Centrum pro investory

Informace pro společníky

Freelancer Limited

Freelancer is the world's largest freelancing and crowdsourcing marketplace by number of users and projects. Freelancer was founded in 2009 and is listed on the Australian Securities Exchange (ASX: FLN).

Cena akcie

Our current share price can be found on the ASX website.

Sdělení společnosti

For a full list of recent company announcements please visit the ASX.

Investice v rámci Austrálie

Pro investování do společnosti Freelancer.com kontaktujte vašeho burzovního makléře. Úplný seznam australských burzovních makléřů a další informace týkající se nakupování a prodeje akcií na burze ASX jsou k nalezení na webových stránkách ASX.

Investice mimo Austrálii

Akcie společnosti Freelancer.com mohou být zakoupeny pouze přes makléře registrovaného na burze ASX. Pokud si přejete do společnosti investovat, můžete také kontaktovat vašeho makléře a zjistit, zda spolupracuje s některým z makléřů registrovaných na burze ASX.

Další možností jsou Interaktivní makléři, kteří pomáhají rezidentům jiných zemí investovat do akcií obchodovaných na ASX.

Spravování vašich akcií

Všechny dotazy vztahující se k vašemu podílu směřujte na registr Boardroom. Registr můžete kontaktovat e-mailem na: enquiries@boardroomlimited.com.au. Telefonicky na telefonu: 1300 737 760 (v rámci Austrálie) nebo na +61 2 9290 9600 pro Australskou kancelář.

Často kladené otázky společníků

Jak investovat?

Akcie společnosti Freelancer.com můžete zakoupit prostřednictvím makléře, který podporuje obchodování akcií na Australské burze cenných papírů (ASX). Značkou společnosti je ASX:FLN. Před investováním vám doporučujeme konzultovat specialistu na finanční služby.

Jak najít makléře?

Úplný seznam australských makléřů a další informace ohledně nákupu a prodeje akcií naleznete na internetových stránkách ASX. Akcie společnosti Freelancer.com mohou být zakoupeny pouze přes makléře registrované na ASX. Pokud nejste rezidentem Austrálie, měli byste vyhledat alternativní obchodní spojení. Interaktivní makléři jsou online makléři, kteří přijímají objednávky od rezidentů z mnoha zemí po celém světě a mají v nabídce i akcie obchodované na ASX. Také můžete kontaktovat vašeho makléře a zjistit, zda má obchodní spojení s některým makléřem registrovaným na ASX.

Mají uživetelé Freelancer.com, kteří jsou zároveň jeho akcionáři, nějaké dodatečné výhody?

Ano. Společnost Freelancer.com vytvořila speciální program s názvem Program společníků Freelancer, který odměňuje uživatele vlastnící minimální počet akcií speciálními výhodami a přednostními právy. Pro více informací navštivte stránky našeho Programu společníků Freelancer.

Kde najít sdělení společnosti?

Aktuální i starší sdělení společnosti jsou dostupné na stránkách ASX a také na stránkách Freelancer.com v sekci Sdělení společnosti.

Kdy zveřejní společnost Freelancer.com sdělení, která mohou ovlivnit mé akcie?

Společnost Freelancer.com bude usilovat o informování akcionářů ohledně data očekávaného zveřejnění klíčových oznámení v sekci Informace pro společníky na těchto internetových stránkách.

Kde naleznu informace o historických cenách akcií?

Naše současné a historické ceny akcií naleznete na stránkách ASX. Pro interpretaci informací o cenách akcií doporučujeme investorům nebo zúčastněným subjektům vyhledat profesionální poradenství.

Jak mohu zkontrolovat můj podíl v FLN?

Aktuální informace ohledně vašeho podílu ve společnosti Freelancer.com naleznete na stránkách registru akcionářů Boardroom.

Jak mohu aktualizovat mé informace o společníkovi?

K zobrazení informací o vašem podílu ve společnosti Freelancer.com a k aktualizaci vašich informací se přihlaste na stránku registru akcionářů Boardroom.

Kde najdu kontaktní informace na registr akcionářů společnosti Freelancer.com?

Všechny dotazy vztahující se k vašemu podílu směřujte na registr Boardroom. Registr můžete kontaktovat e-mailem na: enquiries@boardroomlimited.com.au. Telefonicky na telefonu: 1300 737 760 (v rámci Austrálie) nebo na +61 2 9290 9600 pro Australskou kancelář.

Zprávy a prezentace

Program společníků Freelancer

The Freelancer Foundation Shareholder Program offers shareholders of Freelancer Limited (ASX:FLN) certain benefits including reduced fees on a range of Freelancer services.

Nadace Freelancer

Rychlý souhrn benefitů

Sleva na poplatcích na Freelancer.com

A rebate of 5% of project and contest commissions will be credited to your Freelancer.com account, calculated monthly, for each full calendar month that you remain eligible in the program.

Sleva na poplatcích v rámci WSO zveřejnění na Warrior Forum

A 50% rebate or discount on listing fees for your Warrior Special Offers (WSOs) for each full calendar month that you remain eligible in the program.

Přednostní podpora zákazníkům

Získáte přednostní nonstop zákaznickou podporu od našeho vícejazyčného týmu podpory.

Odznak členů Programu společníků Freelancer

Na vašem profilu na Freelancer.com a WarriorForum se objeví unikátní odznak, který značí, že jste akcionářem naší společnosti.

Získejte vaše benefity

These benefits are available to individuals with a minimum of 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares. Simply click the button below and fill out the application form to start accessing your benefits.

Všeobecné podmínky

Uchazeči o členství v Programu společníků Freelancer musí splňovat následující:

 • A shareholder must be a validly registered user of either the Freelancer.com or the Warrior Forum website (Freelancer User). Suspended accounts will not be eligible. Freelancer Users who breach the Terms of Use of either website (as set out in the User Agreement) may have their Program membership suspended or cancelled, at the discretion of Freelancer Limited.
 • A shareholder must be a natural person(s) and:
  • owns 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares; or
  • is nominated by a company, trust or incorporated body that owns 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares. A company, trust or incorporated body can nominate one natural person to receive the full benefits of the package using the Nominee Appointment Advice form (pdf), a scanned copy of which must be attached to the online application form. A separate appointment form must be completed where more than one entity is registered in a joint holding.
   • A shareholder must hold 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares for an entire calendar month to be eligible for shareholder benefits in that calendar month. Fee rebates will not be paid for any month and fee discounts will not be available where a shareholder's holding falls below 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares.
   • Rebates are paid on project and contest commissions (not upgrades), and only for fees that are paid. Unpaid fees will not receive rebates.
   • Freelancer Limited may vary the benefits, terms and conditions of the Freelancer Foundation Shareholder Program at any time, including by updating this page.