Thomasovi

  Thomas George

  Ředitel, Compliance B Com, Dip Law (LPAB)

  Thomas George je ve Freelanceru ředitel a vedoucí oddělení Compliance. Thomas dohlíží na celkové compliance prostředí ve společnosti. Na této pozici je Thomas zodpovědný za vývoj a plnění pravidel rizikových programů compliance pro podporu podnikání. Před nastoupením do Freelanceru pracoval Thomas pro American Express jako ředitel oddělení Compliance.

  Přečtěte si více o Thomasovi
 • Raffaela Maiorano
  Přečtěte si více o Bryndis

  Bryndis Henrikson

  Ředitel globálních operací, spravovaných služeb BSc (MSU)

  Bryndis Henrikson je ředitelkou globálních operací. Bryndis je zodpovědná za úspěch týmu spravovaných služeb, a zajišťuje úspěšné výsledky klientům poskytováním správných talentů z našeho globálního fondu talentů. Bryndis implementuje inovativní strategie řízení, které se zaměřují na budování misí poháněné kultury pro zaměstnance služby Freelancer a globální síť freelancerů. Bryndis je přímo zapojena a nese odpovědnost za crowdsourcingové iniciativy NASA na Freelanceru. Před prací pro Freelancer se Bryndis věnovala navrhování a usnadňování na standardech založených eLearningových programů na Tchaj-wanu. Bryndis získala bakalářský titul věd na Missouri State University, kde studovala a hrála v týmu NCAA pozemní hokej.

  Přečtěte si více o Bryndis
  Raffaela Maiorano
  Přečtěte si více o Raffaele

  Raffaela Maiorano

  Ředitel legálních záležitostí a dodržování předpisů LLB (hons) Law United Kingdom

  Raffaela Maiorano je ředitelkou právních záležitostí a dodržování předpisů ve Freelancer a je zodpovědná za právní funkce a funkce dodržování předpisů společnosti. Raff je profesionálkou v oboru právních záležitostí a dodržování předpisů s více, než 18 lety zkušeností v oblasti dodržování předpisů, správy aktiv, soukromého kapitálu a kapitálových trhů ve Velké Británii, Evropě, Spojených státech, Hongkongu a Austrálii. Raffaela dříve pracovala v Royal Bank of Scotland, Bank of America Merrill Lynch, Deutsche Asset Management (UK) a GLG Partners (dříve Societe Generale AM (UK) Limited).

  Přečtěte si více o Raffaele
 • Helma Kusuma
  Více o Helmě

  Helma Kusuma

  Regionální manažer, Asie BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Helma Kusuma je zodpovědná za růst společnosti Freelancer v Indonésii. Její aktivity přestavují navazování kontaktů s místními médii a akcionáři, vyhledávání příležitostí k zviditelnění značky a jejích místních internetových stránek. Toho se snaží dosáhnout například vystupováním na místních konferencích a mediálních akcích, účastí a organizováním shledání s klíčovými akcionáři, organizováním akcí, hledáním příležitostí ke sponzoringu, vytvářením a upevňováním značky Freelancer a také zodpovídáním za všechny komunikační aktivity napříč Inodnésií na pozici tlumočnice slopečnosti pro širokou řadu médií a blogů.

  Helma vystudovala obor komunikace na University of Indonesia a v oboru komunikace a PR se pohybuje posledních 17 let. Díky jejím hlubokým znalostem napříč různými obory a rozsáhlým zkušenostem již vedla komunikační týmy několika místních a mezinárodních společností jako například NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, hotel Santika Premier Jakarta a časopis Kapital's English. Než nastoupila do společnosti Freelancer, vedla svoji vlastní PR firmu, která poskytovala služby jak místním klientům, tak i klientům z regionu Asie, například National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia a další.

  Více o Helmě
Matt Barrie
Více o Mattovi

Matt Barrie

Generální ředitel a Předseda představenstva BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie je technologický podnikatel a držitel řady ocenění. Je generálním ředitelem společnosti Freelancer.com, největší burzy freelancingu na světě, která spojuje více než 20 milionů profesionálů z celého světa a jež bylo Mezinárodní akademií digitálních umění a věd uděleno 10 cen Webby Awards, které jsou "největší poctou internetu".

Freelancer.com spojuje především malé společnosti a jednotlivce ze západních zemí s freelancery ze zemí rozvojových, z čehož mají prospěch podnikatelé ze všech koutů světa. Společnost Freelancer Limited je od roku 2013 registrována na Australské burze cenných papírů a její tržní kapitalizace převyšuje $1 miliardu.

Matt je také generálním ředitelem společnosti Escrow.com, světového lídra v zabezpečených online platbách se zajištěnými transakcemi v hodnotě převyšující $2,7 miliardy USD.

Matt působil jako hostující profesor na fakultě elektronického a informačního inženýrství na Univerzitě v Sydney, kde 15 let přednášel kryptografii a později obor Vytváření technologických podniků. Je spoluautorem více než dvaceti patentovaných aplikací v USA.

Matt je špičkovým řečníkem a byl hlavním představitelem na SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW a The Economist.

V minulosti se stal zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Sensory Networks Inc., poskytovatele vysokovýkonných síťových zabezpečovacích procesorů, jež v roce 2013 byla zakoupena společností Intel Corporation.

V roce 2006 mu byla udělena cena State Pearcey Award za přínos na poli IT&T. V roce 2010 byl Fakultou inženýrství a IT na Univerzitě v Sydney jmenován Absolventem roku. V roce 2011 byl nejprestižnější australskou publikací věnující se obchodu, BRW, jmenován Podnikatelem roku, taktéž byl společností Ernst & Young jmenován Technologickým podnikatelem roku. V roce 2016 mu byla udělena cena Libertarián roku Sdružením australských libertariánů.

Své dotazy ohledně nadcházejících přednášek zasílejte e-mailem na speaker@freelancer.com

Více o Mattovi
Darren Williams
Více o Darrenovi

Darren Williams

Nevýkonný ředitel BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Darren v roce 2015 přešel z role výkonného a technického ředitele společnosti Freelancer na nevýkonného ředitele. V roli výkonného ředitele zodpovídal za strategické vedení provozních činností a technických postupů společnosti.

Darren má zkušenosti s počítačovou bezpečností, protokoly, sítěmi a softwarem. Před příchodem do společnosti Freelancer byl spoluzakladatelem společnosti Sensory Networks poskytující hardware síťového zabezpečení a krytou rizikovým kapitálem. Zde zastával pozici technického ředitele a následně generálního ředitele. Dříve také přednášel výpočetní techniku pro postgraduální a vysokoškolské studenty na Univerzitě v Sydney.

Darren je autorem mnoha článků, patentů a příspěvků na téma bezpečnostních technologií, softwaru a sítí a vystoupil na řadě mezinárodních konferencí. Má titul s vyznamenáním v oboru výpočetní technika a Ph.D. ve stejném oboru se zaměřením na počítačové sítě z Univerzity v Sydney.

Více o Darrenovi
Simon Clausen
Více o Simonovi

Simon Clausen

Nevýkonný ředitel

Simon je zakládajícím investorem společnosti Freelancer. Má více než 17 let zkušeností s rychle rostoucími technologickými společnostmi jak v Austrálii, tak i v USA. Jeho technická expertíza zahrnuje zdatnost v několika programovacích jazycích, počítačové bezpečnosti a analýze chyb v zabezpečení a je také autorem a spoluautorem řady technologických patentů.

Zaměřujíc se na uživatelsky přátelský software a online podporované technologie, založil společnost WinGuides, později známou jako PC Tools. Se Simonem v roli výkonného ředitele, vzrostl obrat PC Tools na více než 100 miliónů USD, měla více než 250 zaměstnanců a pobočky v sedmi zemích světa.V říjnu 2008, v rámci jedné z největších dosavadních akvizic uskutečněných v Austrálii, se společnost PC Tools stala součástí Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC). Bezprostředně po akvizici se Simon stal viceprezidentem společnosti Symantec až do svého odchodu v roce 2009, kdy založil Startive Ventures, specializovaný technologický podílový fond. Nyní fond Startive spravuje investice v řadě úspěšných globálních startupů a Simon vykonává funkci ředitele a poradce podnikům z celého světa.

Více o Simonovi
Neil Katz
Více o Neilovi

Neil Katz

Finanční ředitel B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz je generálním finančním ředitelem společnosti Freelancer a zodpovídá za finanční a administrativní chod společnosti. Od jeho příchodu do společnosti Freelancer v květnu 2009, se Neil stal nepostradatelným členem vedení a podílí se na vytváření finanční disciplíny a interních kontrol skupiny.

Neil má přes 20 let zkušeností ve financích, účetnictví a vysokém managementu. Zastával pozice generálního finančního ředitele v řadě technologických společností například v IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks a Aptrix. Má zkušenosti a podílel se na zvyšování vlastního a rizikového kapitálu, získání několika vládních grantů, korporátní restrukturalizaci a burzovních aktivitách. Konkrétně se Neil podílel na prodeji společnosti Aptrix společnosti IBM. Na jeho předchozích pozicích poskytoval Neil takové finanční vedení, aby podpořil růst a mezinárodní rozvoj daných společností. Také poskytoval poradenské služby řadě menších začínajících technologických společností v oblasti komercializačních strategií a zvyšování kapitálu.

Před obsazením pozice v technologickém oboru zastával Neil seniorské finanční pozice v sektoru distribuce a maloobchodu, například ve společnosti Checkpoint Systems.

Neil je držitelem titulu Bakalář obchodních věd (s vyznamenáním) v oboru Finanční management, který získal na Univerzitě Kapského Města v Jižní Africe a je členem Institutu autorizovaných účetních znalců v Austrálii.

Více o Neilovi
Laurent Goudet
Přečtěte si více o Laurentovi

Laurent Goudet

Hlavní referent technologie BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

Laurent Goudet je technologickým ředitelem ve Freelancer, je zodpovědný za technické směřování společnosti a zajišťuje soulad s jejími obchodními cíli. Před přechodem ze softwarového architekta na technologického ředitele počátkem roku 2021, vedl Laurent několik technických iniciativ, transformoval webové a nativní klienty na rychlé a spolehlivé webové aplikace, které jsou vhodné pro mobilní telefony, zlepšil tak uživatelskou zkušenost a snížil inženýrské náklady.

Před příchodem do Freelanceru v prosinci 2013 pracoval Laurent jako softwarový inženýr pro vestavěné systémy Linux a získal nízkoúrovňové znalosti potřebné k hlubokému pochopení vysokoúrovňových abstrakcí softwaru, které tvoří moderní stack webových aplikací.

Laurent je držitelem titulu s vyznamenáním v matematice a počítačové vědě z Université de Marne-la-Vallée, Francie, magisterský titul v oboru inženýrství vestavěných systémů z ESIEE Paříž, ve Francii, a studoval v zahraničí na Harvey Mudd College, Claremont, v Kalifornii.

Přečtěte si více o Laurentovi
Andrew Boyton
Přečtěte si více o Andrew

Andrew Boyton

Acting Vice President of Engineering BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

Andrew je úřadujícím viceprezidentem pro inženýrství ve službě Freelancer, kde je odpovědný za vedení globálních inženýrských týmů, definování a provádění dlouhodobých technických plánů společnosti a sladění inženýrské dokonalosti s obchodními cíli.

Před příchodem do Freelanceru v listopadu 2014 Andrew pracoval ve společnosti NICTA jako výzkumný inženýr, kde dokončil doktorát PhD ve formálním ověření mikrojádra a matematicky prokázal správnost systémového inicializačního kódu pro vestavěné systémy. Během této doby byl autorem mnoha prací a vystoupil na mezinárodních konferencích.

Andrew je držitelem titulu s vyznamenáním v softwarovém inženýrství, titulu v matematice, titulu Ph.D. v počítačové vědě z University v New South Wales v Austrálii. Působí také ve správní radě pro dvě vysoké školy.—New College a New College Village v Univerzitě v New South Wales.

Přečtěte si více o Andrew
Yves Sy
Více o Yves

Yves Sy

Viceprezident pro operace BS CS (University of the Philippines, Manila)

Yves Sy je viceprezidentem pro operace ve Freelancer.com, kde odpovídá za globální operace společnosti včetně plánování strategií, interních politik, kontinuity podnikání a optimalizace provádění a dodávání v rámci inženýrství, provozu lidí a podpory.

Před příchodem do Freelancer Yves pracoval pro několik místních a nadnárodních společností, kde budoval škálovatelné, klíčové systémy pro různá odvětví, jako například herní a cestovní průmysl, nevládní organizace a reklama.

Yves, absolvent BS (Počítačové vědy) z University of the Philippines Manila, má více, než 18 let zkušeností v v technologickém průmyslu.

Více o Yves
Thomas George
Přečtěte si více o Thomasovi

Thomas George

Ředitel, Compliance B Com, Dip Law (LPAB)

Thomas George je ve Freelanceru ředitel a vedoucí oddělení Compliance. Thomas dohlíží na celkové compliance prostředí ve společnosti. Na této pozici je Thomas zodpovědný za vývoj a plnění pravidel rizikových programů compliance pro podporu podnikání. Před nastoupením do Freelanceru pracoval Thomas pro American Express jako ředitel oddělení Compliance.

Přečtěte si více o Thomasovi
Raffaela Maiorano
Přečtěte si více o Raffaele

Raffaela Maiorano

Ředitel legálních záležitostí a dodržování předpisů LLB (hons) Law United Kingdom

Raffaela Maiorano je ředitelkou právních záležitostí a dodržování předpisů ve Freelancer a je zodpovědná za právní funkce a funkce dodržování předpisů společnosti. Raff je profesionálkou v oboru právních záležitostí a dodržování předpisů s více, než 18 lety zkušeností v oblasti dodržování předpisů, správy aktiv, soukromého kapitálu a kapitálových trhů ve Velké Británii, Evropě, Spojených státech, Hongkongu a Austrálii. Raffaela dříve pracovala v Royal Bank of Scotland, Bank of America Merrill Lynch, Deutsche Asset Management (UK) a GLG Partners (dříve Societe Generale AM (UK) Limited).

Přečtěte si více o Raffaele
Raffaela Maiorano
Přečtěte si více o Bryndis

Bryndis Henrikson

Ředitel globálních operací, spravovaných služeb BSc (MSU)

Bryndis Henrikson je ředitelkou globálních operací. Bryndis je zodpovědná za úspěch týmu spravovaných služeb, a zajišťuje úspěšné výsledky klientům poskytováním správných talentů z našeho globálního fondu talentů. Bryndis implementuje inovativní strategie řízení, které se zaměřují na budování misí poháněné kultury pro zaměstnance služby Freelancer a globální síť freelancerů. Bryndis je přímo zapojena a nese odpovědnost za crowdsourcingové iniciativy NASA na Freelanceru. Před prací pro Freelancer se Bryndis věnovala navrhování a usnadňování na standardech založených eLearningových programů na Tchaj-wanu. Bryndis získala bakalářský titul věd na Missouri State University, kde studovala a hrála v týmu NCAA pozemní hokej.

Přečtěte si více o Bryndis
Shaun McMeeken
Read more about Shaun

Shaun McMeeken

Ředitel podnikového prodeje B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

Shaun McMeeken je ředitelem podnikového prodeje na Freelancer.com, kde podporuje Fortune 500 a podobné organizace při implementaci nových talentových modelů pro optimalizaci jejich pracovní síly pro budoucnost. Byl členem zakládajícího představenstva ANZ ve společnosti Groupon, kde vedl prodejní tým jako viceprezident pro prodej a tržby vzrostly z nuly na 250 milionů USD.

Předtím pracoval jako manažer národního prodeje s The Australian ve společnosti News Corp. Vedl prodejní tým odpovědný za řešení nedostatku národního talentu a generoval výnosy ve výši 70 milionů USD z portfolia podnikových účtů zahrnující technologie, vysokoškolské vzdělávání, média a marketing, obchodní vlastnictví, právo, letectví, profesionální služby, těžbu a strojírenství, ropu a plyn, zdravotnictví, federální a státní vlády a mezinárodní trhy.

Působil také na prodejních, marketingových a manažerských pozicích ve společnostech Travel Corporation, Melbourne Airport a Thomas Cook ve Spojených státech. Je držitelem titulu Bakaláře podnikání ve Správě turismu a cestovního ruchu na Victoria University a vystudoval bakaláře v oboru Obchodní bankovnictví a finance na Monash University. Na Victoria University získal akademické stipendium k účasti na Virginia Tech v USA, kde studoval mezinárodní obchod.

Je držitelem titulu Bakaláře podnikání ve Správě turismu a cestovního ruchu na Victoria University a vystudoval bakaláře v oboru Obchodní bankovnictví a finance na Monash University. Na Victoria University získal akademické stipendium k účasti na Virginia Tech v USA, kde studoval mezinárodní obchod.

Read more about Shaun
sebastian
Více o Sebastián

Sebastián Siseles

Viceprezident, mezinárodní vztahy JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles je zodpovědný za vytváření, komunikování, udržování a uspořádání rozvojových strategií společnosti na mezinárodní úrovni, zajištění dlouhodobého růstu zisků a vedení týmu oblastních ředitelů a manažerů po celém světě. Sebastián se přímo účastní a zodpovídá za mezinárodní spouštění, zavádění a upevnění společnosti Freelancer a za její růst na rozvinutých i nově vznikajících trzích, se zaměřením zejména na firemní transakce napříč Latinskou Amerikou a Jižní Evropou. Sebastián, podnikatel argentinského původu, který získal magisterský titul na Pittsburghské univerzitě, Sebastián se v minulosti věnoval právu se specializací na korporátní finance a fúze a akvizice a absolvoval postgraduální kurzy zaměřené na mezinárodní obchodní transakce na burze cenných papírů v Buenos Aires a na právnické fakultě Jihozápadní Univerzity.

Před příchodem do společnosti Freelancer, Sebastián byl spoluzakladatelem několika internetových a komunikačních společností. Také působil jako prezident, ředitel, právní zástupce a provozní ředitel v řadě internetových i netechnických společností, zatímco byl členem prestižní korporátní advokátní kanceláře v Argentině.

Více o Sebastián
Adam Byrnes
Více o Adamovi

Adam Byrnes

Vice President of Products & Growth BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes je zodpovědný za expandování společnosti Freelancer do celého světa, zejména na trhy vedené neanglickými rodilými mluvčími, jakými jsou Asie a Latinská Amerika. Vede týmy v oblasti PR, tvorby textů, marketingu a překladů a zajistil mezinárodní spuštění webových stránek společnosti Freelancer, včetně 40 specializovaných regionálních stránek v 31 jazycích.

Před příchodem do společnosti Freelancer působil Adam jako fyzikální výzkumný pracovník na Univerzitě v Sydney, obor fotonika. V té době se také stal spoluautorem několika odborných článků pro přední fyzikální tituly a svou práci prezentoval na konferenci CLEO v Kalifornii. Adam také působil v oddělení informačních technologií pro společnosti Macquarie Group a Aalborg Industries.

Adam má titul s vyznamenáním v oboru Elektrotechnika a pokročilá fyzika z Univerzity v Sydney a studoval v zahraničí na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře.

Více o Adamovi
Helma Kusuma
Více o Helmě

Helma Kusuma

Regionální manažer, Asie BA - Public Relations (University of Indonesia)

Helma Kusuma je zodpovědná za růst společnosti Freelancer v Indonésii. Její aktivity přestavují navazování kontaktů s místními médii a akcionáři, vyhledávání příležitostí k zviditelnění značky a jejích místních internetových stránek. Toho se snaží dosáhnout například vystupováním na místních konferencích a mediálních akcích, účastí a organizováním shledání s klíčovými akcionáři, organizováním akcí, hledáním příležitostí ke sponzoringu, vytvářením a upevňováním značky Freelancer a také zodpovídáním za všechny komunikační aktivity napříč Inodnésií na pozici tlumočnice slopečnosti pro širokou řadu médií a blogů.

Helma vystudovala obor komunikace na University of Indonesia a v oboru komunikace a PR se pohybuje posledních 17 let. Díky jejím hlubokým znalostem napříč různými obory a rozsáhlým zkušenostem již vedla komunikační týmy několika místních a mezinárodních společností jako například NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, hotel Santika Premier Jakarta a časopis Kapital's English. Než nastoupila do společnosti Freelancer, vedla svoji vlastní PR firmu, která poskytovala služby jak místním klientům, tak i klientům z regionu Asie, například National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia a další.

Více o Helmě