Dejte vašemu podnikání řád prostřednictvím služeb specialisty na zadávání dat

Hromadí se vám resty? Potřebujete zpracovat či analyzovat data, nebo aktualizovat či převést soubory? Zaměstnejte freelancera, který vaše resty za vás rychle vyřeší.

Zadat projekt
Zvyšte vaši efektivitu

Neplýtvejte časem při zadávání dat...

...A více času věnujte podstatnějším záležitostem. Zadávání dat je více než jen kopírování a vkládání. Budete potřebovat někoho s dostatkem času a dovednostmi, díky kterým práci uskuteční správně a rychle.

Ilustrace pracovního stolu s počítačem, na kterém je otevřený textový editor

Zpracování formulářů a dokumentů

Ať se jedná o ručně vyplněné ankety a formuláře, faktury či pojistné události, zpracování těchto dokumentů bývá pomalé, časově náročné a nákladné. Informace je třeba získat z předepsaných míst, digitalizovat je, uložit a vyexportovat do formátu, který nejlépe vyhovuje vaším potřebám (např. Excel, CSV, Word). Pokud stále ještě veškeré firemní dokumenty zpracováváte ručně, je možná na čase vaše úlohy vyžadující zpracování dat outsourcovat.

Okamžitá online řešení

Data si nechte rychle a efektivně doručit až do vašeho domova. Specialista na zpracování dat vám zajistí aktuální a přesná data z celého světa. Vyzbrojte váš podnik přesnými a aktuálními daty a buďte o krok před konkurencí.*

Data podporují ta nejlepší obchodní rozhodnutí

Nedělejte ukvapená obchodní rozhodnutí. Úspěšné podniky prosperují díky přesným a aktuálním informacím, na jejichž základě připravují strategie, které jejich podnikání posouvají na vyšší úroveň. V současnosti jsou rozhodnutí podložená daty základem pro úspěch.

Ilustrace starého počítače s daty

Jste připraveni ušetřit čas?

Zaměstnání freelancera je skvělou alternativou, nemáte-li dostatečné prostředky k zaplacení zaměstnanců na plný úvazek. Vyhledejte specialistu na zadávání dat a začněte šetřit už dnes.

Ilustrace hodin

Jste připraveni ušetřit?

Na zaměstnání freelancera je třeba vynaložit mnohem méně nákladů než na zaměstnance na plný úvazek (a veškeré odvody s ním spojené). Je také možné, že tolik práce k zaměstnání na plný úvazek ani nemáte.

Ilustrace účtenky
Ilustrace laptopu

Zadat projekt

Vašemu podnikání nejlépe rozumíte vy sami. Jednoduše se přihlaste a vyberte si z naší databáze talentovaných freelancerů, připravených vám poskytnout své služby v oblasti zadávání dat.

Ilustrace znázorňující zprávy na chatu

Spolupracujte

Ověřte si specifikace a poskytněte zpětnou vazbu - vše na jednom místě. Svému freelancerovi budete po celou dobu k dispozici, můžete mu poskytnout své odborné rady a zpětnou vazbu a získáte výsledky přesně podle vašich představ.

Ilustrace medaile

Spokojenost zaručena

Je to ve vašich rukou. Platbu za projekt zadávání dat uvolněte tehdy, budete-li s hotovým produktem 100% spokojeni. Staňte se majitelem autorských práv, jakmile bude práce dokončena.