Logo designpráce

Filtrovat

Moje poslední hledání
Třídit podle:
Rozpočet
pro
pro
pro
Typ
Dovednosti
Jazyky
  Stav zakázky
  515,927 logo design zakázek nalezeno, ceny v EUR

  We are looking for a designer who can make some branding and packaging application for wine brands . We will give you design specifications. We would need a branding development and the application of those formats FULL DESIGNED READY-TO-PRINT whith our print templates. FORMAT 1 FORMAT 2 FORMAT 3: FORMAT 4

  €105 (Avg Bid)
  €105 Průměr. nabídka
  49 nabídky

  Potřebuji vytvořit design a zpracovat dokumentaci, kterou mám pro obchodní styk s partnery a další přílohy k smlouvám. Jedná se cca o 45listů. Poskytnu logo společnosti a barevnou paletu podle které by se měl inspirovat design dokumentace tak, aby i ostatní prvky byly propojené - na Vás by bylo vymyslet decentní design a s použitím mého loga a barevné palety zpracovat dokumentaci tak, aby působila decentně a cílovou skupinou jsou bonitnější klienti s významným kapitálm. Cílem je tedy decentní, unikátní a originální design, který působí "rich". :)

  €17 (Avg Bid)
  €17 Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Grafické zpracování smluvní dokumentace - cca 25 stran. Dodám logo firmy + design ostatních provedení loga a barevnou paletu - podle toho bych rád sjednotil zmíněnou dokumentaci tak, aby působila jednotně a měla charakter mojí společnosti.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Jsem zakladatelem nově vznikajícího privátního investičního fondu. Pro moji novou společnost potřebuji vytvořit design/podobu brandu a prezentace navenek. Primární potřeba je specifikace barevné palety, tvorba loga a vhodného fondu pro název společnosti + sloganu pod ním. Jednoduše potřebuji designera, který mi pomůže vytvořit tvář společnosti pro online i offline komunikaci, materiály atd. V případě schopností uchazeče rád rozšířím spolupráci na samotný webdesign, pokud bude na požadované úrovni.

  €83 (Avg Bid)
  €83 Průměr. nabídka
  18 nabídky

  Zdravím , potřeboval bych vytvořit jednoduchý web firmu. Web bude na redakčním systému wordpress. Webové stranky musí mít zelený design jelikož i logo je zelene. V příloze zasílám texty na web a logo. Translation: Hi, I need to create a simple web business. The website will be on the WordPress content management system. The website must have a green design as the logo is also green. In the attachment I send texts to the website and logo.

  €186 (Avg Bid)
  €186 Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Ahoj, jmenujeme se NYBE garage a rozjíždíme nové centrum autoslužeb, pro které hledáme líbivé logo, korporátní design a potřebujeme také vytvořit jednoduchý web, FB a Instagram, aby se o nás zákazníci dozvěděli ? Logo by mělo být v duchu old school/ retro/ graffitti a hlavní služby?, které poskytujeme jsou: auto/ pneu servis, ruční mytí a detailing centrum.

  €988 (Avg Bid)
  €988 Průměr. nabídka
  12 nabídky

  Jedna se predevsim o portfolio fotografa s moznosti seznamit se se zluzbami a objednat foceni. Je treba vytvorit responsivni design (mobile: portrait/landscape; tablet: portrait/landscape; browser). Duraz na vice zamereni (3): Svatby, Portrety, Moda. Sekce: Domovska stranka, landing page, galerie, blog, cenik, kontakt, kalendar pro rezervace. Logo jiz existuje, avsak neni nikterak prilis stylizovane, tudiz ruce kreativite nesvazuje. Freelancers in Czech Republic only.

  €579 (Avg Bid)
  €579 Průměr. nabídka
  22 nabídky

  Origami inspired product and logo

  €892 (Avg Bid)
  €892 Průměr. nabídka
  41 nabídky

  Logo Design - SB

  €26 (Avg Bid)
  €26 Průměr. nabídka
  1 nabídky
  Trophy icon Vytvořte mi logo k novému brandu Ukončeno left

  Hello, I need to design a logo for my new emerging brand, including an inverse variant. The name of the company is: "Evenťačka" It is about a single female person / group of independent professionals and artists that are producing tailored made highly creative events. It is not an emerging event agency producing "event products" My company is looking for a 100% match and understanding with the client that is percieved as a co-creator of the event. The main focus of the brand is to reduce waste from events and to use and work gently with materials and props. "Eventačka" offers 3 services: - Tailor made events for business partners, employees, or the public. (Family, Kids or sports day, Corporate events, Employee parties, Christmas parties, Op...

  €71 (Avg Bid)
  Zaručené
  €71
  64 příspěvky
  I need Logo Design Ukončeno left

  i need a pro graphic designer for logo

  €304 (Avg Bid)
  €304 Průměr. nabídka
  54 nabídky

  ...konzultantskou firmu. Design bude aplikován na sportovní potřeby od českého výrobce LUSTi. Podmínky designu od výrobce : Na lyže lze dát prakticky cokoliv, co vytiskne běžná tiskárna, tedy jakékoli obrázky, fotky, jména apod. Je lepší vyvarovat se barvám jako je stříbrná, zlatá nebo různé svítivé barvy, to tiskárna vytisknout neumí. Design musí mít tvar obdélníku. Zároveň je třeba počítat s tím, že se bude ořezávat do tvaru lyže, proto je potřeba se vyvarovat důležitým detailům v okraji designu. Obdélník musí mít n&aacut...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Průměr. nabídka
  14 nabídky
  Design a pro Logo Ukončeno left

  Need one pro logo

  €28 (Avg Bid)
  €28 Průměr. nabídka
  113 nabídky
  Design a pro Logo Ukončeno left

  I want a very pro logo designer

  €265 (Avg Bid)
  €265 Průměr. nabídka
  35 nabídky

  Ahoj hledám rychlou tvorbu loga na téma náhradní díly automobilů a pneumatiky / Hello! I am looking for fast creation of logos on the theme of spare parts for cars and tires

  €25 (Avg Bid)
  €25 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Design a Logo for Texas Service Pro

  €26 (Avg Bid)
  €26 Průměr. nabídka
  30 nabídky

  Mám návaznou práci k našemu předchozímu projektuDesign logo for charity project'

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Chci vytvořit potisk pro obal repelentních náramků. V příloze je návrh. Jednoduchý design, který na první pohled prodá. Chci udělat něco podobného. Chci aby zůstal stejný text u popisků. V příloze logo mé firmy. Uvedena internetová stránka Více informací které potřebujete předám.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Průměr. nabídka
  2 nabídky

  Mám návaznou práci k našemu předchozímu projektuFigure skating club Logo Design contest.'

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Mám návaznou práci k našemu předchozímu projektuDesign a logo for healthy lifestyle'

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Mám návaznou práci k našemu předchozímu projektuSimple flat logo design (sketch in attachment)'

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Design a Logo for Human Resources

  €24 (Avg Bid)
  €24 Průměr. nabídka
  27 nabídky

  Mám návaznou práci k našemu předchozímu projektuDesign a logo (Hostile Studio)'

  €10 - €10 / hr
  €10 - €10 / hr
  0 nabídky

  Mám návaznou práci k našemu předchozímu projektuDesign a Logo'

  €14 - €14 / hr
  €14 - €14 / hr
  0 nabídky
  Design a Logo Ukončeno left

  izrada logotipa po ž ideja a može biti i vaša

  €314 (Avg Bid)
  €314 Průměr. nabídka
  6 nabídky

  vytvoření etikety, (design, logo, čárový kód)

  €132 (Avg Bid)
  €132 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Zdravím, potřebovali bychom microsite (statickou) - zejména design. Text a foto / logo bychom dodali. Jen by bylo nutné zřídit doménu a prolink na web nebo fb. Jednalo by se o maximálně jednoduchý design a provdení.

  €126 (Avg Bid)
  €126 Průměr. nabídka
  4 nabídky
  Statická microsite Ukončeno left

  Zdravím, potřebovali bychom microsite (statickou) - zejména design. Text a foto / logo bychom dodali. Jen by bylo nutné zřídit doménu a prolink na web nebo fb. Jednalo by se o maximálně jednoduchý design a provdení.

  €97 (Avg Bid)
  €97 Průměr. nabídka
  1 nabídky
  Design eshopu Ukončeno left

  Design eshopu se suchými plody, zejmena grafiky (logo, etc) Pouziti bezne platformy, ideální atomer nebo shoptet.

  €751 (Avg Bid)
  €751 Průměr. nabídka
  5 nabídky
  Design a Logo Ukončeno left

  knbkvl jsndvlvn ksD k;Z jv KD vk; SK:Ddv ;k AK:dv k; ADKv jA v k ADv ;kZ v ;kA k kZ v;k A:Kdv kjZ ;kv kjAS Dv ;kZ dvk; A:D v;k ZXkv ;a dvk Kv ;kA v;k kA dv;k K:v k Dvkj KSDv ;kZ vk ADkv KA dvkn Adkv kAd vk; AAKDv knA Dvkn A:Kd vj AKDv kA Dvk AKDv kA vk; AKdv ;kA vk Nkl SDNk klsdnfl KSEn'lk ASDKffn'lk DSfn'lk Dkmn'klnDL"nl'kn"KADnklzknxvo'n enZ"O vkmS vk

  €8 - €20
  €8 - €20
  0 nabídky
  Design a Logo Ukončeno left

  sv ,e fvnvnvmenv, el vkevkjvkebvklebvlnebvmenvbemvbevmbevkejvbe,mvbe,kvjbevkeb kebvemvbekvbekvbev evkhevkejv

  €16 (Avg Bid)
  €16 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Prema našem dogovoru preko maila.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Potřebuji se presentovat nějakým logem, které bude vyjadřovat poskytování více služeb v oblasti IT. Programování, design, analýzy, poradenství, podpora atd. Logo by mělo zahrnovat písmena TBE, která představují písmena obsažená v mém jméně Tomáš Bednář.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Průměr. nabídka
  8 nabídky

  K zobrazení podrobností se zaregistrujte nebo přihlaste.

  Doporučené Neodkladné Zapečetěný
  Comics logo design Ukončeno left

  Potřebovali bychom navrhnout comicsově stylizované logo pro náš časopis. Logo by mělo být černobílé a co nejvíc minimalistické.

  €65 (Avg Bid)
  €65 Průměr. nabídka
  11 nabídky
  I need logo design 6 dní left
  OVĚŘENÉ

  We are going to register a new brand in our country and we need brand logo. Brand will be about LED videowalls' sales, rental and support.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Průměr. nabídka
  74 nabídky
  Trophy icon Design a logo 6 dní left

  A creative design of a logo for a company is needed. The design needs to reflect the meaning of the name creatively. The name of the company is "Nova Via" which means new road in Latin. The design needs to be simple and elegant preferably utilizing the letters of the name.

  €48 (Avg Bid)
  Zaručené
  €48
  78 příspěvky

  Need creative Logo for a new venture "THISHA EVENTS & ENTERTAINMENT" company. Creative designer can bid Here uploaded image is for reference purpose only.. Logo shld be unique with attractive background & colours... Logo shld be represent events also company name, Logo shld be creative, And the company name font shld be more visible with decent colour combination.... Unlimited revisions welcome, Editable files needed No templates or copies from any other sources.. Will award 100 INR

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Průměr. nabídka
  23 nabídky
  Trophy icon Business Logo 4 dní left

  Would like to have a new logo designed. Business Name: Seed & Harvest Business includes - Fresh & dried produce, mushrooms, herbs etc Theme: Would like it to be a modern design logo

  €7 (Avg Bid)
  Zaručené
  €7
  49 příspěvky
  Logo design 6 dní left

  I'm looking for guys who can make a logo for my company

  €14 (Avg Bid)
  €14 Průměr. nabídka
  33 nabídky
  Logo designing 6 dní left
  OVĚŘENÉ

  looking for a logo design service for my company, industry oil and gas construction. color theme - Blue and Orange name - KSK International Contracting Co LLC logo shall be along with name KSK Intl. Cont. Co or with full name as above, font style must be unique this is representing an MNC - logo must be simply unique and elegant

  €53 (Avg Bid)
  €53 Průměr. nabídka
  42 nabídky
  Design a logo 6 dní left

  I want to get a logo designed for my brand

  €32 / hr (Avg Bid)
  €32 / hr Průměr. nabídka
  70 nabídky

  We are the Poke & Sushi Co. specializing in freshly made Poke bowls and quality Sushi. For us, its about the customers experience both in our stores and eating our food. Our stores will be located within major shopping centres and local shopping st...choice and great for the moment they are taking a break from work or shopping! We love fun, love life, share and care and we don't like to be 'boxed in' our product is great. We enjoy eating clean great quality food. Our brand is The Poke & Sushi Co. - 'two loves' is the tag line or positioning statement meaning its the combination of two loves, Poke and Sushi. Looking for a logo that captures all these aspects. The logo will be in high traffic and busy areas (shopping centres) and our shops wil...

  €47 (Avg Bid)
  €47 Průměr. nabídka
  59 nabídky
  logo design -- 2 6 dní left
  OVĚŘENÉ

  i want to get a logo designed for my brand

  €16 (Avg Bid)
  €16 Průměr. nabídka
  28 nabídky
  Design a logo -- 3 6 dní left
  OVĚŘENÉ

  I want to get a logo designed for my brand

  €17 (Avg Bid)
  €17 Průměr. nabídka
  25 nabídky
  Logo design 6 dní left
  OVĚŘENÉ

  I want to get a logo designed for my brand

  €30 (Avg Bid)
  €30 Průměr. nabídka
  51 nabídky
  Design a logo 6 dní left
  OVĚŘENÉ

  I want to get a logo designed for my brand

  €21 (Avg Bid)
  €21 Průměr. nabídka
  24 nabídky
  logo design 6 dní left

  need a logo design for myself in the name of DJ Guru

  €15 (Avg Bid)
  €15 Průměr. nabídka
  34 nabídky
  €34 Průměr. nabídka
  1 nabídky
  Logo design 6 dní left
  OVĚŘENÉ

  Hey I’ve created a company called colour lab it’s a hair dye company I’ve designed a logo base but need some help to finalise and create it with this asap within hours

  €17 (Avg Bid)
  €17 Průměr. nabídka
  86 nabídky

  Nejlepší články z komunity logo design