Chceme, abyste se stali
hrdinou Freelancer.com

Ocenění Promotor roku $25,000 USD

Aktuální žebříček

Od 15. května 2018 do 19. června 2018 hledáme Hrdinu Freelancer.com Otestujte své marketingové schopnosti a ukažte nám, kolika přátelům dokážete doporučit Freelancer.com! Vítěz získá nehynoucí slávu, titul Hrdina Freelancer.com A 20,000$. K tomu je ještě každý týden ve hře 1000$.

Pořadí Jméno Výdělek
1 Imara Software Solutions $720 USD
2 subhan05 $460 USD
3 joeblackis17 $260 USD

Hrdinové týdne

Každý týden si hrdinové za doporučení co nejvyššího počtu lidí mezi sebe rozdělí celkem 1000 USD. Stanete se jedním z dalších hrdinů?

darrelwilson $500 USD Winner
Imara Software Solutions $500 USD Winner
Imara Software Solutions $1000 USD Winner
joeblackis17 $1000 USD Winner
Imara Software Solutions $1000 USD Winner
Imara Software Solutions $20000 USD Winner

Jak se mohu stát hrdinou?

Ilistrace přihlášení se k účasti
 1. Sdílet

  Sdílejte váš registrační odkaz se svými přáteli, když se zaregistrují, získají $20 USD!

 2. Doporučte

  Za každého uživatele, který se zaregistruje pomocí vašeho registračního odkazu, získáte bonus $20 USD k použití na Freelancer.com, jakmile tento nově registrovaný uživatel na stránkách utratí $50 USD.

 3. Získejte body

  Uživatel, který během období od 15. května do 19. června 2018 získá nejvyšší počet úspěšných registrací, se stane hrdinou Freelancer.com a obdrží cenu 20 000 USD v hotovosti.

Chceme podpořit talent a kreativitu výjimečných lidí, jako jste právě Vy.

Freelancer.com má přes 28 milionů členů z 247 zemí a je tou největší burzou freelancingu na světě. Miliony podnikatelů a podniků z celého světa využívají Freelancer, aby změnili své nápady v realitu. I vy můžete vytvořit svůj projekt, založit své podnikání a získat konkurenční nabídky od hromady talentovaných freelancerů z celého světa, a to za pár minut.

Často kladené otázky

 • Jaké jsou ceny pro soutěžící?

  Uživatel s nejvyšším počtem úspěšných doporučení získá každý týden v soutěži 1 000 USD v hotovosti. Uživatel s nejvyšším počtem úspěšných doporučení za celou dobu trvání soutěže získá hlavní cenu v hodnotě 20 000 USD.

 • Je to dostupné pro nové členy Freelanceru?

  Tato soutěž je otevřena všem uživatelům na Freelancer.com s dobrým hodnocením.

 • Jaké jsou požadavky na účast?

  Abyste se mohli zúčastnit, musíte mít ověřenou platební metodu a telefonní číslo. Jakmile budou splněny podmínky, můžete navštívit here ,kde získáte registrační odkaz. Kompletní pravidla a podmínky najdete na here pod hlavičkou "Soutěž o Hrdinu Freelancer.com".

 • Kdy se doporučení počítá k vylepšení pozice v žebříčku?

  Doporučení bude započítáno pouze v případě, když uživatel uvolní celkem $50 USD jako průběžné platby za projekty nebo jako ceny za soutěže.

 • Co se stane, když někdo obdrží více jak jeden registrační odkaz?

  Bonus za doporučení bude započítán tomu uživateli, jehož registrační odkaz navštívil nový uživatel před zaregistrováním se jako poslední.

 • Jak dlouho tato soutěž trvá?

  Soutěž začíná 15. května 2018 a bude trvat až do 19. června 2018. Aby se vaše kredity započítaly, musíte je obdržet v tomto časovém období.