Řekněte nám, co potřebujete

Bezplatné nabídky od zkušených freelancerů získáte během několika minut. Zobrazte si jejich profil, hodnocení, portfolio a chatujte s nimi. Freeancerovi zaplatíte, jakmile s jeho prací budete 100% spokojeni.

 1. Zvolte název vašeho projektu
 2. Řekněte nám o vašem projektu více
  1. Ty nejlepší projektové popisy obsahují trochu informací o vás, podrobné informace o tom, čeho se snažíte dosáhnout a informace o všech rozhodnutí, které jste už v rámci vašeho projektu provedli. Pokud máte v projektu nějaké nejasnosti, nemusíte se ničeho bát. Freelanceři vám s nimi pomohou.
  2. Varování ohledně projektů s podvodným účelem.

   Projekty s účelem vytvořit podvodné nebo nepravdivé recenze jsou striktně zakázány a jsou považovány za porušení našich Všeobecných podmínek. Zadání takového projektu bude mít za následek pozastavení funkce nebo zrušení vašeho účtu.

  3. Varování! Společnost Craigslist, Inc. upozornila na možné nabádání některých uživatelů jinými k porušování Craigslistových Všeobecných podmínek. Tato zpráva se vám zobrazuje na základě seznamu klíčových slov nám poskytnutým společností Craigslist. Ujistěte se, že nejednáte v rozporu se Všeobecnými podmínkami Craigslistu.

 3. Jaké jsou požadované dovednosti?
  1. Návrhy dovedností
  2. Chtěli byste raději zadat soutěž?

   V rámci soutěže získáte stovky návrhů od freelancerů, které můžete před zvolením vítěze zhodnotit. Záruka vrácení peněz.

   Přejít na soutěž →
 4. Jak si přejete za projekt platit?
  Jaký je váš předpokládaný rozpočet?
  1. EUR
  2. EUR
 5. Volitelné aktualizace

  Kliknutím na 'Zadat projekt’, souhlasíte se Všeobecnými podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů
  Pokud se rozhodnete váš projekt udělit freelancerovi, naúčtujeme vám poplatek ve výši 3 % (na tento poplatek se vztahují podmínky pro minimální poplatky).