Freelancer logoJak na toProcházet projekty Přihlásit se Zaregistrovat se Zveřejněte projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources

Zvyšte váš potenciál.

verified.svg Staňte se ověřeným členem Freelanceru
Povzneste váš profil na další úroveň. Staňte se ověřeným freelancerem. Povzneste váš profil na další úroveň. Staňte se ověřeným freelancerem. Modrý odznak upozorní ostatní uživatele, že váš účet je autentický, a že jste prošli procesem pro ověření vaší totožnosti včetně video pohovoru. Získejte ověření ještě zdnes za Ověření Freelancerem získají okamžitý přístup k: - projektům v hodnotě 2 500 USD a více - Hodinovým projektům s hodnotou pře 50 USD - Získejte snadněji více pracovních nabídek
Otevřete oči

Vystupte z davu

Věnujte méně času lovu a soustřeďte více času na výhru. Ověření freelanceři jsou odměněni výrazným a snadno rozpoznatelným odznakem, který zajistí, že si jich klient všimne jako první, a tím se zvýší jejich šance na výhru. Nechte klienty, aby si k vám namísto plýtváním nabídkami došli sami.
Kanceláře Enterprise

Zvýšit důvěryhodnost

Být ověřený Freelancerem znamená, že jste přošli video pohovorem s pracovníky Freelanceru. Klientům to pomáhá, protože ve vás poznají prověřeného člena Freelancer.com.
Poznámky k penězům

Uveřejňujte nabídky na projekty v hodnotě 2 500 USD a více

Ověření Freelancerem vám umožní přístup k delším, zajímavějším a lépe placeným projektům. Pouze ověření Freelancerem mohou zveřejňovat nabídky na projekty s hodnotou 2 500 USD a vyšší.
Profilová karta freelancera s ověřeným odznakem a doporučeným hodnocením
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Ukažte klientovi tvář, která stojí za vaším profilem.

Video nabídky jsou exkluzivní funkcí pro ověřené freelancery, která vám umožní zviditelnit se v davu, vyhrát více projektů a vydělat si více peněz.
Nahrajte třicetisekundové video, ve kterém ukážete vašemu klientovi, proč jste tím nejlepším freelancerem na tuto práci. Vaše nabídka bude také doplněna o animovaný okraj, který zvýší její viditelnost. Videonabídky jsou o 25 % pravděpodobněji zodpovězeny a vybrány jako vítězné.

Začátek je jednoduchý

Seznam na telefonu

Jaké jsou požadavky?

Abyste se mohli stát Freelancerem ověřeným členem, musíte mít před podáním žádosti splněné následující požadavky: • Vyplněný profil včetně nahrání aktuální fotografie • Dokončené ověření přes telefon • Dokončené ověření totožnosti (Poznejte svého zákazníka)
Hodiny

Jak dlouho to trvá?

Proces je běžně dokončen během 24 hodin.
Cesta od bodu A do bodu B

Jak to probíhá?

Je to jednoduché. Jakmile odešlete přihlášku pro ověření, kontaktuje vás jeden z našich zaměstnanců a domluví si s vámi hovor. Potvrdíme vaše ověřovací dokumenty a vaši totožnost. Podrobně si projdeme váš profil, abychom se ujistili, že dodržuje nejvyšší standardy kvality, a poté vám předáme modrý odznak za ověření.
Poplatek ve výši 99 USD za žádost je nevratný, i když nakonec nesplníte požadavky pro ověřené freelancery. Status ověřeného freelancera je nutné po vypršení Poznej svého zákaznika obnovit. Pro další informace se podívejte na naše často kladené otázky .

Získejte více projektů, snadněji

Klienti si chtějí být jisti, že osoba, se kterou spolupracují, to myslí se svou kariérou vážně. Chtějí pracovat s někým, komu mohou věřit. Ověření platformou Freelancer klientům ukáže, že jste provedli kroky navíc, čímž jim chcete dát vědět, že svoji práci berete vážně.
Registrovaných uživatelů Zveřejněných projektů
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Načítání náhledu
Bylo uděleno povolení ke geolokaci.
Vaše doba přihlášení vypršela a byli jste odhlášeni. Přihlaste se znovu.