Největší burza freelancingu a crowdsourcingu na světě!

náhled znázorňující fungování Freelancer ekonomiky

Přehled společnosti

Freelancer.com je v počtu uživatelů a projektů největší burzou freelancingu a crowdsourcingu na světě. Globálně propojujeme více než 64,571,995 zaměstnavatelů a freelancerů z více než 247 zemí, regionů a krajů. Prostřednictvím naší burzy mohou zaměstnavatelé freelancery najímat na práci v oblastech od vývoje softwaru, psaní, zadávání dat a designu, až po inženýrství, vědy, prodej a marketing, účetnictví a právní služby.

Společnost Freelancer Limited je obchodována na Australské burze cenných papírů pod značkou ASX:FLN

Naše online ekonomika

Video níže znázorňuje online hospodaření společnosti Freelancer.com. Místa, kde zaměstnavatelé projekty zadávají, jsou označeny růžovou linkou a místa, kde freelanceři projekty realizují linkou modrou. Silnější linky znamenají hodnotnější práci v USD. Bílé tečky označují místa, kde se uživatelé stránek Freelancer.com nacházejí.

náhled mapy znázorňující Freelancer online ekonomiku
Tiskové otázky:

Pro jakékoli tiskové otázky nám napište na press@freelancer.com

Místo původu

Freelancer.com has acquired several outsourcing marketplaces including GetAFreelancer.com and EUFreelance.com (founded by Magnus Tibell in 2004, Sweden), LimeExchange (a former business of Lime Labs LLC, USA), Scriptlance.com (founded by Rene Trescases in 2001, Canada, one of the early pioneers in freelancing), Freelancer.de Booking Center (Germany), Freelancer.co.uk (United Kingdom), Webmaster-talk.com (USA), a forum for webmasters, Rent-A-Coder and vWorker (founded by Ian Ippolito, USA, another early innovator in the freelance marketplace space).

VWorker Logo
Freelancer Limited

Sídlo společnosti
Level 37
Grosvenor Place
225 George Street
Sydney, NSW 2000
Australia
ACN 141 959 042
support@freelancer.com