Freelancer Enterprise umožňuje slopečnostem udělat více za méně

Mějte na dosah globální pracovní trh s více než 42.9 miliony freelancery a změňte vaše nápady v realitu rychle a za zlomek nákladů.

Symbol položky počítače
Symbol globální pracovní síly

Pracovní síla z celého světa

Freelancer.com (ASX:FLN), který již desetkrát obdržel cenu Webby, je největší platformou pro freelancing a crowdsourcing na světě s více jak 42.9 miliony uživatelů z 247 zemí, regionů a krajů a je dostupná ve 34 jazycích a 39 měnách. Žádná jiná freelance burza nemá tak globální rozsah jako právě Freelancer.com.

Symbol pro bezkonkurenční likviditu

Bezkonkurenční likvidita

Přes 80 % pracovních nabídek získá první nabídku do 60 vteřin od zveřejnění. Nabídky práce v konkrétní lokalitě získají nabídku v průměru v rozmezí 25 minut a každý měsíc se tento čas vylepšuje. Žádná jiná freelance burza nemá takovou likviditu jako Freelancer.com.

Symbol pro žádné poplatky

Bez poplatků

Freelancer Enterprise má nulové vstupní poplatky, předplatné, měsíční poplatky nebo roční poplatky. Neexistují poplatky za zveřejnění projektu nebo vytvoření uživatelského účtu. Pro zaměstnavatele s vysokým objemem práce jsou zrušeny i komise a poplatky za aktualizace.

Váš vlastní Osobní freelancer cloud funguje globálně i lokálně

Kdykoli budete potřebovat tým softwarových inženýrů z virtuálního prostředí nebo zkušených obchodníků z vašeho okolí, vyberte si z freelancerů s více jak 1000 různých dovedností, kteří byli předvybráni a schváleni v souladu s vámi určenými kritérii.

Symbol pro bezkonkurenční likviditu

Kvalita, dodání včas a za nižší než předem stanovenou částku

Naši projektoví manažeři úspěchu vám zaručí nalezení těch nejlepších freelancerů, kteří odvedou požadovanou práci v nejvyšší kvalitě a včas. Zaručí vám vysoký standard a nepřetržitý průběh práce od začátku až po dokončení projektu.

Symbol kvality doručené včas
Talent Meets Compliance As A Service Image

Talent vám jako službu nabídne dodržení podmínek

Kdykoli chcete přímo zaměstnat freelancera, stačí pouze zadat projekt nebo soutěž. Naše služba pro dodržování podmínek spolu s vyhledáváním talentů, vhodnými algoritmy a manažerskými službami vás ochrání před rizikem freelancerů s nízkým umístěním a pomohou vám tak najít toho nejlatentovanějšího freelancera mnohem fast.

PŘÍPADOVÁ STUDIE

NASA používá Freelancer Enterprise pro crowdsourcování obrovského potenciálu lidské vynalézavosti.

Přes 230 návrhů bylo odevzdnáno do soutěže o návrh rozhraní aplikace pro chytré hodinky pro astronauty, které mohou používat na mezinárodní vesmírné stanici.

Projektoví manažeři úspěchu následně pomohli NASA zaměstnat ty nejlepší programátory pro vytvoření kopletní aplikace.

NASA Logo
Symbol chytrých hodinek NASA

Objevte výhody Freelancer Enterprise

Symbol štítu

Vyšší důvěra

Naše řešení pro compiance a klasifikování pracovníků spolu s důkladnými právníky z USA zajistí váš komfort při spolupráci s globálním virtuálním pracovním trhem. Naše přísmé ověřování totožnosti a program Poznej svého zákazníka vám umožní navázat bezpečnou a důvěryhodnou spolupráci.

Symbol automatizace

Automatizace pracovní síly

Naše plně vybavená API vám může pomoci dosáhnout rychlé automatizace pracovní síly a vaši zaměstnanci se tak mohou plně soustředit na to, co je opravdu důležité. Integrujte tyto funkce přímo do vašeho softwaru, intranetu nebo backend systémů a provádějte API hovory v rámci naší virtuální pracovní sítě a ptejte se freelancerů.

Symbol zákaznické podpory

Řízené služby

Vlastníme vícejazyčný tým projektových manažerů úspěchu, kteří se nachází v několika časových a geografických zónách a jsou připraveni pomoci vám najít ty nejlepší freelancery, řídit vaši soutěž nebo řídit vaše projektové závazky.

Symbol hodin

Úplná transparentnost

Rozumíme, že požadujete kvalitu a výsledky, za které platíte. Naše aplikace časomíry měří výsledky, automaticky ukládá fotografie obrazovky a plnění úkolů tak, abyste mohli zanechávat zpětnou vazbu v reálném čase.

Symbol růstu

Zvýšený pohled dovnitř

Měřte svoji úspěšnost a sledujte údaje, které vás opravdu zajímají. Získejte aktuální údaje hodnot včetně využití a výdajích na vašem osobním ovládacím panelu.

Symbol aplikace

Jednodušší vnitřní procesy

Nabídneme vám worshopy, video návody a přednostní podporu dostupnou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom vám pomohli vše rozběhnout. Na stránkách jsou přpraveni technici a školitelé, kteří připraví vaše zaměstnance pro nadcházející práci.

Přes 70 % společností z Fortune 500 používá k vypracování projektů Freelancer.com

Logo MetLife Logo NBC Logo Panasonic Logo Boeingu Logo Avery Dennison Logo Intelu Logo Forbes Logo SAP Logo ESPN Logo Cisco Logo Walmart Logo PricewaterhouseCoopers Logo Microsoft Logo Apple Logo Lenovo Logo UBS Logo General Electric Logo eHarmony

Tak jdeme na to?

Spojte se s naším týmem Enterprise ještě dnes