Nechte si vytvořit web marketingovou kampaň na míru

Mějte připravenou strategii pro vaše virtuální návštěvníky. Dle údajů GE Capital Retail Bank provádí online průzkum před uskutečněním nákupu 81 % spotřebitelů.

Zadat projekt
Cvičení dělá mistra

Rádi byste vaše webové stránky personalizovali zákazníkům věrným vaší značce?

Ve snaze přizpůsobit váš obsah a vybudovat věrnost značce, je důležité vytvořit vhodnou digitální marketingovou strategii. Nedopusťte, aby vaši zákazníci přešli ke konkurenci - vaši nabídku přizpůsobte jejich potřebám a vytvořte si s nimi kvalitní vztahy už dnes.

Ilustrace znázorňující marketingové materiály
Ilustrace stavební kostky

Začněte od píky

Vytvořte strategii pro vaše podnikání. Ať už se jedná o základní vytváření obsahu nebo o plánování aktivit na sociálních sítích, dynamická marketingová strategie vás zviditelní, zaujme vaši cílovou skupinu a zvýší návštěvnost vašeho webu.

Ilustrace ciferníku ovládacího panelu

Optimalizujte svůj prodejní trychtýř

Vyzdvihněte váš web a vytvořte poutavé vstupní stránky, které vaše zákazníky osloví. Začněte jedinečnou nabídkou a podtrhněte výhody a kvality, které vaše podnikání nabízí. Proměňte potenciální obchody v uskutečněné obchody a se zákazníky vytvořte vztahy založené na důvěře, které podpoří jejich budoucí návštěvy u vás.

Ilustrace grafu

Reagujte na klíčové ukazatele

Prostřednictvím Google Analytics zjistěte, které marketingové a obchodní strategie při výběru dlouhodobých řešení fungují. Máte-li vysokou návštěvnost díky interaktivní domovské stránce, stojí za úvahu stejně uzpůsobit i další stránky vašeho webu.

Zvyšte návštěvnost vašeho webu prostřednictvím SEO

Věděli jste, že průměrná velikost obsahu webových stránek umístěných mezi 10 top výsledky vyhledávání na Googlu je alespoň 2000 slov? Podle QuickSprout Statistics, čím výše v seznamu vyhledávání je webová stránka umístěna, tím větší obsah bude webová stránka mít. To znamená, že když budete mít optimalizovaný obsah vaší webové stránky, automaticky zvýšíte její návštěvnost.

Ilustrace grafu

Porozumějte vašemu podnikání

Social media marketing has opened up doors of opportunities to better understand your audience. According to Awareness Inc, 53% of social media marketers don't measure their success. Tracking your social media reach through comprehensive post reports and applying the skills of an expert is a great way to start.

Ilustrace ovládacího panelu s grafy
Ilustrace laptopu

Zadat projekt

Najít skvělého freelance specialistu na internetový marketing je rychlé a snadné. Stačí zadat projekt a nabídky od těch nejlepších specialistů na marketing na světě obdržíte během několika vteřin.

Ilustrace znázorňující zprávy na chatu

Spolupracujte

Před udělením projektu a zaměstnáním freelancera, proberte se specialisty na internetový marketing jejich nabídky a předchozí zkušenosti.

Ilustrace medaile

Spokojenost zaručena

Plaťte bezpečně a snadně prostřednictvím našeho systému průběžných plateb. Platby uvolňujte postupně až tehdy, budete-li s odvedenou prací 100% spokojeni.