Find Jobs
Hire Freelancers

Zaprojektuj i wykonaj grafikę aplikacji na Androida

zł2250-4500 PLN

Zavřený
Zveřejněno skoro před 7 roky

Zaplaceno při doručení
Zadania: przygotowywanie szaty graficznej projektowanie modeli 3d Wymagania: Umiejętność optymalizacji siatek i tekstur umiejętności mapowania i teksturowania modeli 3d znajomość programu blender znajomość programów photoshop lub gimp
IČ projektu: 14632411

O projektu

8 nabídky
Vzdálený projekt
Aktivní před 7 roky

Chcete si vydělat nějaké peníze?

Výhody podávání nabídek na Freelancer

Stanovte si rozpočet a časový rámec
Získejte za svou práci zaplaceno
Načrtněte svůj návrh
Registrace a podávání nabídek je zdarma
8 freelanceři nabízejí v průměru zł3 594 PLN za tuto práci
Avatar uživatele
How are you? Please visit on my freelancer profile. https://www.freelancer.com/u/jinthreek89.html As you see, I have more than 7 years experience in developing the mobile apps , websites and game. I've owned java, objective-c, swift and c# skills for mobile development. And I can support your backend-side: Larabel and Codeigniter as php framework, Wordpress, Drupal and Zoomla as CMS, MySQL and MongoDB as database. Also I have many experiences in the Cloud server such iCloud, Firebase, Amazon web service and Social third party such as Google, Facebook, Twitter, Linkedin, and etc. I am sure I can complete your project perfectly and smartly. My Working Style. ● Full time developer (40+ hours per week) ● I can work in your time zone. So we will have good communication. ● Update the result every week ● Keep in deadline ● 100% ongoing satisfaction for your project. ● Provide the result with high quality ● Test the result fully with my QA team ● Free Bug-Fix support for 6 month after completion It's important to me to build long term, reliable relationship with clients, so I'm primarily looking for long term projects. I hope us to work together for your good idea. Best regards.
zł3 750 PLN v 20 dnech
5,0 (31 recenze)
7,3
7,3
Cześć, Chciałbym zostać rozwaŜony za swoje stanowisko pracy. Jestem programistą z dużym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji mobilnej i internetowej. Moje umiejętności eksperymentu to Android SDK, Eclipse, GPS, Google Map, natywna natura, integracja płatności, BLE, Java, usługi sieciowe, API itp. Przez 5 lat pracowałem w firmie Development i dlatego jestem przyzwyczajony do pracy z różnego rodzaju produktami i usługami oraz w różnych gałęziach przemysłu. Mam głęboką pasję do badań i gwarantuję, że wszystkie moje prace są w 100% oryginalne. Bardzo cenię profesjonalizm i uważam, że jestem odpowiedzialny za reprezentowanie mojego klienta. Mam na celu utworzenie długoterminowych relacji pracowniczych. Proszę, daj mi znać, co jest potrzebne do zabezpieczenia tej oferty! Dziękuję za uwagę. Mohit Mali
5,0 (10 recenze)
5,1
5,1
Experts from IIT India ‘Dedicated Developer Service’ gives you access to Single or team of Dedicated Developers / Programmers, exclusively working for you on your projects at our software development outsourcing center in India. In short, it helps minimize the costs involved in establishments and development activities with contracting and highly specialized staff, located in a low-cost Indian environment. Reduced costs of development will help achieve a lower price of your products/ services and better, competitive position in the market for your company. An offshore software application development company, Experts from India having a range of Skills available in our In-house staff: Dedicated: Android Developer, IOS Developer, Website Developer, ECommerce developer, PHP Developers, ASP.NET Developer, ASP Programmer, Web Designer, VB/VB.net Developer, Admin Staff and more… Thanks & Regards IT HEAD Development Team
4,6 (4 recenze)
4,4
4,4

O klientovi

Pochází z POLAND
Poland
0,0
0
Členem od led 3, 2017

Ověření klienta

Další zakázky od tohoto klienta

Napisz aplikację na iPhone'a
zł750-2250 PLN
Díky! Poslali jsme vám e-mailem odkaz pro získání kreditu zdarma.
Při odesílání e-mailu se něco pokazilo. Zkuste to prosím znovu.
Registrovaných uživatelů Zveřejněných projektů
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)