Ukončen

Datová analytika + Výroba webových stránek

Krásný den,

pustil jsem se do nového projektu, který se zabývá pronájmem komplexního špionážního zařízení audio + stereo, které se zaměřuje na přenos dat mezi jednotlivci.

Pro můj začínající projekt ovšem budu potřebovat schopného webového programátora a datového analytika.

Od webových stránek požaduji napojený affiliate program (sleva za doporučení pro uživatele), který bude spuštěný do začátku projektu. Jelikož se firma nezabývá prodejem nýbrž pronájmem bude také velice důležité zajistit platební bránu spojenou s vystavením faktury a následně odeslaným tipem na kontakt pro sjednání schůzky a převzetí našeho zařízení.

Na webových stránkách bude i jednoduchý videonávod jak se zařízením zacházet v praxi.

Výrobu stránek beru jako jednorázovou záležitost s možností nastavení dlouhodobé spolupráce pro časové úpravy ovšem bez pravidelné zprávy.

Dále hledám ke spolupráci analytika, který bude schopen jednou měsíčně analyzovat statistiky návštěvnosti a teoretický potenciál růstu našeho projektu.

Tuto spolupráci budeme plánovat jako dlouhodobou formou nastaveného měsíčního tarifu.

Preferuji osobní nezávazné setkání a probrání možností při kterém Vám osobně představím projekt a návaznosti s ním spojené.

S pozdravem

AJUTOR s.r.o.

Dovednosti: Grafický design, Web design, Sběr dat z webových stránek

Zobrazit více: art vídeo, contrato sem vínculo freelancer, editar vídeos, editor de vídeo freelancer, vào sổ sách, viết lách và nội dung, tvorba webových stránek zdarma šablony, tvorba webových stránek návod, tvorba webových stránek zdarma, tvorba webových stránek pro začátečníky, tvorba webových stránek ceník, tvorba webových stránek kurz, tvorba webových stránek brno, tvorba webových stránek praha, cách nhập dữ liệu vào excel nhanh, cách add instagram vào facebook, tích hợp zalopay vào website, cách lấy dữ liệu từ web vào excel, cách chèn trang bìa có sẵn vào word, cách copy trong excel bỏ qua các cột và dòng ẩn

O zaměstnavateli:
( 0 recenzí ) Žatec, Czech Republic

Identifikační číslo projektu: #28188751

1 freelancer zveřejnil na tento projekt nabídky v průměrné hodnotě €460

docpro29

Ahoj Děkujeme za zveřejnění vašeho projektu. Zkontroloval jsem váš požadavek. Abychom více porozuměli a objasnili naše pochybnosti, chci s vámi probrat několik otázek. Napište mi zprávu, abychom mohli prodiskutovat Další

€460 EUR za 4 dní
(1 recenze)
1.2