Spusťte vaše online podnikání s pomocí vývojáře webových stránek

Ať se jedná o blog, elektronický obchod či osobní web, zaměstnání freelance vývojáře na tvorbu vašich webových stránek je ten nejlepší způsob, jak začít podnikat online.

Zadat projekt
Ilustrace laptopu

Zadat projekt

Najít skvělého freelance vývojáře webových stránek je rychlé a snadné. Stačí zadat projekt a nabídky od nejlepších vývojářů z celého světa obdržíte během vteřiny.

Ilustrace znázorňující zprávy na chatu

Spolupracujte

Před udělením projektu a zaměstnáním freelancera, proberte s profesionálními vývojáři jejich nabídky a předchozí zkušenosti.

Ilustrace medaile

Spokojenost zaručena

Plaťte bezpečně a snadně prostřednictvím našeho systému průběžných plateb. Platby uvolňujte postupně až tehdy, budete-li s odvedenou prací 100% spokojeni.

Modernizujte vaši obchodní strategii

Budete mít otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Spuštění vašeho podnikání online prostřednictvím profesionálních webových stránek je skvělá možnost, jak vaše podnikání podpořit a komunikovat se zákazníky bez ohledu na místo a na čas.

Ilustrace znázorňující, jaké by vaše webové stránky mohly být
Webové stránky navržené za $800 USD uživatelem wsiddigui prostřednictvím Freelancer.com Zadejte podobný projekt
Ilustrace majáku

Zviditelnění

Věděli jste, že 44 % online zákazníků své požadované produkty a služby vyhledávají prostřednictvím vyhledávačů? Optimalizované webové stránky jsou vaším klíčem ke zvýšení návštěvnosti, online prodejů a získání kontaktů.

Ilustrace rozhlasové stanice

Rozsah

Chcete rozšířit svou zákaznickou základnu? Více než 2.4 miliardy lidí z celého světa využívají internet, 90 % z nichž již nakoupili nebo kontaktovali firmu online. Nepropásněte tuto skvělou příležitost.

Ilustrace terče a šipky

Konkurence

Zviditelněte se prostřednictvím vhodně navržených webových stránek a pevné strategie, jak s vašimi zákazníky komunikovat. Buďte o krok před konkurencí a předveďte svou práci na online trhu.

Začněte podnikat online

Věděli jste, že 85 % zákazníků online využívá internet k vyhledávání místních podniků?

Pro majitele místních podniků je klíčové mít skvělé webové stránky, jelikož mnoho lidí, kteří se ve vašem městě nachází, ke zjišťování kontaktních údajů a informací o produktech využívají internet. Právě webové stránky mohou rozhodnout o tom, zda vás zákazník navštíví, nebo zda se o vás vůbec dozví.

Ilustrace webové stránky navržené za $190 USD uživatelem creationidea prostřednictvím Freelancer.com.
Webové stránky navržené za $190 USD uživatelem creationidea prostřednictvím Freelancer.com

Oslovte zákazníky z celého světa

Spuštěním vašeho podnikání online prostřednictvím skvělých webových stránek znamená, že vaše podnikání již nebude omezeno pouze na místo, kde se nacházíte.

Na webových stránkách můžete nabízet své služby, produkty a shromažďovat kontaktní údaje potenciálních zákazníků. Oslovte více zákazníků prostřednictvím profesionálních webových stránek. Zaměstnejte freelance vývojáře už dnes.

Ilustrace webové stránky navržené za $120 USD uživatelem shashankbinjols prostřednictvím Freelancer.com.
Navrženo na $120 USD uživatelem shashankbinjols prostřednictvím Freelancer.com
Prezentace projektů

Prohlédněte si nejoblíbenější projekty zaměřené na vývoj webových stránek

Vytvořit interaktivní webové stránky Potřebuji vytvořit webové stránky, které budou skvěle vypadat v počítači i v mobilních zařízeních. Webové stránky musí být rychlé, hlavně v mobilní verzi.
Vytvoření Wordpress šablony Chystám se spustit Wordpress stránky a potřebuji na míru vytvořit šablonu, která by s mou značkou korespondovala, včetně blogu, produktových a kontaktních stránek.
Přidat webovým stránkám na funkčnosti Potřebuji přidat funkce na své stávající webové stránky. Také potřebuji při objednávkách shromažďovat kontaktní údaje zákazníků.
Vytvořit elektronický obchod Potřebuji vytvořit webové stránky, včetně elektronického obchodu. Chci přijímat platby prostřednictvím platebních karet a Paypalu. Mám 50 produktů připravených k prodeji.