Ukončen

Webmaster CZ

Aktuálně hledáme na externí dlouhodobou spolupráci programátora na správu, údržbu a rozšiřování nových funkcionalit našich webových stránek a e-shopu, který by projekt převzal od našeho současného programátora. V případě zapracování a oboustranné spokojenosti je možné převzít i další projekty některých našich klientů a také programování nových projektů.

Požadujeme:

- perfektní znalost PHP, objektové programování, MySQL, HTML5, CSS3, Jquery.

- samostatnost, důslednost a zodpovědnost

- grafické cítění

- komunikativnost a analytické myšlení

- zkušenosti

- znalost češtiny

Pracovní náplň:

- postupné převzetí současných webových projektů, e-shopů a jejich údržbu a rozšiřování dle současných trendů

- po zapracování programování nových projektů

- práce cca 10-30 hod. měsíčně dle dohody

Nabízíme:

- flexibilní práci

- dobré ohodnocení dle dohody a odvedené práce

- práce na ŽL formou spolupráce

- přátelský a mladý kolektiv

- práce z domova

Dovednosti: PHP, MySQL, HTML5, CSS3, jQuery

Zobrazit více: thiết kế áo thun bằng photoshop, thiết kế áo thun online, Jornalista para Criação de Conteúdo para Seminário Jornalista para Criação de Conteúdo para Seminário , spolupráci, Thiết Kế Áo Thun, thiết kế áo, đánh bài ăn tiền thật trên mạng, game đánh bài kiếm tiền thật, game đánh bài ăn tiền thật trên điện thoại, tvorba webových stránek návod, thiết kế áo hoodie, phần mềm thiết kế áo online, thiết kế áo online, đường sắt đô thị hà nội, tvorba webových stránek pro začátečníky, look at the number series: 7200, 3600, 1200, …., 60, 10, what number should be in the …. space?, powrót z płatności in english, nhà đất đà nẵng giảm giá mạnh 2019, nhà đất đà nẵng giảm giá mạnh, giá đất đà nẵng 2019

O zaměstnavateli:
( 0 recenzí ) Kladno, Czech Republic

Identifikační číslo projektu: #31510366

11 Freelnceři na váš projekt zveřejňují nabídky v průměru €24/hod.

(214 Recenzí)
9.1
FiveExceptions

Hello, Here, we have a team of highly professional developers with expertise in website development using different technologies. Whether it's creating a website from scratch, integrating plugins, APIs, or any other t Další

€35 EUR / hodina
(20 Recenzí)
6.2
sigayevakseniya7

Pečlivě jsem zkontroloval popis práce. Jako vývojář full stacků se silnými zkušenostmi s PHP/OOP/MySQL/HTML5/CSS3/jQuery mě tato práce velmi zajímá. Pokud chcete, mohu pracovat na plný úvazek. Neustále se učím inovativ Další

€25 EUR / hodina
(22 Recenzí)
5.7
jeyhunilysov

Hi, there. I've just read your proposal and I am so interested in this job. I have all skills you need. [login to view URL] This is one of my previous works. I wish you would response kindly. cheers

€27 EUR / hodina
(17 Recenzí)
5.3
roman0700

Dear Client I love clean code, pixel-perfect and my client's 100% satisfaction best. Your post caught my eyes so I read it carefully. And I'm really interested and even excited about your project because your required Další

(8 Recenzí)
3.6
prityweb14

Hi,I’m Certified Expert I am very interested in this project I’m having 7+ years of experience in IT Industry can u please discuss in details. we always work for client satisfaction so please initiate chat as soon as p Další

€20 EUR / hodina
(16 Recenzí)
5.2
artemsergiev96

Hello I have just read your detail carefully. I am Artem and professional web developer, technology engineer with over 5 years experience. I always put satisfaction of client on the first. I have developed a lot of web Další

€18 EUR / hodina
(1 recenze)
2.7
DaniilPatapov

Hello, hope you are doing well. I've read your project carefully and very interested in your project. The Senior Full-stack developer with more than 7 years of experience PHP, PHP Frameworks( Laravel, CI ), JavaScript Další

(2 Recenzí)
2.1
sashast

⭐⭐⭐⭐⭐ my portfolio website ⭐⭐⭐⭐⭐ [login to view URL] Hi, there. I am confident in web design and development I have read your requirements carefully but I have some questions for this project still. I have co Další

(1 recenze)
1.4
OlegMatveev3

~~~Hello, unimarkcz~~~ Web design expert here. Hoping for your good health and your loved ones. I have good eye on design, so do you want something cool? If you hire me, I will deliver you the best and quality work w Další

(0 Recenzí)
0.0
Shibesaurus

Dobrý den, jsme dva programátoři, kteří studují na vysokých školách v oboru Informatiky. Díky studiu jsme časově flexibilní a zvládneme dodat zakázku v poměrně krátkém časovém úseku. Momentálně vyvýjíme webové prezenta Další

(0 Recenzí)
0.0