undefinedundefined Přihlásit se Zaregistrovat se Zažádat o demo

Freelancer Enterprise

Velkým společnostem to umožní zrychlení jejich růstu, a to za méně peněz. Získejte přístup ke globální pracovní síle čítající přes 42 milionů freelancerů a pracujte na inovacích ve vaší společnosti ve velkém, rychleji a za zlomek nákladů.Velkým společnostem to umožní zrychlení jejich růstu, a to za méně peněz.
Zažádat o demo
undefined

Globální pracovní síla

Freelancer.com (ASX:FLN), který již desetkrát obdržel cenu Webby, je největší platformou pro freelancing a crowdsourcing na světe s více jak 42 miliony uživatelů z 247 zemí, regionů a krajů a je dostupná ve 34 jazycích a 39 měnách. Žádná jiná freelancer burza nemá tak globální rozsah jako právě Freelancer.com.
undefined

Vysoce zkušení, na vyžádání

Přes 80% online prací dostane nabídku do 60 vteřin. Práce ve specifické lokalitě dostanou nabídku v průměru do 25 minut - a zlepšuje se každý měsíc. Žádný jiný freelance portál není tak rychlý jako Freelancer.com.
undefined

Žádné poplatky

Freelancer Enterprise má nulové vstupní poplatky, povinné předplatné, měsíční poplatky nebo roční poplatky. Neexistují poplatky za zveřejnění projektu nebo vytvoření uživatelského účtu. Pro zaměstnavatele s vysokým objemem práce jsou zrušeny i komise a poplatky za aktualizace.
Náhled nelimitované organizace

Nelimitovaná organizace

Podívejte se na naši prezentaci o budoucnosti práce a o tom, jak ty nejlepší společnosti na světě využívají Freelancer.com k vyřešení těch největších výzev.
Miniaturní náhled na Nasa whitepaper

NASA | Harvard Whitepaper

Překvapivé výsledky z velkých davů používajíc Mikro-transkační výzvy - používání soutěží ve freelancing komunitě pro získávání inovativních účinných a nákladově šetrných řešení.
FREELANCER EXKLUZIVNĚ

Covid-19 & efektivita pracovní síly

Covid-19 vytváří neustále se měnící požadavky ve vaší organizaci. Rychle nasaďte vaše interní talenty na nejurgentnější a nejkritičtější oblasti ve vaší organizaci a zažijte rychlejší růst. Náš dohazovací algorytmus poháněný umělou inteligencí a software pro správu zdrojů vám umožní zvýšit využití zaměstnanců, rychle. Zvyšte efektivitu své pracovní síly po dobu trvání této krize a udržte si své nejlepší talenty na výplatní listině. Chytré společnosti v nynějším poklesu nacházejí příležitosti. Freelancer Enterprise vám pomůže jednat rychle a reagovat na změny.
undefined
FREELANCER EXKLUZIVNĚ

Jakoukoliv dovednost potřebujete, umíme shromáždit nejlepší 1% ve vašem vlastním Soukromém Freelancer Cloudu

Ať už potřebujete tým konzultantů pro řízení, odborníky na strojové učení nebo servisní techniky ve vaší oblasti, vyberte si z freelancerů s více než 1,600 různými dovednostmi, kteří již byli předem prověřeni a schváleni podle vámi definovaných kritérií úspěchu.
Kontaktujte nás
FREELANCER EXKLUZIVNĚ

Kvalita dodaná včas a pod stanovený rozpočet

Naši Enterprise projektoví manažeři vám zaručí nalezení těch nejlepších freelancerů, kteří odvedou požadovanou práci v nejvyšší kvalitě a včas. Zaručí vám vysoký standard a nepřetržitý průběh práce od začátku až po dokončení projektu.
undefined
undefined
FREELANCER EXKLUZIVNĚ

Talent vám jako službu nabídne dodržení podmínek

Kdykoli chcete přímo zaměstnat freelancera, stačí pouze zadat projekt nebo soutěž. Naše služba pro dodržování podmínek spolu s vyhledáváním talentů, vhodnými algoritmy a manažerskými službami vás ochrání před rizikem freelancerů s nízkým umístěním a pomohou vám tak najít toho nejlatentovanějšího freelancera mnohem rychleji.
PŘÍPADOVÁ STUDIE

NASA používá Freelancer Enterprise pro crowdsourcování obrovského potenciálu lidské vynalézavosti.

Přes 230 návrhů bylo odevzdnáno do soutěže o návrh rozhraní aplikace pro chytré hodinky pro astronauty, které mohou používat na mezinárodní vesmírné stanici.
Projektoví manažeři úspěchu následně pomohli NASA zaměstnat ty nejlepší programátory pro vytvoření kopletní aplikace.
PŘÍPADOVÁ STUDIE

NASA používá Freelancer Enterprise pro crowdsourcování obrovského potenciálu lidské vynalézavosti.

Přes 230 návrhů bylo odevzdnáno do soutěže o návrh rozhraní aplikace pro chytré hodinky pro astronauty, které mohou používat na mezinárodní vesmírné stanici.
Projektoví manažeři úspěchu následně pomohli NASA zaměstnat ty nejlepší programátory pro vytvoření kopletní aplikace.
undefined

Objevte výhody Freelancer Enterprise

undefined

Vyšší důvěra

Naše řešení pro compiance a klasifikování pracovníků spolu s důkladnými právníky z USA zajistí váš komfort při spolupráci s globálním virtuálním pracovním trhem. Naše přísmé ověřování totožnosti a program Poznej svého zákazníka vám umožní navázat bezpečnou a důvěryhodnou spolupráci.
undefined

Automatizace pracovní síly

Naše plně vybavená API vám může pomoci dosáhnout rychlé automatizace pracovní síly a vaši zaměstnanci se tak mohou plně soustředit na to, co je opravdu důležité. Integrujte tyto funkce přímo do vašeho softwaru, intranetu nebo backend systémů a provádějte API hovory v rámci naší virtuální pracovní sítě a ptejte se freelancerů.
undefined

Řízené služby

Vlastníme vícejazyčný tým Enterprise projektových manažerů, kteří se nachází v několika časových a geografických zónách a jsou připraveni pomoci vám najít ty nejlepší freelancery, řídit vaši soutěž nebo řídit vaše projektové závazky.
undefined

Úplná transparentnost

Rozumíme, že požadujete kvalitu a výsledky, za které platíte. Naše aplikace časomíry měří výsledky, automaticky ukládá fotografie obrazovky a plnění úkolů tak, abyste mohli zanechávat zpětnou vazbu v reálném čase.
undefined

Nahlédněte více dovnitř

Měřte svoji úspěšnost a sledujte údaje, které vás opravdu zajímají. Získejte aktuální hodnoty údajů včetně využití a výdajů na vašem osobním ovládacím panelu.
undefined

Jednodušší vnitřní procesy

Nabídneme vám workshopy, videonávody a přednostní podporu dostupnou 24/7, abychom vám pomohli vše rozběhnout. Na stránkách jsou připraveni technici a školitelé, kteří připraví vaše zaměstnance pro nadcházející práci.

Přes 80% společností z Fortune 500 používá Freelancer.com, aby zrychlili jejich uvedení na trhu

undefined

Jste připraveni?

Spojte se s naším týmem Enterprise ještě dnes
Kontaktujte nás
Registrovaných uživatelů Zveřejněných projektů
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection
Načítání náhledu