Vytvářejte produkty, které mění životy

Zahajte úžasnou kariéru ve Freelancer.com, v technologické společnosti orientované na data a zaměřené na produkty, kterou každý zaměstnanec přímo ovlivňuje a podílí se na jejím budování.

Prohlédněte si kariéru u nás

Rozšiřte naši globální burzu

Naši lidé patří mezi ty nejlepší na světě a nacházejí se při budování a rozvíjení naší burzy ve středu dění. Máme různorodé zkušenosti, ovládáme řadu dovedností, řešíme problémy velké i malé a pracujeme s různými programovacími jazyky, platformami a technologiemi. Jsme meritokracií, která si podnikavosti, inovace a výsledků cení

Sdílejte naše hodnoty
 • Přeberte řízení
 • Neustále se zlepšujte
 • Buďte orientováni na data
 • Buďte nejlepší a zaměstnávejte ty nejlepší
 • Změňte životy

Milujte svou práci

Lidé s námi spolupracují z nejrůznějších důvodů - nejen kvůli obvyklým benefitům, která technologická společnost nabízí. Lidé s námi spolupracují kvůli výzvám, kvůli našemu rozsahu, kvůli otevřené zdrojové technologii, potřebě neustále se rozvíjet a kvůli zásadnímu vlivu, který na naši společnost a naše produkty budete mít.

Práce jako freelancer

Nejedná se o typickou rutinní práci, jak ji znáte. Budete vystaveni rychlému tempu rapidně se vyvíjející globální technologické společnosti. Jste-li schopní a talentovaní a hledáte víc, než nezáživnou korporátní práci, chcete pracovat s těmi nejlepšími a nejchytřejšími, nepotřebujete, aby vás při práci drželi za ruku a chcete být v epicentru dění společnosti, jež aspiruje na pozici jedné z největších internetových stránek na světě, přidejte se k nám.

Získejte skvělé výhody

 • Volně přístupný ovládací panel

  Náš ovládací panel obsahuje více než 5000 grafů a přístup k nim má každý náš zaměstnanec. Vy vidíte totéž, co sám výkonný ředitel.

 • Nejmodernější technologie

  Dozvěďte se vše o nejnovějších technologiích a vše s komunitou proberte v rámci našich pravidelných sešlostí.

 • Žádné papírování

  Nebudete se muset zabývat papírováním, dohadovat se s právním oddělením, nebo marnit čas nicneděláním zatímco čekáte na schválení od vedení.

 • Hackathony

  Čtvrtletní hackathony vám umožní stát se součástí týmu a prohackovat se zábavnými projekty. Výběr práce je jen na vás.

 • Produkty, které mění životy

  Freelancer je hlavním zdrojem příjmů pro miliony lidí na celém světě. Skutečně měníme životy a vy nám můžete pomoci vytvářet takové produkty, které naše uživatele ovlivní navždy.

 • Snadná komunikace

  Ve společnosti Freelancer.com máte od prvního dne 100% přehled. Komunikace je u nás otevřená, denně jsou k dispozici statistiky připravované našimi datovými analytiky, každý týden produktové zprávy a prezentace, na kterých se můžete výkonného ředitele na cokoli zeptat.

 • V kanceláři

  Plně zásobený bar, kulečník a ping pong, herní konzole, plně zásobené kuchyňky, volný zasedací pořádek, malé produkční týmy, 3D tiskárny, roboty, drony, televizní studio pro živé přenosy, kolik monitorů chcete a seznam pokračuje...

Přijďte pracovat k nám!

Máme kanceláře po celém světě a neustále hledáme nové zaměstnance.