Filtrovat

Moje poslední hledání
Třídit podle:
Rozpočet
pro
pro
pro
Typ
Dovednosti
Jazyky
  Stav zakázky
  723,137 wordpress zakázek nalezeno, ceny v EUR

  Busco diseñador con experiencia en Elementor Pro

  €375 (Avg Bid)
  €375 Průměr. nabídka
  41 nabídky

  Ve společnosti ESYST, s.r.o. nyní hledáme externě zkušeného webotvůrce-kodéra na správu firemního webu na WordPress platformě. Ideálně Brno a okolí, příležitostně bychom věci řešili i osobně. Zkušenosti s webovou grafikou a SEO jsou vítány.

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Průměr. nabídka
  27 nabídky

  Poptávám úpravu designu e-shopu Jde o testovací verzi e-shopu na platformě WordPress / WooCommerce. Účelem je vytvořit moderní a příjemný design na stávající šabloně, upravit zejména homepage a zformátovat ostatní stránky a podstránky ve stejnémm stylu.

  €183 (Avg Bid)
  €183 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  ...ic wp_learndash_pro_quiz_statistic_ref wp_learndash_pro_quiz_template wp_learndash_pro_quiz_toplist wp_learndash_user_activity wp_learndash_user_activity_meta wp_usermeta wp_users wp_wc_customer_lookup wp_wc_order_stats wp_woocommerce_order_itemmeta wp_woocommerce_order_items We migrated the site using a plugin, I created a backup using WP All in One WP migration, and restored it on a clean WordPress installation, that's how I created the staging site. The migration was made to change the theme and keep all functionalities. The live site has a custom made theme built by old developers who built as well the custom plugin connected with LearnDash and WooCommerce. We installed Divi theme of the staging site and rebuilt the whole website, we changed some plugins but mainly the ...

  €51 / hr (Avg Bid)
  €51 / hr Průměr. nabídka
  8 nabídky

  Hi, I am looking for someone able to customize my Wordpress website. I have a functional site built with template and plugins, but I have some more requirements that I need to adjust. It is a private project about selling Sphynx cats. Expected start of cooperation: March 2022 I prefer Prague located, czech speaking developers.

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Průměr. nabídka
  28 nabídky

  Dobrý den, pro spolupráci na tvorbě webových řešeních ( shop + prezentační weby ) ve Wordpress hledám kolegu wordpresáka, který by se mnou na projektech spolupracoval, nebo je kompletně sám vytvářel. Mám dostatečný počet zakázek, jen mi chybí další kapacita, abych toho zvládal víc. Uvítám min. základní znalost PHP a HTML.

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Průměr. nabídka
  15 nabídky

  Jsme mensim developerem. Jednim z nasich soucasnych projektu je rekonstrukce cinzovniho domu v Ostrave. V tomto kontextu bychom radi poptali tvorbu velmi jednoducheho webu (na zaklade Wordpress sablony; obsah dodame obratem) za ucelem prodeje 20ti bytovych jednotek. Predem dekujeme za nabidky. V priloze je pracovni verze zadani pro predstavu. Nize uvadim take priklad podobneho webu.

  €1737 (Avg Bid)
  €1737 Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Napsáno ve Wordpress s již nefunkčními pluginy

  €524 (Avg Bid)
  €524 Průměr. nabídka
  19 nabídky

  I have a Wordpress site used for Visitor Management. The site reads data from Google Firebase Database via the plugin Integrate Firebase PRO: I would like some help with styling one page. Its mostly using shortcodes. And there is one menu. The theme is Astra. I have attached two pics. One is of the current layout, and the other is what I want the page to look like ( inspiration)

  €148 (Avg Bid)
  €148 Průměr. nabídka
  18 nabídky

  Jedná se mi o následující úpravy na 1) Https certifikát na web 2) Přidání platbu kartou (plugin pořídíme dle vašeho doporučení) 3) Cookies na stránkách 4) Google analytics propojení 5) Potřebujeme vyřešit xml feed přes google product feed nejlépe (jedná se nám o další propojení prodeje na portálech jako FAVI, ETSY atd. pomocí feedu. Poprosím o cenovou nabídku. Toto potřebuji vyřešit jako první, poté bych rád další služby ohledně webu, grafiky, jazykové mutace atd. Předem díky za zpětnou vazbu. S pozdravem, Michal

  €247 (Avg Bid)
  €247 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Need WrodPress Elementor Pro

  €510 (Avg Bid)
  €510 Průměr. nabídka
  75 nabídky

  Poptáváme freelancera, který by byl schopen občas vypomoci s úpravami ve WordPress rozhraní našich webů. Jednalo by se o složitější úpravy, které my jako administrátoři nejsme schopni provést. Šlo by třeba o přidávání tlačítek a dalších funkcí na web, kde je právě už potřeba znalost programování atp. Šlo by o ad hoc spolupráci.

  €174 (Avg Bid)
  €174 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Zdravím , potřeboval bych vytvořit jednoduchý web firmu. Web bude na redakčním systému wordpress. Webové stranky musí mít zelený design jelikož i logo je zelene. V příloze zasílám texty na web a logo. Translation: Hi, I need to create a simple web business. The website will be on the WordPress content management system. The website must have a green design as the logo is also green. In the attachment I send texts to the website and logo.

  €187 (Avg Bid)
  €187 Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Poptáváme tvorbu moderního a uživatelsky jednoduchého eshopu pro jeden produkt v několika variantách. V českém jazyce. Max. 100 položek.

  €704 (Avg Bid)
  €704 Průměr. nabídka
  8 nabídky

  Pro prodej naších artiklů potřebujeme nový E-Shop. Shop bude obsahovat cca 1000 - 2000 artiklů. Každý artikl má několik cen, které se liší podle množství. Obrázky a data kompletně dodáme. Předloha: Aktuální stav: Prezentační ...několik cen, které se liší podle množství. Obrázky a data kompletně dodáme. Předloha: Aktuální stav: Prezentační stránky - Landing page: Představení firmy a různé informace ohledně artiklů, služeb, a společnosti atd. Předloha: Aktuální stav: Zatím takovou stránku nemáme Stránky by měli byt vystavené v Open Source jak Wordpr...

  €2435 (Avg Bid)
  €2435 Průměr. nabídka
  14 nabídky

  Clonar Template en varios idiomas en Wordpress + Elementor Pro

  €49 (Avg Bid)
  €49 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Jedná se o taneční event. Stránky jsou hotové, eshop funguje taky ale v jednoduché formě tzn že jde platit jen převodem na účet a já pak musím všechno kontrolovat a rozesílat produkty ručně, produkty jsou jen v elektronické formě a proto potřebují následující: 1. nainstalovat platební bránu Comgate (tu již mám připravenou). 2. vytvořit registrační formulář v objednávce produktů (vstupenek). 3. vygenerovat čísla vstupenek (QR codů). 4. následně umístit tyto čísla do elektronických vstupenek (grafika je hotová). 5. vytvořit funkci automatického odesíláni potvrzujícího ema...

  €18254 (Avg Bid)
  €18254 Průměr. nabídka
  12 nabídky

  Každým rok pořádáme charitativní běh, pro který máme založené webové stránky na platformě wordpress www.behamApomaham.cz. Pro další ročník potřebujeme několik drobných úprav jako přidání ročníku 2019 + zajištění responsivity pro mobilní zařízení. Kontakt na mě je na na webu. Děkuji Martin

  €210 (Avg Bid)
  €210 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Mám několik projektů, momentálně potřebuji zprovoznit dva, další jsou připravené. Jedná se o redakční systém wordpress ale ablony jsou enginethemes, které mají "své" platební metody programované přímo v obsahu. Poptávám připojení platební brány buď comgate tam mám přístupy, nebo pokud bude propojení jednodušší tak tam očekávám přístup každým dnem.

  €123 (Avg Bid)
  €123 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  ...projektů, pro které hledáme webdesignery a webové vývojáře. Hledáme hned několik lidí s různými kompetencemi. Konkrétně nám můžete pomoci s některým z následujících projektů: Spolupráce na vývoji CRM řešení na bázi CiviCRM (PHP, SQL – pod dohledem CRM profesionála) Kompletní přestavba hlavního webu organizace (webdesign, nasazení na WordPress s přizpůsobením dle potřeby, napojení na CRM) Dvě kampaňové microsites (webdesign, nasazení na WordPress) Příležitostná spolupráce do budoucna (údržba, nové microsites, rozšíře...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Potřebuji nasadit a aktualizovat cca 10 WP stránek. Mám je odzálohované a potřebuji je aktivovat a rozfungovat na hostingu.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Průměr. nabídka
  24 nabídky
  Hľadáme webmastera Ukončeno left

  Hledáme webmastra na úpravu našeho webu ve WordPressu. Potřebujeme ukázky vaší práce a vaše CV. Náplň práce: - tvorba plně responzivního webu v systému Wordpress - úprava obsahu podle potřeb Skills: word press, MySQL, PHP, HTML, Wordpress

  €170 (Avg Bid)
  €170 Průměr. nabídka
  10 nabídky

  Online magazín pro ženy a muže. Redakční rubriky lifestyle, móda, krása, zdraví, cestování, soutěže. Přináší rady a tipy pro čtenáře online magazínu. Redakční testy pro čtenáře i klienty. Redakční obsah zahrnuje text, foto, video.

  €507 (Avg Bid)
  €507 Průměr. nabídka
  10 nabídky
  Project for Josef J. Ukončeno left

  Zdravím prosím, kontaktujte mě měl bych zájem o stavbu wordpress webu který již běží, ale potřebuji někoho kdo udělá několik změn a přidá nové pluginy. (Removed by Freelancer.com admin)

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Poptávám vytvoření internetové stránky na CMS WordPress. Jedná se mi o tvorbu webu+grafika+napojení několika widgetů z codecanyon. Jedná se o poměrně rychlý a jednoduchý web za který jsem ochoten dát fér odměnu a v budoucnu dále spolupracovat na postupných updatech tohoto webu.

  €218 (Avg Bid)
  €218 Průměr. nabídka
  14 nabídky
  €19 Průměr. nabídka
  5 nabídky

  Ukolem je zjednodusit stvajici responzivni wordpress sablonu. Odebrat nepotrebne funkce, zjednodusit vizualni podobu.

  €189 (Avg Bid)
  €189 Průměr. nabídka
  7 nabídky

  €7 - €14 / hr
  Neodkladné Zapečetěný
  €7 - €14 / hr
  31 nabídky

  €35 - €288
  Zapečetěný
  €35 - €288
  25 nabídky

  Web jede na wordpress šabloně, potřeba jen následující úkony: Nastavit https zabezpečení, optimalizovat rychlost načítání webu, přidat plugin na chatovací okno, přidat odkaz na proklik na jiný web. V budoucnu bude více úprav, takže možnost další spolupráce web:

  €93 (Avg Bid)
  €93 Průměr. nabídka
  10 nabídky

  Zdravíme Developery! Stokrle hledá profíka, který bude schopný: - Postavit jednoproduktový e-shop na platformě WordPress + WooCommerce či Shopify - Dokáže implementovat všechny naše požadavky (viz Dokumentace) - A bude mít zájem případně dále spolupracovat do budoucna na našich e-commerce projektech Pokud máš zájem s námi spolupracovat, postupuj takto: 1) Projdi si přiloženou dokumentaci, kde najdeš všechny informace o naší poptávce 2) Vytvoř nabídku podle dokumentaci a zašli nám ji 3) Ozveme se ti zpět a pokud budou naše představy v souladu s tvými, domluvíme se na s...

  €667 (Avg Bid)
  €667 Průměr. nabídka
  3 nabídky

  Mezinárodně úspěšná vývojářská agentura Argo22 se sídlem v Českých Budějovicích hledá freelancery za účelem dlouhodobé spolupráce na vývoji webových a hybridních mobilních aplikací. Mezi chystané projekty patří například: - SaaS webová aplikace na management leadů - Publikační systém pro zákazníka z USA - Mobilní aplikace pro čtení magazínů pro zákazníka z Filipín - Příprava Wordpress / Magento / Shopify šablon pro klienty z UK Hledáme talentované vývojáře, kteří se budou schopni na dálku z...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Průměr. nabídka
  21 nabídky

  Dobrý den, hledáme programátora/kodéra pro správu a vylepšování již zaběhlých webů běžících na systému Wordpress. Také je potřeba aby jste měli zkušenosti s tvorbou webu na WP od A do Z. Požadavky: -znalost WP na úrovni dokumentace (např. umíte používat filtry, udělat vlastní plugin, příp. si dohledat potřebné funkce a rychle se v nich orientovat, znáte dokonale strukturu WP) -znalost PHP -znalost a praxe s ACF (nebo jinými custom fields pluginy) -znalost HTML a CSS (pozažmo HTML5 a CSS3) -javascript (jQuery) -samostatnost, kretivita, spolehlivost -dostupnost přes Skype v dopoledních hodinách Vý...

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Průměr. nabídka
  19 nabídky

  ...stávajícím FTP. Hlavní konkurence: Požadavky: 1) 2-3 různé návrhy designů - Každý design Mobile friendly nebo verze mobile/desktop, jednoduchá orientace, jiné než stávající barevné schéma než na současném webu (bez růžové). Pozitivní, veselý, dávající pocit luxusní služby. 2) Založené na php CMS jako je Wordpress / Joomla / Drupal ... 3) Uživatelská přívětivost, snadná orientace uživatelů na stránkách, dostupné informace. 4) Garance validního kódu html 5) Web optimalizovaný z pohledu SEO on-page faktorů (nadpisy, struktura textu, roboti, sitel...

  €678 (Avg Bid)
  €678 Průměr. nabídka
  24 nabídky

  ...stávajícím FTP. Hlavní konkurence: Požadavky: 1) 2-3 různé návrhy designů - Každý design Mobile friendly nebo verze mobile/desktop, jednoduchá orientace, jiné než stávající barevné schéma než na současném webu (bez růžové). Pozitivní, veselý, dávající pocit luxusní služby. 2) Založené na php CMS jako je Wordpress / Joomla / Drupal ... 3) Uživatelská přívětivost, snadná orientace uživatelů na stránkách, dostupné informace. 4) Garance validního kódu html 5) Web optimalizovaný z pohledu SEO on-page faktorů (nadpisy, struktura textu, roboti, sitel...

  €687 (Avg Bid)
  €687 Průměr. nabídka
  42 nabídky

  Webland Návrh a vývoj stránek. Můžeme objednat web stránky vizitky, obchod, přistání, firemní s...stránek, mobilní verzi, online kalkulačky, analyzátory, psaní modulů, webové stránky redesign a další. Mám zkušenost s: JavaScript, HTML 5. СSS jQuery, mam schopnost číst a psát kód v angličtině a znalost PHP zkušenost práce s populárními CMS: Wordpress, Joomla znalost grafických programů, jako je Adobe Photoshop,Adobe Illustrator, Adobe Flash Chci pracovat samostatně, tvořit testovatelný kód mam zájem učit se nové věci. Portfolio: znalost a zkušen...

  €244 (Avg Bid)
  €244 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Potřebujeme PHP skript který z daných odkazů (v textovém souboru - jedna URL na jeden řádek) stáhne z Amazon webu potřebné informace - tj. nadpis, popis, pokud je tak také krátky popis, náhledové obrázky, varianty (může se vložit klidně jako produkt zvlášť - tj. bílá bude produkt zvlášť a černá také, nemusí to být v sobě) a cenu. Společně s cenou potřebujeme její cenu snížit o 20%, automaticky. Takže produkt se přidá s o 20% nižší cenou a to vše se uloží do WooCommerce

  €204 (Avg Bid)
  €204 Průměr. nabídka
  8 nabídky

  WWW stránky: převést na nový web ve Wordpress, kde je použito rozšíření Divi Builder (). Jedná se tedy o znovuvytvoření v Divi Builderu a WP wyswig editoru texty, tabulky a vše co s tím souvisí. Web je nainstalovaný, je dána struktura webu a základní struktura úvodní stránky, nyní jen to přeházet. Fotky budou také dodány.

  €135 (Avg Bid)
  €135 Průměr. nabídka
  8 nabídky

  Dobrý den chci změnit své webové stránky ve wordpressu. Těším se na Vaše nabídky

  €370 (Avg Bid)
  €370 Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Překlad webových stránek (), v první fázi úvodní stranu + stránky eshopu (cca 15 NS), v dalších fázích také FAQ (27 NS) a recenze (15 NS). Nyní poptáváme první fázi 15 NS. Text bude dodán v textovém formátu, pokud to tak vyhovuje. Nabídněte cenu a zmiňte Vaše zkušenosti/odbornost. Výhodou je uživatelská znalost redakčního systému Wordpress v kterém je ideální překlad provést (přepisování textu, žádné speciální dovednosti nejsou nutné).

  €31 (Avg Bid)
  €31 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Překlad webových stránek (), v první fázi úvodní stranu + stránky eshopu (cca 15 NS), v dalších fázích také FAQ (27 NS) a recenze (15 NS). Nyní poptáváme první fázi 15 NS. Text bude dodán v textovém formátu, pokud to tak vyhovuje. Nabídněte cenu a zmiňte Vaše zkušenosti/odbornost. Výhodou je uživatelská znalost redakčního systému Wordpress v kterém je ideální překlad provést (přepisování textu, žádné speciální dovednosti nejsou nutné).

  €30 (Avg Bid)
  €30 Průměr. nabídka
  5 nabídky

  Překlad webových stránek (), v první fázi úvodní stranu + stránky eshopu (cca 15 NS), v dalších fázích také FAQ (27 NS) a recenze (15 NS). Nyní poptáváme první fázi 15 NS. Text bude dodán v textovém formátu, pokud to tak vyhovuje. Nabídněte cenu a zmiňte Vaše zkušenosti/odbornost. Výhodou je uživatelská znalost redakčního systému Wordpress v kterém je ideální překlad provést (přepisování textu, žádné speciální dovednosti nejsou nutné).

  €63 (Avg Bid)
  €63 Průměr. nabídka
  5 nabídky

  Dobrý den, hledám šikovného člověka na vytvoření webové stránky pro zprostředkování pracovních příležitostí ve specifické oblast...člověka na vytvoření webové stránky pro zprostředkování pracovních příležitostí ve specifické oblasti služeb (s uživatelskými profily) - velmi poptávané. Tato služba zatím v internetové verzi chybí. Stránka bude fungovat pro najímání pracovníků(uživatelé) firmami (druhá strana uživatelů). Oboustranná zpětná vazba pomocí hodnocení/recenzí. Možnost platby členství online. Preferuj...

  €1957 (Avg Bid)
  €1957 Průměr. nabídka
  5 nabídky

  web stranky pro Leikadesign, jedná se o designové podlahy a obrazy. Mám hosting, napojený wordpress, vybranou šablonu, po schválení, zda je dobrá, mohu zakoupit. Nejedná se o eshop

  €134 (Avg Bid)
  €134 Průměr. nabídka
  5 nabídky
  Project for morff Ukončeno left

  Dobrý den morff, všiml jsem si vašeho profilu. Mám aktuálně jednorázový úkol. Mohlo by to být pro Vás na chvilku.. s uváděnými zkušenostmi. Zaplatím rychle. Potřebuji vytvořit propojení databáze nových objednávek z Woocommerce do již existující webové aplikaci na správu registrovaných klientů pro potřeby jedné konference. Vše je připravené - front end - wordpress web - i webové aplikace - dáme Vám přístup do ftp obou webů - mělo by jít jen o správné provázání, pokud máte zkušenosti s databázemi, měla by to b&ya...

  €146 (Avg Bid)
  €146 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Potřebuji vytvořit propojení databáze nových objednávek z Woocommerce do již existující webové aplikaci na správu registrovaných klientů pro potřeby jedné konference. Vše je připravené - front end - wordpress web - i webové aplikace - dáme Vám přístup do ftp obou webů - mělo by jít jen o správné provázání, pokud máte zkušenosti s databázemi, měla by to být otázka pár hodin práce. Potřebujeme pomoci ihned - zadání Vám pošleme obratem.

  €165 (Avg Bid)
  €165 Průměr. nabídka
  2 nabídky
  Vytvořit software Ukončeno left

  Potřebuji vytvořit propojení databáze nových objednávek z Woocommerce do již existující webové aplikaci na správu registrovaných klientů pro potřeby jedné konference. Vše je připravené - front end - wordpress web - i webové aplikace - dáme Vám přístup do ftp obou webů - mělo by jít jen o správné provázání, pokud máte zkušenosti s databázemi, měla by to být otázka pár hodin práce. Potřebujeme pomoci ihned - zadání Vám pošleme obratem.

  €179 (Avg Bid)
  Neodkladné
  €179 Průměr. nabídka
  1 nabídky

  Dobrý den, potřebuji vytvořit eshop podobný tomuto: Uživatel nahraje fotku, zvolí možnosti tisku a odešle objednávku. Nejlépe aby eshop byl dělaný na wordpress.

  €183 (Avg Bid)
  €183 Průměr. nabídka
  4 nabídky

  Jednoduchý eshop, kde uživatel nahraje svojí fotografii, kterou mu shop vytiskne a pošle. Nahrání fotografie->výběr variant-> koupě Eshop potřeba dělat na wordpress.

  €209 (Avg Bid)
  €209 Průměr. nabídka
  7 nabídky

  Pomoc při vytváření multisite eshopu na základu wordpress template a uzpůsobení stránky konkrétním požadavkům(xml feedy, cenové hladiny, B2B eshopové rozhraní)

  €587 (Avg Bid)
  €587 Průměr. nabídka
  9 nabídky

  Nejlepší články z komunity wordpress