Vítejte zpět !

Váš projekt popište níže. Máme více než 25.2 milionů profesionálů připravených pro vás pracovat!

Stránky se načítají...

Šetřte čas, připojte se prostřednictvím vašeho účtu na Facebooku a užijte si maximální zážitek z našich stránek.

Propojit s Facebookem

Zadání projektu je zdarma!

Zkuste to ještě dnes!

 • Získejte nabídky zkušených freelancerů během několika minut.
 • Prohlédněte si profily a recenze freelancerů a spojte se s nimi prostřednictvím chatu.
 • Za poplatek ve výši pouhých 3 %* pro vás může váš oblíbený freelancer začít pracovat už dnes!
 • Pay the freelancer once you're 100% satisfied.

* Minimum fees apply.

 1. Jakou práci potřebujete?
  1. Proč nepořádat soutěž v designu?

   Záruka požadovaného výsledku nebo vrácení vašich peněz! Pořádejte soutěž, prohlédněte si stovky návrhů a zaplaťte pouze za ten nejlepší.

 2. Čeho se váš projekt týká?
 3. Řekněte nám o vašem projektu více.
  1. Návrhy dovedností (přidejte 5 dalších)
  2. Varování ohledně projektů s podvodným účelem.

   Projekty s účelem vytvořit podvodné nebo nepravdivé recenze jsou striktně zakázány a jsou považovány za porušení našich Všeobecných podmínek. Zadání takového projektu bude mít za následek pozastavení funkce nebo zrušení vašeho účtu.

  3. Varování! Craigslist, Inc. oznámil, že někteří uživatelé mohou nabádat ostatní k porušování CraigslistovýchVšeobecných podmínek. Tato zpráva se vám zobrazuje na základě seznamu klíčových slov nám poskytnutým společností Craigslist. Ujistěte se, že nejednáte v rozporu se Všeobecnými podmínkami Craigslistu.

 4. Jaká je vaše představa o výši rozpočtu?
  1. $ AUD
  2. $ AUD
 5. Získejte z vašeho projektu maximum! (nepovinné)

  Balíček pro úspěch (Ušetřete 49%!)

  Připravili jsme pro vás balíček na míru, abychom k vašemu projektu přilákali ty nejlepší freelancery. Zviditelněte svůj projekt, získejte rychlejší odezvu během 24 hodin od zveřejnění projektu a využijte služeb naší praktické náborové služby, která zajistí pro váš projekt ta nejlepší řešení.
  $ 46.80

  O 250 % větší úspěšnost!

  Naše praktická náborová služba pro váš projekt zajistí ta nejlepší řešení. Naši náboráři přezkoumají návrhy za vás a vy již nebudete ztrácet čas prověřováním jednotlivých freelancerů. Dovolte nám pro váš projekt najít toho nejvhodnějšího kandidáta.
  $39.00
  Přeji si, aby můj projekt byl označen jako naléhavý projekt. Získejte od freelancerů rychlejší odezvu a projekt odstartujte během 24 hodin!
  $13.00
  Přeji si skrýt podrobnosti projektu před vyhledávači a nepřihlášenými uživateli. Tato funkce je doporučena u projektů, kde je zachování důvěrnosti informací nezbytné.
  $26.00
  Přeji si, aby všechny nabídky byly zapečetěné, aby se jednotliví freelanceři nedozvěděli výši ostatních nabídek. To povede k přesnějším a kvalitnějším nabídkám.
  $13.00
  Tento projekt slouží k obsazení pozice na plný úvazek nebo za provizi (např. prodej). Ušetříte, jedná-li se o dlouhodobější práci. Poplatky jsou účtovány pouze v případě, že hodnota projektu přesáhne $5000 USD.
  $268.00
  Freelanceři jsou vyzváni k podepsání Dohody o mlčenlivosti při práci na vašem projektu. Freelanceři souhlasí, že zachovají důvěrnost informací, sdělených prostřednictvím soukromých zpráv a souborů.
  $40.00

Kliknutím na 'Zadat projekt nyní' potvrzujete, že jste si přečetli a souhlasíte se Všeobecnými podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů