Centrum pro investory

Informace pro společníky

Freelancer Limited

Freelancer.com je v počtu uživatelů a projektů největší burzou freelancingu a crowdsourcingu na světě. Společnost Freelancer.com byla založena v roce 2009 a je registrována na Australské burze cenných papírů (ASX: FLN) a na OTCQX Best Markets v USA (OTCQX: FLNCF).

Cena akcie

Současnou cenu našich akcií můžete najít zde:

Sdělení společnosti

Pro úplný seznam sdělení společnosti navštivte stránky:

Investice v rámci USA

OTC akcie obchodují následující makléři. Obchodní symbol pro Freelancer je FLNCF.

Investice v rámci Austrálie

Obchodní symbol pro Freelancer je FLNCF.

Úplný seznam australských burzovních makléřů a další informace týkající se nakupování a prodeje akcií na burze ASX jsou k nalezení zde:

https://www2.asx.com.au/investors/start-investing/find-a-broker-adviser/full-service-and-online-brokers

Investice pocházející z ostatních zemí

OTC akcie obchodují následující makléři. Obchodní symbol pro Freelancer je FLNCF.

United Kingdom
Canada
India
Philippines
Bangladesh
Pakistan
Indonesia
Brazil
Egypt
Mexico
Russia
Vietnam
Germany
Spain
Italy
France
Malaysia
Saudi Arabia
Spravování vašich akcií

Všechny dotazy vztahující se k vašemu podílu směřujte na registr Boardroom. Registr můžete kontaktovat e-mailem na: enquiries@boardroomlimited.com.au. Telefonicky na telefonu: 1300 737 760 (v rámci Austrálie) nebo na +61 2 9290 9600 pro Australskou kancelář.

Často kladené otázky společníků

Jak investovat?

Akcie společnosti Freelancer.com můžete zakoupit prostřednictvím makléře, který podporuje obchodování akcií na Australské burze cenných papírů (ASX). Značkou společnosti je ASX:FLN. Před investováním vám doporučujeme konzultovat specialistu na finanční služby.

Jak najít makléře?

Úplný seznam australských makléřů a další informace ohledně nákupu a prodeje akcií naleznete na internetových stránkách ASX. Akcie společnosti Freelancer.com mohou být zakoupeny pouze přes makléře registrované na ASX. Pokud nejste rezidentem Austrálie, měli byste vyhledat alternativní obchodní spojení. Interaktivní makléři jsou online makléři, kteří přijímají objednávky od rezidentů z mnoha zemí po celém světě a mají v nabídce i akcie obchodované na ASX. Také můžete kontaktovat vašeho makléře a zjistit, zda má obchodní spojení s některým makléřem registrovaným na ASX.

Mají uživetelé Freelancer.com, kteří jsou zároveň jeho akcionáři, nějaké dodatečné výhody?

Ano. Společnost Freelancer.com vytvořila speciální program s názvem Program společníků Freelancer, který odměňuje uživatele vlastnící minimální počet akcií speciálními výhodami a přednostními právy. Pro více informací navštivte stránky našeho Programu společníků Freelancer.

Kde najít sdělení společnosti?

Aktuální i starší sdělení společnosti jsou dostupné na stránkách ASX a také na stránkách Freelancer.com v sekci Sdělení společnosti.

Kdy zveřejní společnost Freelancer.com sdělení, která mohou ovlivnit mé akcie?

Společnost Freelancer.com bude usilovat o informování akcionářů ohledně data očekávaného zveřejnění klíčových oznámení v sekci Informace pro společníky na těchto internetových stránkách.

Kde naleznu informace o historických cenách akcií?

Naše současné a historické ceny akcií naleznete na stránkách ASX. Pro interpretaci informací o cenách akcií doporučujeme investorům nebo zúčastněným subjektům vyhledat profesionální poradenství.

Jak mohu zkontrolovat můj podíl v FLN?

Aktuální informace ohledně vašeho podílu ve společnosti Freelancer.com naleznete na stránkách registru akcionářů Boardroom.

Jak mohu aktualizovat mé informace o společníkovi?

K zobrazení informací o vašem podílu ve společnosti Freelancer.com a k aktualizaci vašich informací se přihlaste na stránku registru akcionářů Boardroom.

Kde najdu kontaktní informace na registr akcionářů společnosti Freelancer.com?

Všechny dotazy vztahující se k vašemu podílu směřujte na registr Boardroom. Registr můžete kontaktovat e-mailem na: enquiries@boardroomlimited.com.au. Telefonicky na telefonu: 1300 737 760 (v rámci Austrálie) nebo na +61 2 9290 9600 pro Australskou kancelář.

Zprávy a prezentace

Program společníků Freelancer

Program společníků Freelancer nabízí akcionářům společnosti Freelancer Limited (ASX:FLN) určité výhody, včetně snížených poplatků na řadu služeb poskytovaných společností Freelancer.com.

Nadace Freelancer

Rychlý souhrn benefitů

Sleva na poplatcích na Freelancer.com

5% sleva z projektových a soutěžních provizí bude připsána na váš účet na Freelancer.com. Částka se vypočítává měsíčně, za každý úplný kalendářní měsíc, kdy zůstanete platným členem programu.

Sleva na poplatcích v rámci WSO zveřejnění na Warrior Forum

50% sleva z poplatků za zveřejnění vašich mimořádných nabídek na stránkách Warrior Forum (Warrior Special Offers - WSOs), za každý úplný kalendářní měsíc, kdy jste platným členem programu.

Přednostní podpora zákazníkům

Získáte přednostní nonstop zákaznickou podporu od našeho vícejazyčného týmu podpory.

Odznak členů Programu společníků Freelancer

Na vašem profilu na Freelancer.com a WarriorForum se objeví unikátní odznak, který značí, že jste akcionářem naší společnosti.

Získejte vaše benefity

Tyto výhody jsou dostupné jednotlivcům s minimálním vlastnictvím 500 plně splacených akcií společnosti Freelancer Limited. Pro přístup k vaším výhodám stačí jen kliknout na tlačítko níže a vyplnit přihlášku.

Všeobecné podmínky

Uchazeči o členství v Programu společníků Freelancer musí splňovat následující:

 • Akcionář musí být registrovaným uživatelem stránek Freelancer.com nebo Warrior Forum (uživatelem Freelancer). Není dostupné uživatelům s pozastaveným účtem. U uživatelů stránek Freelancer, kteří poruší Všeobecné podmínky stránek (stanovené v Uživatelské smlouvě) může dle uvážení společnosi Freelancer Limited dojít k pozastavení nebo ke zrušení jejich členství v Programu.
 • Akcionář musí být fyzickou osobou (fyzickými osobami) a:
  • vlastnit 500 plně splacených kmenových akcií společnosti Freelancer Limited; nebo
  • být jmenován společností, fondem nebo družstvem, jež vlastní 500 plně splacených kmenových akcií společnosti Freelancer Limited. Společnost, fond nebo družstvo může jmenovat jednu fyzickou osobu, která získá veškeré výhody vyplývající z balíčku prostřednictvím Formuláře pro jmenování kandidáta (pdf), jehož naskenovaná kopie musí být přiložena k online přihlášce. U společných holdingů musí být podán samostatný formulář za každou registrovanou osobu.
   • Akcionář musí vlastnit 500 plně splacených kmenových akcií společnosti Freelancer Limited po dobu jednoho celého kalendářního měsíce, aby si za daný měsíc mohl nárokovat akcionářské výhody. Slevy na poplatcích nebudou vypláceny v měsících, kdy akcionář vlastní méně než 500 plně splacených kmenových akcií společnosti Freelancer Limited.
   • Slevy se vztahují pouze na provize za projekty a soutěže (ne na aktualizace) a pouze na již uhrazené poplatky. Na neuhrazené poplatky se slevy nevztahují.
   • Společnost Freelancer Limited může výhody a všeobecné podmínky Programu společníků Freelancer kdykoli změnit, a to i prostřednictvím aktualizace této stránky.