Najděte ty nejlepší copywritery, kteří váš podnik vyzdvihnou

Za každou značkou se skrývá jedinečný příběh. Síla copywritingu spočívá v použití vhodných slov, ve vhodném pořadí tak, aby vytvořily obsah natolik působivý, že mu vaši zákazníci nebudou moci odolat.

Zadat projekt

Začněte dnes

Už vám nikdy nebudou scházet ta pravá slova

Vaše reklamní texty považujte za vaše první setkání s potenciálními zákazníky. Přivítejte je optimalizovaným obsahem, který je svěží a zaujme!

Ilustrace motivačních knih na polici.
Ilustrace počítače

Copywriting pro webové stránky

Nikdy nepodceňujte moc webových stránek se zdařilým obsahem. Lidé si totiž často první dojem o vašem podniku vytvářejí právě na základě vašich webových stránek. Vhodné reklamní informační texty vaše čtenáře zaujmou, aniž by na ně působily dojmem, že jsou příliš zaměřené na prodej.

Ilustrace Země.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Ujistěte se, že si vás vaši zákazníci najdou online. Umístit se na první stránce vyhledávaců není snadné, přesto je to cílem každé online marketingové strategie. Optimalizací obsahu vašich webových stránek zajistíte, že vás vaše cílová skupina prostřednictvím vyhledávačů, jako je Google, najde.

Ilustrace pera na psaní.

Obsahový marketing

Příspěvky na blog, online články, newslettery, sem s nimi! Vaši návštěvníci si zaslouží ten nejlepší obsah. Upoutejte jejich pozornost a nalákejte je prostřednictvím obsahu vypilovaného k dokonalosti. Je prokázáno, že 92 % 1 firem své zákazníky získaly díky tomu, že na svůj blog přispívají vícekrát za den.

1Hubspot - 20 Fresh Stats About the State of Inbound Marketing in 2012

Nyní může váš podnik dobře vypadat i dobře znít

Ve světě marketingu je váš tón komunikace tím, čím mezi svými konkurenty vynikáte. Najít tón komunikace, který by přesně vystihoval vaši značku, vaše hodnoty a ve vašich čtenářích vyvolal požadované pocity, není vždy snadné. Zaměstnejte k sepsání vašeho podnikatelského příběhu ty nejlepší copywritery.

Ilustrace novin Freelancer.

Buďte ve spojení s vaši cílovou skupinou

Jak nejlépe získat zájem vašich potenciálních zákazníků? Odpověď je jednoduchá - prostřednictví obsahu, který je osloví. Studie dokazují, že 78 %2 zákazníků věří, že společnosti poskytující obsah přizpůsobený svým zákazníkům mají zájem o budování kvalitních vztahů. Co přesně představuje obsah, který je přizpůsobený zákazníkům? Řeč je o blozích, online článcích a newsletterech, které jsou vytvořeny na míru vaší cílové skupině.

Zadat projekt Zaměstnejte ty nejlepší copywritery 2Smart Bug Media - 26 Stats That Prove Content Marketing Increases Lead Generation, Sales, and ROI
Ilustrace brožury s moučníky.

...a to vše zatímco vy se věnujete jiným úlohám

Všichni víme, že podnikání vyžaduje čas. Zaměstnáním profesionálního copywritera, nezískáte jen někoho, kdo to se slovy umí, ale také tím ušetříte váš drahocenný čas. Odborní copywriteři vědí, jak připravit skvělé texty a přitom dodržují termíny. Nyní si svou ranní kávu užijete tak, jak jste si vždy přáli.

Ilustrace šálku kávy.

Reference

"Freelancer mi pomáhá s podnikáním a může být užitečným a mocným nástrojem, když pochopíte, jak funguje."

logicbz

Je to tak snadné!

Od dokonalého copywritera vás dělí už jediné kliknutí

(Slovník netřeba.)

Zadat projekt

Zadat projekt

Vašemu podnikání nejlépe rozumíte vy sami. Jednoduše se přihlaste, zadejte projekt a popište požadovanou práci, včetně všech specifikací, které je třeba dodržet.

Spolupracujte

Skvělá spolupráce přináší skvělé výsledky. Svému freelancerovi budete po celou dobu k dispozici, můžete mu poskytnout své odborné rady a zpětnou vazbu a získáte výsledky přesně podle vašich představ.

Spokojenost zaručena

Je to ve vašich rukou. Platbu uvolněte tehdy, budete-li s hotovým produktem 100% spokojeni. Staňte se majitelem autorských práv, jakmile bude práce dokončena.