Ukončen

Perl Consulting

Potřeboval bych konzultace nad programy v Perlu, které upravuji a které nefungují nebo hlásí chyby. Konzultace v nějaké internetové kavárně nad notebookem, server je hostován v cloudu, vše je dostupné přes internet. Znalosti Git, javascript, XML, MySQL, Linux Debian, debugery, Ubuntu jsou vítány. Místo konzultací nejlépe Praha, možno ale i po celém Česku, s dobrým spojením na Prahu. Platím hned na místě. Četnost schůzek asi tak 1x měsíčně, několik hodin. Nevyžaduji experta, neboť moje znalosti Perlu jsou chabé.

Dovednosti: Computer Support, Git, JavaScript, Linux, Perl

Místo: Prague, Czechia

Zobrazit více: create bot fill forms perl, consulting firms logo, correcteur perl, software development, javascript, linux, perl, programming, troubleshooting, perl cgi code editor, upload cgi perl, screen scrape perl, submit form using cgi perl, perl upload, convert files via perl, perl parse post, perl file upload download, captcha perl, perl adressbook, perl log mysql send results email

O zaměstnavateli:
( 0 recenzí ) Praha 6 - Liboc, Czech Republic

Identifikační číslo projektu: #13750735

1 freelancer zveřejnil na tento projekt nabídky v průměrné hodnotě €16

kchwistek

Jednou tydne jsem v Praze. Krome GIT HUBu mam nejake zkusenosti s kazdou z pozadovanych platforem tj. PERL, javascript, XML, MySQL, Linux Debian, debugery, Ubuntu.

€16 EUR / hodina
(6 Recenzí)
3.5