Ukončen

Úprava stavebního projektu v Autocad

Mám stavební projekt v dwg formátu a poptávám úpravu v rozsahu změn vnitřních příček (již zakreslené v pdf formátu). Místnosti jsou již zaměřené - stačí pouze aktuliazovat dwg. Co se týče výstupu, tak potřebuji:

1. Dva půdorysy a jeden řez - zakreslení změn do původní dispozice (změny v jiné barvě)

2. Dva půdorysy a jeden řez - viz nahoře - čistý stav po zakreslení změn

3. Zakreslení elektriky do půdorysu - aktualizace dle skutečného stavu

4. Zakreslení situace garáže - pouze schéma umístění garáže na pozemku

Jedná se o střešní nástavbu bytu v Praze Hostivař. Je to urgentní - předání nejpozději ve středu (11.9.2019).

Dovednosti: AutoCAD

Zobrazit více: autocad draftsman services near newburyport ma, autocad job in ma, autocad çizim freelance, freelance autocad çizim, freelance autocad çizim işleri, freelance autocad çizimi, freelance mütercimlik ücretleri, freelancer na área contábil, freelancer na área de confecção de roupas, freelancer na área de ti, frelance autocad çizim, i want to see the writer name and and the olddiest novel is na tum bewafa ho hum bewafa hain, iş ilanları home ofis freelance çağri merkezi müşteri temsil, program na design místností, stellenangebot freiberufler als übersetzer in münchen, trabalhar como freelancer como jobs na área da informática pela internet, trabalhar em casa como free lancer na área de publicidade, 9 11 zero hour part 1, autocad civil 3d 2012 service pack 4, o que e trabalhar de frilance na gda ponto2

O zaměstnavateli:
( 0 recenzí ) Buren nid dem Bach, Switzerland

Identifikační číslo projektu: #21166456

1 freelancer zveřejnil na tento projekt nabídky v průměrné hodnotě €250

guardami

Pokud to není příliš komplikované, můžu to kreslit a posílat zpět do 11.09.2019. - Jsem v Praze. Jestli chcete, mohu také navštívit budovu.

€250 EUR za 3 dní
(0 Recenzí)
0.0