Chceme, abyste se stali
hrdinou Freelancer.com

Ocenění Promotor roku $25,000 USD

Aktuální žebříček

From May 15, 2018 to June 19, 2018, we're looking for the Hero of Freelancer.com. Put your referral marketing skills to the test and show us how many friends you can invite to Freelancer.com! The winner will receive the fame and glory as the Hero of Freelancer.com AND $20,000 cash. Weekly winners also stand to win $1,000 cash.

Pořadí Jméno Výdělek
1 Imara Software Solutions $720 USD
2 subhan05 $460 USD
3 joeblackis17 $260 USD

Hrdinové týdne

Každý týden si hrdinové za doporučení co nejvyššího počtu lidí mezi sebe rozdělí celkem 1000 USD. Stanete se jedním z dalších hrdinů?

darrelwilson $500 USD Winner
Imara Software Solutions $500 USD Winner
Imara Software Solutions $1000 USD Winner
joeblackis17 $1000 USD Winner
Imara Software Solutions $1000 USD Winner
Imara Software Solutions $20000 USD Winner

Jak se mohu stát hrdinou?

Ilistrace přihlášení se k účasti
 1. Sdílet

  Sdílejte váš registrační odkaz se svými přáteli, když se zaregistrují, získají $20 USD!

 2. Doporučte

  Za každého uživatele, který se zaregistruje pomocí vašeho registračního odkazu, získáte bonus $20 USD k použití na Freelancer.com, jakmile tento nově registrovaný uživatel na stránkách utratí $50 USD.

 3. Získejte body

  Uživatel, který během období od 15. května do 19. června 2018 získá nejvyšší počet úspěšných registrací, se stane hrdinou Freelancer.com a obdrží cenu 20 000 USD v hotovosti.

Chceme podpořit talent a kreativitu výjimečných lidí, jako jste právě Vy.

Freelancer.com má přes 28 milionů členů z 247 zemí a je tou největší burzou freelancingu na světě. Miliony podnikatelů a podniků z celého světa využívají Freelancer, aby změnili své nápady v realitu. I vy můžete vytvořit svůj projekt, založit své podnikání a získat konkurenční nabídky od hromady talentovaných freelancerů z celého světa, a to za pár minut.

Často kladené otázky

 • Jaké jsou ceny pro soutěžící?

  Uživatel s nejvyšším počtem úspěšných doporučení získá každý týden v soutěži 1 000 USD v hotovosti. Uživatel s nejvyšším počtem úspěšných doporučení za celou dobu trvání soutěže získá hlavní cenu v hodnotě 20 000 USD.

 • Je to dostupné pro nové členy Freelanceru?

  Tato soutěž je otevřena všem uživatelům na Freelancer.com s dobrým hodnocením.

 • Jaké jsou požadavky na účast?

  You need to have a valid payment method and verified phone number to participate. Once this is done you may go here to get your custom signup link. Full terms and conditions can be found here under the header "Hero of Freelancer.com Competition".

 • Kdy se doporučení počítá k vylepšení pozice v žebříčku?

  Doporučení bude započítáno pouze v případě, když uživatel uvolní celkem $50 USD jako průběžné platby za projekty nebo jako ceny za soutěže.

 • Co se stane, když někdo obdrží více jak jeden registrační odkaz?

  Bonus za doporučení bude započítán tomu uživateli, jehož registrační odkaz navštívil nový uživatel před zaregistrováním se jako poslední.

 • Jak dlouho tato soutěž trvá?

  Soutěž začíná 15. května 2018 a bude trvat až do 19. června 2018. Aby se vaše kredity započítaly, musíte je obdržet v tomto časovém období.