Najděte ty nejlepší copywritery, kteří váš podnik vyzdvihnou

Every brand has a unique story to tell. Powerful copywriting boils down to using the right words, in the right order to create compelling content that your customers can't resist.

Zadat projekt

Začněte dnes

Už vám nikdy nebudou scházet ta pravá slova

Vaše reklamní texty považujte za vaše první setkání s potenciálními zákazníky. Přivítejte je optimalizovaným obsahem, který je svěží a zaujme!

Ilustrace motivačních knih na polici.
Ilustrace počítače

Copywriting pro webové stránky

Nikdy nepodceňujte moc webových stránek se zdařilým obsahem. Lidé si totiž často první dojem o vašem podniku vytvářejí právě na základě vašich webových stránek. Vhodné reklamní informační texty vaše čtenáře zaujmou, aniž by na ně působily dojmem, že jsou příliš zaměřené na prodej.

Ilustrace Země.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Make sure your potential customers can find you online. Getting ranked on the first page, isn't child's play - but it's at the heart of every online marketing strategy. Optimizing your website content makes sure your target audience will be able to find your site when they use search engines such as Google.

Ilustrace pera na psaní.

Obsahový marketing

Příspěvky na blog, online články, newslettery, sem s nimi! Vaši návštěvníci si zaslouží ten nejlepší obsah. Upoutejte jejich pozornost a nalákejte je prostřednictvím obsahu vypilovaného k dokonalosti. Je prokázáno, že 92 % 1 firem své zákazníky získaly díky tomu, že na svůj blog přispívají vícekrát za den.

1Hubspot - 20 Fresh Stats About the State of Inbound Marketing in 2012

Nyní může váš podnik dobře vypadat i dobře znít

Ve světě marketingu je váš tón komunikace tím, čím mezi svými konkurenty vynikáte. Najít tón komunikace, který by přesně vystihoval vaši značku, vaše hodnoty a ve vašich čtenářích vyvolal požadované pocity, není vždy snadné. Zaměstnejte k sepsání vašeho podnikatelského příběhu ty nejlepší copywritery.

Ilustrace novin Freelancer.

Buďte ve spojení s vaši cílovou skupinou

Jak nejlépe získat zájem vašich potenciálních zákazníků? Odpověď je jednoduchá - prostřednictví obsahu, který je osloví. Studie dokazují, že 78 %2 zákazníků věří, že společnosti poskytující obsah přizpůsobený svým zákazníkům mají zájem o budování kvalitních vztahů. Co přesně představuje obsah, který je přizpůsobený zákazníkům? Řeč je o blozích, online článcích a newsletterech, které jsou vytvořeny na míru vaší cílové skupině.

Zadat projekt Zaměstnejte ty nejlepší copywritery 2Smart Bug Media - 26 Stats That Prove Content Marketing Increases Lead Generation, Sales, and ROI
Ilustrace brožury s moučníky.

...And All While You're Doing Another Task

Anyone will tell you running a business takes time. When you hire a professional copywriter, you aren't just getting someone who can string together a good sentence, you're also saving yourself valuable time. Expert copywriters can write excellent copy that meets deadlines. This means you can have the time for that morning coffee you always wanted.

Ilustrace šálku kávy.

Reference

"Freelancer mi pomáhá s podnikáním a může být užitečným a mocným nástrojem, když pochopíte, jak funguje."

logicbz

Je to tak snadné!

Od dokonalého copywritera vás dělí už jediné kliknutí

(Slovník netřeba.)

Zadat projekt

Zadat projekt

Vašemu podnikání nejlépe rozumíte vy sami. Jednoduše se přihlaste, zadejte projekt a popište požadovanou práci, včetně všech specifikací, které je třeba dodržet.

Spolupracujte

Great collaborations yield great work. You'll be with your freelancer every step of the way - providing your expertise, and feedback in order to produce an awesome result.

Spokojenost zaručena

You're in charge. Only release a payment when you're 100% satisfied with the final product. Take full ownership of the copyright when the work is completed.