Filtrovat

Moje poslední hledání
Třídit podle:
Rozpočet
pro
pro
pro
Typ
Dovednosti
Jazyky
  Stav zakázky
  5,000 android zakázek nalezeno, ceny v EUR

  Nemohu zde popsat konkrétně o co se jedna, prozradil bych totiž nápad. Chtěl bych se tedy spojit s vyvojarem aplikace, který by byl ochotný mi zpracovat appku přímo podle požadavku. Mám přesnou představu o tom, jak má appka vypadat.

  €1135 (Avg Bid)
  €1135 Průměr. nabídka
  40 nabídky
  Xamarin aplikace Ukončeno left

  Tvorba Xamarin aplikace pro specifické Android zařízení od Zebra Technology. Aplikace musí splňovat: - komunikovat s existující webovou službou - na základě obdržených dat XML struktury vygenerovat obrazovku pro uživatele. - na některých prvcích obrazovky ovládat specifické periferie Mobilního terminálu (skener, RFID skener) s využitím dodané SDK Při vývoji bude nápomocen na konzultace programátor znalý zařízení, webové služby a částečně také technologie XAMARIN. Hledáme zodpovědného člověka se zkušenostmi s technologií Xamarin. Při vzájemné spokojenosti možnost d&...

  €2036 (Avg Bid)
  €2036 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Zdravím, chtěl bych vytvořit jednoduchý koncept hry pro android (poběží na smartphonu) s Augmented reality / mixed reality, která by používala externí kameru. Jednoduchou hru myslím něco na způsob plošinovky známé z nejstarších her. Jde mi o to skloubit to s tou externí kamerou a AR, rozjet ideálně na UE nebo unity, záleží co půjde lépe s tou externí kamerou a jedním, resp dvěma markery. Více bych doplnil později. Jak jste na tom s dostupností do budoucna? Moc díky za Váš čas a odpověď Vojta M

  €23 / hr (Avg Bid)
  €23 / hr Průměr. nabídka
  1 nabídky
  ROOT ANDROID Ukončeno left

  Najde se nekdo, kdo mi v Praze na pockani provede root na dvou telefonech Black View 6100 (BV6100)? Nebo nekdo, kdo ma spolehlivy navod, se kterym nebudu mit vice jak hodinu prace?

  €29 - €239
  €29 - €239
  0 nabídky

  Projekt: Mobilní (iOS + Android) + webová aplikace Technologie: CallKit, Speech-To-Text, databáze, admin UI Popis projektu: 1. část - webová aplikace pro administraci dat (DB + backend) 2. část - mobilní aplikace, která dokáže vykonávat akce na základě hlasového příkazu (řečové rozhraní) a bude umět zobrazit informace z aplikace při příchozím hovoru (přizpůsobení zobrazení standardního rozhraní příchozího hovoru v telefonu).

  €7116 (Avg Bid)
  €7116 Průměr. nabídka
  17 nabídky

  Hledáme programátora pro projekt mobilní aplikace. Nutná znalost Xamarin, WSDL, VS 2019, IOS, Android. Požadujeme znalost českého nebo slovenského jazyka.

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Průměr. nabídka
  8 nabídky

  K natáčení potřebujeme 1 hlavní postavu a 1 kameramana. Za jídlo na stole se platí. Rekvizity: 1. Mobilní telefon. Žádoucí neutrální, černý. Aby zezadu připomínal jako iPhone, tak i Android. 2. Balíček bankovek (figurína). Lze koupit, lze vytvořit samostatně. Balíček by měl být působivý. Technické požadavky: Video: 1920x1080 nebo lepší, 30 fps nebo vyšší. Bez zpracování, odeslat původní videa! Zvuk: Stereo, hlas by měl být dobře slyšet. Scénář: Drahá restaurace (skutečné umístění, s návštěvníky v pozadí atd.). Hlavn&i...

  €477 (Avg Bid)
  €477 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Deobfuscat mobile android app

  €257 (Avg Bid)
  €257 Průměr. nabídka
  5 nabídky

  Hledáme někoho na vytvoření webové stránky s animací podobné této

  €29 (Avg Bid)
  €29 Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Tvorba aplikace dle analytické dokumentace. Z důvodů citlivosti dat nechceme dokumentaci vystavovat veřejně a poskytneme ji na vyžádání.

  €10639 (Avg Bid)
  €10639 Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Mobilní aplikace pro pouštění audiostop ve složkách (albech), dle kategorií + úvodní video ke každému albu. Jen pro česky mluvícího programátora.

  €510 (Avg Bid)
  €510 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Cíl je vytvořit jednoduchou trategickou hru inspirovanou Starcraftem, která by byla hratelná i na mobilcích zařízeních. Video ukázka - - Uprava UI - Doprogramování systémů dle DD. Určeno pro: - Windows - Android

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Potřebuji vytvořit ukázkový kód pro odesílání EET pro platformu FMX (Windows/Android). Delphi Seattle 10.2 nebo Delphi RIO 10.3.

  €95 (Avg Bid)
  €95 Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Porovnávač čárovýck kódů pro mobil a tablet.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Zadání: aplikace pro android tablet a mobilní telefon. Jedná se o jednoduchou aplikaci, která porovná správnost výrobků dle kódů a následně vytvoří elektronický výstup ve formě exportu dat. Prosím o cenovou nabídku za zhotovení.

  €278 (Avg Bid)
  €278 Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Sháním programátora a grafika (nebo jednu osobu, která umí oboje) pro vývoj 2D hry. Hra by měla obsahovat mikrotransakce, přičemž bude hrát hlavní roli fyzika. Jelikož je nápad unikátní, nerad bych prozrazoval mechanismy a principy hry dopředu. Pokud máte zájem, napište mi. Kvalitní finanční podpora a odměna jistá! Nehledáme úplné začátečníky, raději někoho, kdo má v oboru zkušenosti. Díky.

  €6762 (Avg Bid)
  €6762 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Aplikace pro iPhone/iPad iPhone a iPad Návrh již mám Chystáme se vivíjet mobilní aplikace pro iOS a Android pro sociální síť pro domácí mazlíčky. Do budoucna bychom vývoj mobilních aplikací dělat in house. Hledáme proto freelancera, kdo by se s námi na tomto projektu podílel a zaučil naše developery.

  €3609 (Avg Bid)
  €3609 Průměr. nabídka
  24 nabídky

  Potřebuji na androidu v termuxu z pythonu komunikovat s midi zařízením přes rozhraní/api , ale to v termuxu není přístupné. Proto potřebuji vytvořit nativní androidí aplikaci, službu/server v androidu, který bude fungovat jako brána a bude oboustranně přenášet midi eventy. Na jedné straně bude komunikovat přes tcp/ip s pythonem který poběží ja tom samém zařízení a na druhé straně přes api s midi zařízením připojeném k zařízení s androidu. Vzhledem k realtime komunikaci by to mělo mít nízkou latenci. Je něco takového možné a kolik by mě to stálo?

  €156 (Avg Bid)
  €156 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Vytvořte mi prosím aplikaci pro Android/iPhone, která se bude týkat shromažďování kontaktních údajů. Ideálně v technologii jako Xamarin

  €539 (Avg Bid)
  €539 Průměr. nabídka
  9 nabídky

  Potřebujeme důkladně otestovat jednoduchou zpravodajskou aplikaci pro iOS a Android (na více zařízeních a verzích OS, pokud možno) oproti původní specifikaci a dále najít funkční a jiné chyby v appkách. Pro report budou potřeba screenshoty, případně videa chyb.

  €217 (Avg Bid)
  €217 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Předem upozorňuji, že kdo nedopoví v Českém či Slovenském jazyce, bude okamžitě vyřazen! Celá komunikace bude z mé strany probíhat výhradně v českém jazyce, z důvodu správného pochopení funkčnosti. Hledám programátora, který vytvoří mobilní aplikaci pro jachtaře. Aplikace bude spolupracovat s internetovým serverem, ale musí pracovat i zcela offline (tudíž musí být nativní) a zadaná data odeslat až v momentě, kdy je dostupný signál či uživatel ručně zadá odeslání dat na server (Ne vždy je internet na lodi dostupný). Při prvním spuštění si aplikace stáhne data z...

  €482 (Avg Bid)
  €482 Průměr. nabídka
  5 nabídky
  Fireboxxx klient Ukončeno left

  .../např. stránky nevhodné pro děti/ s ohledem na zvyšující se rizika využití internetu získává na důležitosti. Tuto funkcionalitu nabízí routery s pořizovací cenou v řádu desítek tisíců korun. Naše řešení zajistí požadovanou funkcionalitu s řádově nižšími pořizovacími náklady a zpřístupní tak bezpečnost na síťové vrstvě i domácnostem a menším firmám. Požadavky na prvotní funkčnost aplikce pod Android a iOS: - vytoceni L2tP pripojeni na server -smerovani veskereho IP provozu pres VPN server -instalace aplikace jako spravce zarizeni tj. nemoznost odin...

  €188 (Avg Bid)
  €188 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Cílem je přepsat některé naše terapeutické aplikace do IOS. Některé jsou již hotové a je potřeba pouze dodělat nové funkce. Příklad aplikace pro android: a pro IOS:

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Průměr. nabídka
  8 nabídky

  Aplikace pro iPhone/iPad iPhone a iPad Návrh již mám Hledam vyvojare ios a android aplikaci do naseho mini tymu. Odmena mozna fixne i podilem na zisku/spolecnosti.

  €1960 (Avg Bid)
  €1960 Průměr. nabídka
  20 nabídky
  Project for Liptajs Ukončeno left

  Zdravím, chci se zatím jen informovat. Zvládnete vytvořit aplikaci na iOS i android? Pokud ano, odkud jste? Bylo by lepší se vidět a vše probrat. Děkuji za odpověď.

  €8 (Avg Bid)
  €8 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Zdravim, potrebuji nekoho, kdo bude schopen upravit existujici android aplikaci. Eventuelne pomoci s servrovou aplikaci ktera bude s androidem komunikovat. Pokud mate zajem muzeme probrat detaily nejlepe telfonicky.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Průměr. nabídka
  1 nabídky
  Mobile development Ukončeno left

  Aplikace pro Android Potřebuji ji navrhnout a vytvořit Poptávám aplikaci, která z našeho interního systému vytáhne servisní tikety z MySQL databáze, zobrazí přihlášené u uživateli jen to, co je přiděleno k práci pro něj. Aplikace by v ideálním případě měla sloužit pro zpracování Tiketu na místě, jeho podepsání uživatelem na displayi a následně odeslání údajů do naší databáze.

  €1091 (Avg Bid)
  €1091 Průměr. nabídka
  10 nabídky
  €520 Průměr. nabídka
  49 nabídky
  €9 - €28
  0 nabídky

  condor p6 pro

  €44 (Avg Bid)
  €44 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Jednoduchá mobilní aplikace placená verze i neplacená více info po dohodě

  €266 (Avg Bid)
  €266 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  s kompletovat aplikaci pro web stranky moje

  €55 (Avg Bid)
  €55 Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Creación de app de informaciones.

  €397 (Avg Bid)
  €397 Průměr. nabídka
  8 nabídky

  Hledám člověka nebo tým lidí, který by mi byl schopný udělat mobilní aplikaci pro náš backend v Djangu + RestAPI. Jedná se o aplikaci pro náš projekt, ve kterém chceme automatizovat hospody a jiná gastronomická/zábavní zařízení. Potřebujeme to minimálně pro Android + iOS. Nepotřebujeme žádné nativní funkce, takže se to může napsat i ve WebView, ale radši bychom nějaké pokročilejší technologie. V případě zájmu se ozvěte. Jsme schopni si připlatit za kvalitu.

  €2466 (Avg Bid)
  €2466 Průměr. nabídka
  11 nabídky
  Tvorba softwaru Ukončeno left

  Hledáme programátora pro vytvořené malé aplikace pro mobilní telefony s Android. Rozsah práce 5 dní. Vhodné i pro začátečníky.

  €140 (Avg Bid)
  €140 Průměr. nabídka
  2 nabídky
  Mobile development Ukončeno left

  Aplikace pro Android Potřebuji ji navrhnout a vytvořit

  €201 (Avg Bid)
  €201 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Zdravím, rád bych aplikaci nechal postavit na tomto (případně dle vašeho uvážení) Rád bych tam měl (seřazeno dle nutnosti, 1 je nejvíc, 5 je nejméně nutné): 1. - zobrazování vtipů s nadpisem a nějak běžně (aby tam nebylo žádné místo pro náhled, budou to textové vtipy, nebo možná místo toho náhledu dát ikonu do jaké kategorie ten vtip patří?) 2. - automatická aktualizace pro offline přístup obsahu (online přístup preferuji spíše, kvůli reklamám) 3. - reklamy (už tam ta možnost je, pouze nastavit) 4. - u každého vtipu ideálně tlačítko sdílet (rád bych ...

  €205 (Avg Bid)
  €205 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Compilar aplicativo Moodle personalizado.

  €177 (Avg Bid)
  €177 Průměr. nabídka
  5 nabídky

  Zdravím, poptávám tvorbu webové aplikace, do budoucna i mobilní aplikace pro iOS a Android. Webová aplikace může být i jako komponenta do Joomla nebo Wordpressu. Níže posílám hrubý náčrt funkcí, které by měl projekt splňovat. 1. Front end - propracovaný fulltext vyhledávač - kategorie, podkategorie více úrovní - nabídky a poptávky odděleně, řazení, filtrování,... - seznam uživatelů, řazení podle hodnocení, filtrování, atd... 2. Administrace uživatele - registrace, vyplnění profilu - control panel (moje poptávky, moje nabídky, moje hodnocení, ...

  €488 (Avg Bid)
  €488 Průměr. nabídka
  8 nabídky

  Jedná se o jednoduchou mobilní CRM aplikaci. Aplikace je určená pro obchodní zástupce a měla by obsahovat základní údaje. Přehled osobních údajů s možností aktualizace, přehled transakcí, možnost objednat dárek. Aplikace musí fungovat na Android i Iphone.

  €1091 (Avg Bid)
  €1091 Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Měl bych zájem o návrh (a i následnou drobnou výrobu) malého “bluetooth tlačítka” s dosahem alespoň 20 m, které by obsahovalo 2-3 fyzické spínače a které by využívalo standartní bluetooth API (LE v4). Jde o jednoduché začlenění do vyvíjeného softwaru jak pro Android, tak iOS. Potřebuji, aby šlo softwarově zachytávat událost stisku a puštění jednotlivých fyzických spínačů.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  ...2015 byl rok, kdy jsme získali investici pro náš projekt a začali ho vyvíjet. Aktuálně potřebujeme stabilizovat náš tým a získat mezi nás motivované a šikovné lidi, kteří jsou připraveni být při spuštění globálního projektu a dále ho rozvíjet. Doposud jsme řešili vývoj pomocí agentury. Nyní chceme mít nad vývojem 100% kontrolu. Proto hledáme TEBE: šikovného a vysoce motivovaného iOS nebo Android developera, který nám pomůže přivést projekt k životu! Co od TEBE očekáváme: Umění tvořit kvalitní kód ...

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Potřebuji internetovou aplikaci podobnou jako je tato: Bodový systém, Hlídá pokuty a body atd......kompletní popis až při dohodě s tvůrcem

  €105 (Avg Bid)
  €105 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Aplikace DISPEČINK_ APLIKACE PRO ANDROID Průběh zakázky  Objednávka on-line, telefon, sms  Online objednávky jdou přímo do systému, ostatní zadává do systému dispečer ručně  Na základě pořadí řidičů v jednotlivých lokalitách DISPEČINK automaticky přiřadí zakázku volnému řidiči  Řidič prostřednictvím rozhraní v telefonu potvrdí přijetí zakázky  Nepotvrdí-li v časovém limitu, zakázka automaticky přechází na dalšího řidiče v pořadí  Zákazníkovi přijde automatická SMS s údajem o předpokládaném příjezdu vozidla  Řidič je na ...

  €161 (Avg Bid)
  €161 Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Tvorba prezentace žebříčku hudebních klubů. Podpora mobil aplikací (Apple, Android). Tvorba rozhraní pro zadávání dat od třetích stran (API).

  €27 - €225
  €27 - €225
  0 nabídky

  Více informací jen po osobním setkání a podepsání mojí Dohodu o mlčenlivosti, Ochraně informací a zákazu jejich zneužití. Preferuji následnou delší spolupráci s možností partnerství a bydliště v Olomouckém kraji !

  €27 - €225
  €27 - €225
  0 nabídky

  Více informací jen po osobním setkání a podepsání mojí Dohodu o ml?enlivosti, Ochran? informací a zákazu jejich zneu?ití. rnPreferuji dlouhodobou spolupráci a bydli?t? v Olomouckém kraji.

  €28 - €231
  €28 - €231
  0 nabídky

  Hledáme programátora na mobilní aplikaci pro iOS i Android...platíme dobře a včas. Nemáme náladu a čas někoho nahánět po telefonu nebo mailech, proto hledáme jen spolehlivé lidi, kteří už mají nějaké zkušenosti a chovají se zodpovědně.

  €2121 (Avg Bid)
  €2121 Průměr. nabídka
  6 nabídky

  Více informací jen po osobním setkání a podepsání mojí Dohodu o mlčenlivosti, Ochraně informací a zákazu jejich zneužití.

  €641 (Avg Bid)
  €641 Průměr. nabídka
  3 nabídky
  Vytvořit software Ukončeno left

  ...tvá role. Budeš hledat nová řešení a vylepšovat aktuální systém. Budeš se podílet na úspěchu celého týmu. Výhodou bude: Zkušenosti s robotikou a AI. Zkušenost s Image Processing, Computer Vision. Zkušenost s Machine Learning, Pattern Recognition, Signal Processing. Orientace v elektrotechnice. Design hardwaru, tvorba hardwaru zkušenosti s robotikou. APP Dobrá znalost programování pro Android. OOP na dobré úrovni. Tvá hlavní zodpovědnost jako programátora mobilní aplikace: Aby terč mohl přenášet výsledky na telefon, je potřeba mít v telefonu pěknou...

  €14190 (Avg Bid)
  €14190 Průměr. nabídka
  5 nabídky

  Nejlepší články z komunity android