Freelancer logoJak na toProcházet projekty Přihlásit se Zaregistrovat se Zveřejněte projekt

Zvyšte váš potenciál.

Získejte ověření od Freelanceru.
Nechte se ověřit Freelancerem a dostaňte tak svůj profil na novou úroveň. Modrý odznak dává lidem vědět, že váš účet je autentický, a že jste prošli procesem ověření totožnosti, který zahrnuje video pohovor. Nechte se ověřit již dnes za Ověření členové Freelancerem získávají okamžitý přístup k: - projektům v hodnotě vyšší jak 3000 USD+ - hodinovým projektům s odměnou přes 50 USD - jednoduššímu získání více pracovních příležitostí
Otevřete oči

Vystupte z davu

Věnujte méně času lovu a soustřeďte více času na výhru. Ověření freelanceři jsou odměněni výrazným a snadno rozpoznatelným odznakem, který zajistí, že si jich klient všimne jako první, a tím se zvýší jejich šance na výhru. Nechte klienty, aby si k vám namísto plýtváním nabídkami došli sami.
Kanceláře Enterprise

Zvýšit důvěryhodnost

Být ověřený Freelancerem znamená, že jste přošli video pohovorem s pracovníky Freelanceru. Klientům to pomáhá, protože ve vás poznají prověřeného člena Freelancer.com.
Poznámky k penězům

Zveřejňujte nabídky na projekty v hodnotě vyšší jak 3 000 USD

Ověření od Freelanceru umožňuje exkluzivní přístup k delším, zajímavějším a lépe placeným projektům. Pouze uživatelé ověření od Freelanceru mohou zveřejňovat nabídky na projekty v hodnotě $3000 USD nebo více.
Profilová karta freelancera s ověřeným odznakem a doporučeným hodnocením
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Začátek je jednoduchý

Seznam na telefonu

Jaké jsou požadavky?

Abyste se mohli stát Freelancerem ověřeným členem, musíte mít před podáním žádosti splněné následující požadavky: • Vyplněný profil včetně nahrání aktuální fotografie • Dokončené ověření přes telefon • Dokončené ověření totožnosti (Poznejte svého zákazníka)
Hodiny

Jak dlouho to trvá?

Proces je běžně dokončen během 24 hodin.
Cesta od bodu A do bodu B

Jak to probíhá?

Je to jednoduché. Jakmile odešlete přihlášku pro ověření, kontaktuje vás jeden z našich zaměstnanců a domluví si s vámi hovor. Potvrdíme vaše ověřovací dokumenty a vaši totožnost. Podrobně si projdeme váš profil, abychom se ujistili, že dodržuje nejvyšší standardy kvality, a poté vám předáme modrý odznak za ověření.

Získejte více projektů, snadněji

Klienti si chtějí být jisti, že osoba, se kterou spolupracují, to myslí se svou kariérou vážně. Chtějí pracovat s někým, komu mohou věřit. Ověření platformou Freelancer klientům ukáže, že jste provedli kroky navíc, čímž jim chcete dát vědět, že svoji práci berete vážně.
Registrovaných uživatelů Zveřejněných projektů
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2022 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection
Načítání náhledu