Ukončen

Hledáme Junior PHP programátora!

Společnost Multis UK Limited hledá do svého týmu vhodné uchazeče na pozici “Junior PHP Programátor“.

Forma pracovního poměru: Part Time, vhodné jako brigáda

Místo: Czech Republic; Praha - Anděl

Náplň práce:

Vytváření softwarového kódu na větších projektech v programovacím jazyku PHP s použitím databází SQL

Požadujeme:

Znalost programovacího jazyka PHP, SQL

Analytické myšlení a systematičnost

Výhodou:

Znalost SVN apod.

Další programovací jazyky C/C++

Nabízíme:

Nadprůměrný příjem

Odborná školení, certifikace, kurzy anglického jazyka

Dovednosti: HTML, JavaScript, MySQL, PHP, Softwarová architektura

Zobrazit více: sql l, pou, junior\, dal, html junior, php sql html, czech republic, program php sql, php sql program, html php sql, sql dal, sql svn, email blast program php, finish program php mysql, squid redirect program php, chat program php, mail program php, web server program php mysql ffmpeg, dal sql, program php

O zaměstnavateli:
( 0 recenzí ) Czech Republic

Identifikační číslo projektu: #6372734

1 freelancer zveřejnil na tento projekt nabídky v průměrné hodnotě €10

silhanjan

Dobrý den, ucházím se o pracovní místo programátora v jazyce PHP, protože rád programuji webové stránky. Mám s touto prací dostatek zkušenosti. Chtěl bych se v PHP dál zdokonalovat, baví mě v něm objektové programov Další

€10 EUR / hodina
(0 Recenzí)
0.0