Find Jobs
Hire Freelancers

Zvyšte váš potenciál.

verified.svg Staňte se ověřeným členem Freelanceru
Povzneste váš profil na další úroveň. Staňte se ověřeným freelancerem. Povzneste váš profil na další úroveň. Staňte se ověřeným freelancerem. Modrý odznak upozorní ostatní uživatele, že váš účet je autentický, a že jste prošli procesem pro ověření vaší totožnosti včetně video pohovoru. Získejte ověření ještě zdnes za Ověření Freelancerem získají okamžitý přístup k:
- projektům v hodnotě 2 500 USD a více
- Hodinovým projektům s hodnotou pře 50 USD
- Získejte snadněji více pracovních nabídek
Otevřete oči

Vystupte z davu

Věnujte méně času lovu a soustřeďte více času na výhru. Ověření freelanceři jsou odměněni výrazným a snadno rozpoznatelným odznakem, který zajistí, že si jich klient všimne jako první, a tím se zvýší jejich šance na výhru. Nechte klienty, aby si k vám namísto plýtváním nabídkami došli sami.
Kanceláře Enterprise

Zvýšit důvěryhodnost

Být ověřený Freelancerem znamená, že jste přošli video pohovorem s pracovníky Freelanceru. Klientům to pomáhá, protože ve vás poznají prověřeného člena Freelancer.com.
Poznámky k penězům

Uveřejňujte nabídky na projekty v hodnotě 2 500 USD a více

Ověření Freelancerem vám umožní přístup k delším, zajímavějším a lépe placeným projektům. Pouze ověření Freelancerem mohou zveřejňovat nabídky na projekty s hodnotou 2 500 USD a vyšší.
Profilová karta freelancera s ověřeným odznakem a doporučeným hodnocením
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Ukažte klientovi tvář, která stojí za vaším profilem.

Video nabídky jsou exkluzivní funkcí pro ověřené freelancery, která vám umožní zviditelnit se v davu, vyhrát více projektů a vydělat si více peněz.
Nahrajte třicetisekundové video, ve kterém ukážete vašemu klientovi, proč jste tím nejlepším freelancerem na tuto práci. Vaše nabídka bude také doplněna o animovaný okraj, který zvýší její viditelnost. Videonabídky jsou o 25 % pravděpodobněji zodpovězeny a vybrány jako vítězné.

Začátek je jednoduchý

Seznam na telefonu

Jaké jsou požadavky?

Chcete-li se přihlásit, musíte mít aktuální profil a:
• Mít ověřený e-mail
• Mít ověřený telefon
• Mít ověřenou metodu plateb
• Mít ověřený KYC
Hodiny

Jak dlouho to trvá?

Po podání žádosti začnou naši pracovníci vaši žádost posuzovat. Tento proces je obvykle dokončen do 1 až 2 pracovních dnů.
Cesta od bodu A do bodu B

Jak to probíhá?

Po přezkoumání vaší žádosti vás bude kontaktovat jeden z našich agentů a domluví si s vámi videohovor. Pokud bude pohovor úspěšný, bude váš nový modrý odznak ověření aktivován.
Poplatek ve výši 99 USD za žádost je nevratný, i když nakonec nesplníte požadavky pro ověřené freelancery. Status ověřeného freelancera je nutné po vypršení Poznej svého zákaznika obnovit. Pro další informace se podívejte na naše často kladené otázky .

Získejte více projektů, snadněji

Klienti chtějí spolupracovat s důvěryhodnými freelancery, kteří to se svou kariérou myslí vážně. Ověřeno společností Freelancer klientům říká, že jste udělali krok navíc, aby věděli, že to myslíte vážně.
Díky! Poslali jsme vám e-mailem odkaz pro získání kreditu zdarma.
Při odesílání e-mailu se něco pokazilo. Zkuste to prosím znovu.
Registrovaných uživatelů Zveřejněných projektů
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Načítání náhledu
Bylo uděleno povolení ke geolokaci.
Vaše doba přihlášení vypršela a byli jste odhlášeni. Přihlaste se znovu.