Dejte vašemu podnikání řád prostřednictvím služeb specialisty na zadávání dat

Hromadí se vám resty? Potřebujete zpracovat či analyzovat data, nebo aktualizovat či převést soubory? Zaměstnejte freelancera, který vaše resty za vás rychle vyřeší.

Zadat projekt
Zvyšte vaši efektivitu

Neplýtvejte časem při zadávání dat...

... And more time focusing on the bigger picture. Data entry is more than just a copy-and-paste job. You'll need someone with ample time and the skills to get it done right, and get it done fast.

Ilustrace pracovního stolu s počítačem, na kterém je otevřený textový editor

Zpracování formulářů a dokumentů

From hand-filled surveys and forms, to invoices and even insurance claims, processing can be a slow, time-consuming and expensive process. You'll have to pull information from the relevant data fields, digitize, capture and produce an output that best fits your purposes (i.e. Excel, CSV, Word). So, if you're stuck manually processing all of your company's documents, it may be time to outsource your data entry work.

Okamžitá online řešení

Data si nechte rychle a efektivně doručit až do vašeho domova. Specialista na zpracování dat vám zajistí aktuální a přesná data z celého světa. Vyzbrojte váš podnik přesnými a aktuálními daty a buďte o krok před konkurencí.*

Data podporují ta nejlepší obchodní rozhodnutí

Don't make important business decisions on a whim. Successful businesses capitalize on accurate, up-to-date information to strategically plan their next move, in order to take their business to the next level. These days, data-based decision making reigns king.

Ilustrace starého počítače s daty

Jste připraveni ušetřit čas?

Zaměstnání freelancera je skvělou alternativou, nemáte-li dostatečné prostředky k zaplacení zaměstnanců na plný úvazek. Vyhledejte specialistu na zadávání dat a začněte šetřit už dnes.

Ilustrace hodin

Jste připraveni ušetřit?

Na zaměstnání freelancera je třeba vynaložit mnohem méně nákladů než na zaměstnance na plný úvazek (a veškeré odvody s ním spojené). Je také možné, že tolik práce k zaměstnání na plný úvazek ani nemáte.

Ilustrace účtenky
Ilustrace laptopu

Zadat projekt

Vašemu podnikání nejlépe rozumíte vy sami. Jednoduše se přihlaste a vyberte si z naší databáze talentovaných freelancerů, připravených vám poskytnout své služby v oblasti zadávání dat.

Ilustrace znázorňující zprávy na chatu

Spolupracujte

Ověřte si specifikace a poskytněte zpětnou vazbu - vše na jednom místě. Svému freelancerovi budete po celou dobu k dispozici, můžete mu poskytnout své odborné rady a zpětnou vazbu a získáte výsledky přesně podle vašich představ.

Ilustrace medaile

Spokojenost zaručena

Je to ve vašich rukou. Platbu za projekt zadávání dat uvolněte tehdy, budete-li s hotovým produktem 100% spokojeni. Staňte se majitelem autorských práv, jakmile bude práce dokončena.