Největší burza freelancingu a crowdsourcingu na světě!

náhled znázorňující fungování Freelancer ekonomiky

Přehled společnosti

Freelancer.com je v počtu uživatelů a projektů největší burzou freelancingu a crowdsourcingu na světě. Globálně propojujeme více než 73,495,830 zaměstnavatelů a freelancerů z více než 247 zemí, regionů a krajů. Prostřednictvím naší burzy mohou zaměstnavatelé freelancery najímat na práci v oblastech od vývoje softwaru, psaní, zadávání dat a designu, až po inženýrství, vědy, prodej a marketing, účetnictví a právní služby.

Společnost Freelancer Limited je obchodována na Australské burze cenných papírů pod značkou ASX:FLN

Naše online ekonomika

Video níže znázorňuje online hospodaření společnosti Freelancer.com. Místa, kde zaměstnavatelé projekty zadávají, jsou označeny růžovou linkou a místa, kde freelanceři projekty realizují linkou modrou. Silnější linky znamenají hodnotnější práci v USD. Bílé tečky označují místa, kde se uživatelé stránek Freelancer.com nacházejí.

náhled mapy znázorňující Freelancer online ekonomiku
Tiskové otázky:

Pro jakékoli tiskové otázky nám napište na press@freelancer.com

Místo původu

Freelancer.com převzal řadu burz outsourcingu včetně GetAFreelancer.com a EUFreelance.com (které založil Magnus Tibell v roce 2004, Švédsko), LimeExchange (původní společnost Lime Labs LLC, USA), Scriptlance.com (kterou založil Rene Trescases v roce 2001, Kanada, jedná se o jednoho z průkopníků freelancignu), Freelancer.de Booking Center (Německo), Freelancer.co.uk (Velká Británie), Webmaster-talk.com (USA), fórum pro internetové odborníky, Rent-A-Coder a vWorker (které založil Ian Ippolito, USA, další inovátor v oblasti burzy freelancingu).

VWorker Logo
Freelancer Limited

Sídlo společnosti
Level 37
Grosvenor Place
225 George Street
Sydney, NSW 2000
Australia
ACN 141 959 042
support@freelancer.com