Vystupte z davu a staňte se Preferovaným freelancerem

Zapojte se do Programu preferovaných freelancerů ještě dnes, získejte přístup k exkluzivním projektům a zařaďte váš profil mezi ty nejlepší!

Přihlašte se zdarma
Symbol exkluzivních pozvánek

Exkluzivní pozvánky

Preferovaní freelanceři získávají každý den osobní pozvánky ke zveřejnění nabídek na ty nejlepší projekty od našeho týmu náborářů.

Symbol vysoké hodnoty

Projekty s vysokou hodnotou

Získejte přístup k projektům s tím nejvyšším rozpočtem na stránkách. Preferovaní freelanceři v průměru získají 50 % ze všech dokončených projektů nad 2000 USD.

Symbol plateb předem

Rozlučte se s platbami předem

Preferovaní freelanceři obdrží preferenční poplatky. Budou platit poplatky pouze u náborových projektů při uvolnění první průběžné platby.

Posuňte vaši kariéru na další úroveň

Program preferovaných freelancerů pomáhá freelancerům k docílení lépe hodnocené a plnohodnotné freelancer kariéry. Přečtěte si více o některých jejich úžasné příběhy.

Lepší komunikace mezi mnažery a freelancery

Nechte své příjmy růst během prvních 6 měsíců

Preferovaní freelanceři během prvních 6 měsíců vydělávají v průměru 1000 USD navíc a mají exkluzivní přístup ke zveřejnění nabídek na více než 100 projektů každý den.

Aktuální dění projektu přímo ve vaší schránce

Kvalitní projekty exkluzivně pro Preferované freelancery

Od vytvoření aplikace pro začínající společnost až po vytvoření nové tváře existující společnosti, náborové projekty jsou zkrátka těmi nejlepšími projekty na stránkách od našich nejlepších zaměstnavatelů.

Lepší projekty

Přihlášení se je jednoduché

Přihlášení se do Programu je naprosto zdarma a zabere vám to pouze několik minut. Podívejte se, zda splňujete podmínky Programu ještě dnes!

1. Zkontrolujte své skóre

Podívejte se, zda váš profil splňuje podmínky pro přihlášení se do programu.

2. Povězte nám něco o vás

Chceme se o našich nejlepších freelancerech dozvědět více. Povězte nám o vaší práci, vašich klientech a vašich očekávání do budoucna.

3. Nechte se zasvětit

Zjistěte o Programu více informací, včetně tipů pro nejlepší postupy a toho, co od vás jako od jednoho z těch nejlepších freelancerů, očekáváme.

4. Připraveni

Připraveni? Pozor! Teď! Nezapomeňte se s námi podělit o vaše zkušenosti náš blog!