Zajistěte si překlad vašeho webu nyní a prodávejte svým zákazníkům v jejich vlastním jazyce

72.4%1 spotřebitelů upřednostňují nákupy na webech v jejich vlastním jazyce

Zadat projekt

Najděte svou cílovou skupinu

Obchodujete se zahraničními klienty?

Možná jsou vaše webové stránky v anglickém jazyce, ale to jsou i stránky vaší konkurence. Pravdou je, že prostřednictvím vašich webových stránek můžete oslovit více lidí. 90 % všech nakupujících na internetu hovoří pouze 13 jazyky.

Ilustrace nejrozšířenějších světových jazyků.

Objevte více příležitostí

Nechte si přeložit své webové stránky

Ilustrace klíčení rostliny.

Začněte v malém

Překlad celého webu je velkým závazkem. Začněte klíčovými stránkami a jazyky, které na vaše stránky přivádějí nejvíce zákazníků a přinášejí největší zisk.

Ilustrace čárového grafu.

Podívejte se na data

Prostřednictvím Google Analytics zjistěte, kde vaši zákazníci žijí. Mají-li vaše webové stránky velkou návštěvnost z Latinské Ameriky nebo Číny, byl by jejich překlad do španělštiny nebo mandarínštiny skvělým začátkem.

Animace znázorňující zdravící vlajku.

Zaměstnejte rodilého mluvčího

Ujistěte se, že je každý detail dokonalý, zaměstnejte na váš projekt toho nejvhodnějšího překladatele. Zadejte projekt nebo vyhledávejte v našem adresáři freelancerů a najděte ty nejlepší odborníky z celého světa. Zaměstnejte je pouhým kliknutím tlačítka.

Reference

"Německo je pro mé podnikání klíčovým trhem. Německého rodilého mluvčího pro překlad mého webu jsem našel prostřednictvím stránek Freelancer.com a s výsledkem práce bych nemohl být spokojenější."

Emma McCormack

Ilustrace lupy.

Zvyšte návštěvnost o 47 %

Věděli jste, že pouhým překladem vašich webových stránek můžete zvýšit jejich návštěvnost o 47 %2? Google a další vyhledávače obsah vyhodnocují na základě jeho vhodnosti pro daného uživatele a jazyk je u mezinárodních uživatelů jedním z nejpodstatnějších faktorů vyhodnocení. 2 Neil Patel

Ilustrace čárového grafu.

Oslovte nové trhy

Dle Harvard Business Review tráví 72.1%1 spotřebitelů většinu nebo veškerý svůj čas na webových stránkách ve vlastním jazyce. To znamená, že poskytováním pouze jednojazyčné verze vašich webových stránek, automaticky přicházíte o obrovské množstvím potenciálních zákazníků. 1 Harvard Business Review

Ilustrace osoby.

Najděte toho nejlepšího freelancera

Hledání odborného překladatele nikdy nebylo snazší - a zabere to jen pár minut. Odpovězte na několik jednoduchých otázek a freelanceři z celého světa budou okamžitě přizváni k překladu vašich textů do svých mateřských jazyků.

Prodejte váš produkt

Váš produkt a prodejní trychtýř připravte svým zákazníkům na míru. Chcete-li na své zákazníky zapůsobit, doslovné překlady nestačí. Zaměstnejte rodilého mluvčího, který vaší platformě dodá trochu místního šmrncu.

Zadat projekt Zaměstnejte ty nejlepší překladatele
Animace znázorňující překlad webových stránek do jiného jazyka.

Neztrácejte se v překladu

Při komunikaci se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí a e-mailu se ujistěte, že se vyjadřujete zcela zřetelně - vyhněte se trapným chybám typu Google Translate!

Zadat projekt Vyhledávat v zakázkách překladů
Animace znázorňující vlajku zdravící v různých jazycích.

Prezentace projektů

Prohlédněte si několik nejoblíbenějších překladových projektů

Přeložte můj článek na blogu Mám článek na blog v angličtině, který bych potřeboval přeložit do čínštiny.
Francouzský rodilý mluvčí nutný Hledám rodilého francouzského mluvčího, který mi pomůže s telefonickými hovory klientům.
Přeložit mé webové stránky Potřebuji, aby 3 rodilí mluvčí přepsali mé webové stránky z angličtiny do španělštiny a němčiny.
Napište 500 slov v italštině Napište v italštině článek na blog o 500 slovech, ve kterém budou zahrnuta klíčová slova.